لحی — پارک شهر موفق به کسب تنها یک بار در منطقه 14 بازی این فصل اما پس از چهار خیره کننده ناراحت در لحی آن در حال حاضر به عنوان بسیاری از حذفی برنده به عنوان منطقه برنده این سال است.

شماره 26-بذر پارک شهر outscored شماره 7 دانه لحی با پنج امتیاز در سه ماهه چهارم به تجمع برای بعید 48-45 دور اول پیروزی در 5A برگشتی.

علامت کوردی به ثمر رساند 19 امتیاز به رهبری کارگران با میچ لیند اضافه کردن 12.

“ما یک گروه از بچه ها که نکرده ترک در هر نقطه در این فصل است. ما خواسته اند آنها را به این باور و در ادامه به هر روز بهتر و اگر آنها که چیزهای خوب اتفاق می افتد گفت:” پارک شهر مربی توماس Purcell. “لحی بود عالی حریف و من تمام احترام در جهان برای آنها و کارکنان مربیگری. اما من واقعا معتقدم که امشب ما در مورد بچه ها به هم چسبیده و بهبود در تمام طول سال های طولانی و کارهای بزرگ را می توان به عنوان یک گروه.”

بعدی برای پارک شهر دور دوم بازی در شماره 10 دانه فراوان در روز جمعه.

در اینجا یک روکش از دیگر 5A دور اول بازی ها در روز شنبه:

Timpview 75, Highland 49

کلمن فورد به ثمر رساند 17 امتیاز به عنوان Timpview در زمان یک بازی نزدیک در حاصل کار دو تیم و آن را تبدیل به یک پیروزی بزرگ با تشکر از 21-7 سه ماهه سوم. جیک Whalin و جاش هانسن به همراه تراشه در 27 امتیاز برای T-پرندگان است.

شرق 56 Wasatch 46

شرق تحت سلطه خود در دور اول پیروزی با پریدن به 15 نقطه سرب در سه ماهه اول. Andre Mulibea و Anderw لویی ترکیب به نمره 41 امتیاز و با ضربت بزمین کوبیدن پنج عکس از مرکز شهر برای پلنگ.

موری 55 اسپانیایی چنگال 48

جیک Pollei تحت سلطه در داخل قوس با 19 امتیاز در حالی که Jaxson کارگر در آتش بود از پشت آن در پایان با 16 امتیاز در چهار 3-اشاره گر به عنوان موری ناراحت اسپنیش فورک در 5A دور اول.

Timpanogos 66, Cottonwood 39

Trey اندرسون کاهش یافته است 22 امتیاز و زدم سه تا سه برابر به عنوان Timpanogos شکست Colts. Jaxon Vanchiere تن به تن در 11 امتیاز و به یک زن و شوهر از مرکز شهر به کمک تیمبرولوز.

پروو 48, 47 پیزان

لینکلن پیجر و گیب گوتیرز هر دو گل 15 امتیاز به عنوان پروو فرار با پیروزی باریک در پیزان در 5A دور اول.

آلتا 68, Hillcrest 55

Jaden Brownell به ثمر رساند 18 از 32 امتیاز در سه ماهه چهارم پیشرو شاهین به یک خطر ناک باز گشت بیش از Huskies پس از فرار 26-21 در نیمه. Brox اشبی تا به حال 24 در از دست دادن برای هیلکرست.

Farmington, 44, Viewmont 29

بعد از آهسته سه ماهه اول فارمینگتون رفت و در یک اجرا در بخش دوم به شکستن و دور از رقیب Viewmont ماسون, Covington, چراغ راه با 15 امتیاز. Viewmont منجر شد توسط میکا جانسون که تا به حال 21 امتیاز و نه تخته.

کوه مشاهده 63, کوه المپ در مقدونیه 58

بن ملا به ثمر رساند 23 امتیاز و زدم سه 3-اشاره گر به کوه مشاهده لبه کوه المپ در مقدونیه در دور اول نبرد به طور مساوی همسان تیم است. ژاک توسکا تا به حال 26 امتیاز و هفت 3-اشاره گر در از دست دادن برای تیتان است.

فراوان 67 کوه ریج 58

بریوز رفت و در یک 18-2 اجرا در سه ماهه سوم, کمک به آنها را دزدکی حرکت کردن گذشته خط الراس کوه در دور اول پلی آف. Camron Chism به ثمر رساند و 20 امتیاز در برد.

Box Elder, 61, Salem, تپه 55 (OT)

رایلی Dahlgren 18 امتیاز و چهار سه برابر شد به اندازه کافی برای رهبری زنبورها به یک جاده حذفی برنده بیش از سالم تپه.

برایتون 47 Bonneville 45

کاوشگر بارتون به ثمر رساند در یک لیآپ با چهار ثانیه های باقی مانده به عنوان برایتون جان سالم به در بزرگ ترساندن از Bonneville در دور اول پلی آف. این Bengals led 25-17 در نیم اما لیکرز چیتی بازگشت به بازی در سه ماهه دوم با متعادل-به ثمر رساند و تلاش به عنوان هیچ کس به ثمر رساند در دو چهره است.

اورم 89 افق 54

اورم به ثمر رساند 27 امتیاز در هر سه ماهه در نیمه دوم به عنوان آن را دور زد از افق برای دور اول برنده است. تفت میچل به ثمر رساند 27 امتیاز به سرعت ببر با رایان کلیتون اضافه کردن 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im