دبیرستان پسران بسکتبال: 6A/5A/4A/3A/2A/1A دولت مسابقات برنامه نمرات

6A دولت مسابقات

(UHSAA براکت)

روز چهارشنبه در دور اول
  • اردن 58 روی 45
  • اوج تنهاست و 80 و 78 نرتهریدگ
  • Taylorsville 67 آمریکایی چنگال 52
  • وستلیک 80 شکارچی 51
  • مس تپه 67, Granger 52
  • ریورتون 70 قبرس 59
  • هریمن 72 غرب 55
  • West Jordan, 43, 41 کیرنس
  • وبر 55 سیراکوس 51
  • پلزنت گروو 90, کلیرفیلد 72
روز جمعه دور دوم

شماره 13 اردن در شماره 4 Skyridge, 7 p. m.

شماره 12 تنهاست اوج در شماره 5 گوشه دره عمیق و باریک, 7 p. m.

شماره 16 Taylorsville در شماره 1 دیویس 7 p. m.

شماره 9 Westlake در شماره 8 مس تپه 7 p. m.

شماره 18 ریورتون در No. 2, Fremont, 7 p. m.

شماره 10 غرب اردن در شماره 7 Herriman 7 p. m.

شماره 14 وبر در شماره 3 لیتون 7 p. m.

شماره 11 پلزنت گروو در شماره 6 Bingham 7 p. m.


5A دولت مسابقات

(UHSAA براکت)

روز چهارشنبه در دور اول
  • Timpview 75, Highland 49
  • شرق 56 Wasatch 46
  • موری 55 اسپانیایی چنگال 48
  • Timpanogos 66, Cottonwood 39
  • پروو 48, 47 پیزان
  • آلتا 68, Hillcrest 55
  • Farmington, 44, Viewmont 29
  • کوه مشاهده 63, کوه المپ در مقدونیه 58
  • فراوان 67 کوه ریج 58
  • پارک شهر 48, لحی 45
  • Box Elder, 61, Salem, تپه 55
  • برایتون 47 Bonneville 45
  • اورم 89 افق 54
روز جمعه دور دوم

شماره 13 شرق در شماره 4 Timpview, 7 p. m.

شماره 21 موری در شماره 5 Timpanogos, 7 p. m.

شماره 17 پروو در شماره 1 افرا کوه 7 p. m.

شماره 9 علتا در شماره 8 Farmington 7 p. m.

شماره 18 Mountain View در شماره 2 Springville 7 p. m.

شماره 26 پارک شهر در ردیف 10, Bountiful, 7 p. m.

شماره 19, Box Elder, در شماره 3 وودز کراس, 7 p. m.

شماره 11 برایتون در شماره 6 اوریم, 7 p. m.


4A دولت مسابقات

(UHSAA براکت)

روز سه شنبه دور اول
روز جمعه دور دوم
  • شماره 13 Tooele در شماره 4 Cedar City 7 p. m.
  • شماره 12 کویر تپه در شماره 5 Pine View, 7 p. m.
  • شماره 16 لوگان در شماره 1 مشاهده آسمان, 7 p. m.
  • شماره 9 Bear River در شماره 8 طوفان 7 p. m.
  • شماره 15, برف, دره عمیق و باریک در شماره 2 دیکسی دین, 7 p. m.
  • شماره 10 سبز دره عمیق و باریک در شماره 7 Stansbury, 7 p. m.
  • شماره 14 سرو دره در شماره 3 Ridgeline, 7 p. m.
  • شماره 11 زرشکی صخره در شماره 6 Juan Diego, 7 p. m.

3A دولت مسابقات

(UHSAA براکت)

دور اول
دور دوم
روز پنجشنبه یک چهارم نهایی
روز جمعه نیمه نهایی
در SLCC
  • شماره 4 قاضی یادبود در مقابل شماره 1 Manti, 7:30 p. m.
  • شماره 3 ریچفیلد در مقابل شماره 2 Emery, 9:10 بعد از ظهر

2A دولت مسابقات

(UHSAA براکت)

دور اول
دور دوم
روز پنجشنبه یک چهارم نهایی
روز جمعه نیمه نهایی
در Sevier مرکز دره
  • شماره 12 شمالی Sevier در مقابل شماره 8 Enterprise 7:30 p. m.
  • شماره 7 بیش از حد در مقابل شماره 6 آمریکایی میراث, 9:10 بعد از ظهر

1A دولت مسابقات

(UHSAA براکت)

توجه داشته باشید: Top 10 تیم در دور اول byes, No. 1 مانیل شماره 2 Valley No. 3, ICS, شماره 4 وندور شماره 5 برایس Valley No. 6 Panguitch شماره 7 Piute شماره 8 Tabiona, No. 9, Green River No. 10 Whitehorse.

شنبه اولین دور

شماره 20 الماس در مرتع پرورش احشام در شماره 13 Monument Valley

شماره 21 Dugway در شماره 12 مانت ورنون

شماره 17 وین در شماره 16 Pinnacle

شماره 18 Tintic در شماره 15 میلفورد

شماره 19 Telos در شماره 14 غنی

شماره 22 غرب خط الراس در شماره 11 آب دره عمیق و باریک در غرب خط الراس forfeits بازی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>