دبیرستان پسران بسکتبال: Bryce دره می آید و در OT را به تصرف 1A قهرمانی

ریچفیلد — به عنوان روز 1A پسران بسکتبال قهرمانی همه درگیر بود و انتظار یک سواری هیجان.

که دقیقا همان چیزی است که آنها به عنوان برایس دره ایرانی snagged یک 36-34 اضافه کاری پیروزی در برابر Panguitch به ادعای دولت عنوان شده است.

پس از تنظیم به پایان رسید در 32-همه جایزه چهار دقیقه آغاز شد و با برایس دره Westyn کلارک بافی راه خود را از طریق Panguitch دفاع را به یک سطل. در آینده در اختیار داشتن کلارک خراب کردن 2:33 بروید.

زمان میریزم تا Panguitch را Klyn Fullmer مبارزه راه خود را به شبکه به نمره گره زدن همه چیز را دوباره با 38 ثانیه برای رفتن.

با مقدار زیادی از زمان در سمت چپ ایرانی تغذیه توپ به Treyson رابرتز که آن را قرار داده تا با سه ثانیه در ساعت است. آن را منعکس در لبه دو بار قبل از سقوط از طریق شبکه به عنوان زمان منقضی شده است.

“من می دانستم که قرار بود برای ضربه زدن به پشت لبه” رابرتز گفت. “من فقط به تماشای آن چیزی که آن را از طریق رفت و من تو را دیدم هیچ وقت مونده من می دانستم که می خواهم آن را انجام داده.”

رابرتز بود بازی پیشرو گلزن با 15 امتیاز اما Panguitch کوک کرده بود او را به شدت در نیمه دوم نگه داشتن او را فقط به یک نقطه از خط ناپاک.

برایس دره مجموعه غالب تن در اوایل بازی به عنوان رابرتز به ثمر رساند سه بار از میدان و دو بار از خط ناپاک در سه ماهه اول. سرجیو Vasquez همچنین از یک شوت زیبا برای قرار دادن برایس ولی تا 10-6.

رابرتز در ادامه به تاول خالص برخورد دو layups به دنبال 3-اشاره گر از هم تیمی Treyson کلارک به گسترش شکاف به 17-9 در حاصل کار دو تیم.

“آن را تقریبا بیش از حد آسان کردن خفاش” گفت: Bryce دره سر مربی گری Syrett اضافه کرد او می دانست که Panguitch نبود رفتن به ایرانی’ در اوایل پرش شروع تخمگذار پایین.

“آنها غیر واقعی دفاعی تیم” Syrett گفت. او گفت: Panguitch کارکنان مربیگری باور نکردنی است در دفاع و آن را نشان داد در نیمه دوم به عنوان بابکتس قادر به سرکوب رابرتز از این زمینه است.

زمانی که آنها بطوریکه دادگاه پس از بئب, نوجوانی Panguitch outscored میلفورد 15-7 در دوره سوم — برش رابرتز به طور کامل از بازی خود را در زیر حلقه.

بابکتس دیدم back-to-back 3-اشاره گر از Paxton Wolfley و Kyler, بنت, به دنبال سریع سرقت و داش به شبکه Fullmer.

یکی دیگر از downtowner توسط Fullmer آن چهار نقطه بازی. Panguitch را رایلی Certonio و بنت هر گل به گره بازی در 24-همه از رفتن به دوره نهایی.

“وقتی آنها آمدند ما بچه های من رو کمی تنگ” Syrett گفت. “من کمی نگران در مورد توانایی ما برای پاسخ پایین کشش.”

Fullmer به ثمر رساند و سپس یک شات ناپاک به Panguitch اول آن منجر شود از این بازی با 7:20 به رفتن. او سپس یک شات از این طبقه به آن سه نقطه امر است.

کلارک قطع منجر به یک نقطه و با یک شوت از تحت شبکه برای برایس دره.

بنت اخراج کردن 3-اشاره گر و سپس به خود جلب کرد ناپاک به رشد Panguitch منجر به شش امتیاز با 3:59 بروید.

سپس برایس دره Quayden Tebbs خشک 3-اشاره گر به دنبال یکی دیگر از Vasquez به دست کشیدن بازی به وقت اضافه.

این چهارمین نشست بین منطقه 20 رقبای برایس دره و Panguitch.

“این مسابقات است که همیشه رقابتی, اما این یکی شاید مشکل تر از حد معمول” Syrett گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از برابری در 1A در حال حاضر. من احساس وجود دارد هفت یا هشت تیم است که می تواند برنده این. ما احساس خوش شانس است که ما قادر به بیرون آمدن در بالا.

“بچه ها شگفت انگیز هستند, آنها فقط مبارزه را از طریق سختی” Syrett گفت. “ما تا به حال چند چیز شخصی است که تحت تاثیر بچه های ما اما خانواده های آنها تصمیم گرفته اند آن را در مورد بسکتبال.”

این است برایس ولی اولین قهرمانی در پسران بسکتبال از سال 2013.

Deseret News 1A تمام مسابقات تیم

MVP – Treyson رابرتز, برایس دره

سرجیو Vasquez, Bryce دره

Kyler بنت Panguitch

Klyn Fullmer, Panguitch

Westyn, Clark, برایس دره

گاوین Hoyt دره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>