دبیرستان پسران بسکتبال: Bryce ولی لبه های بیرون مانیل در 1A نیمه نهایی

ریچفیلد — آن را یک کتک کاری در گوشهای راست تا پایان به عنوان برایس ولی لبه مانیل در 1A پسران امور خارجه بسکتبال نیمه نهایی جمعه شب در ریچفیلد.

برایس ولی قادر به انتخاب کنید تا 52-49 پیروزی در وقت اضافه.

“است که یک نهنگ از بازی گفت:” Gary Syrett که در سال هفتم او را به عنوان برایس دره سر مربی. “من هنوز در حیرت.”

در پایان از مقررات بازی بود منگوله دار در 46-همه.

این زمانی است که برایس دره Treyson رابرتز انداخته شش نقطه ولگردی و قانونی شکنی در مانیل هدف قرار دادن دو سبد از میدان و پمپاژ در یک جفت از ناپاک عکس با 55 ثانیه به رفتن در دوره جایزه.

مانیل نیست انجام می شود به عنوان کوین Saldana توپ را به سرقت برده و سوار سطل با 39.7 ثانیه به سمت چپ.

آن ثابت می شود آخرین نمره بازی از این بازی به عنوان برایس دره برگزار شد به ادعای سفر به قهرمانی.

مانیلا پایتخت جزایر کوک در بر رابرتز در اوایل نگه داشتن او را به فقط یک هدف زمینه از طریق نیمه اول.

“Treyson خارج شده و منجر گلزن تمام سال” Syrett گفت. “مانیل فوق العاده بود و او به خوبی از یک کار به عنوان کسی تمام سال در او.”

اما به عنوان بازی نورد در, رابرتز به طور فزاینده ای تبدیل به یک نیروی در دادگاه است.

“او نوع بازیکن زمانی که او می شود نورد و احساس خوب او می شود واقعا دشوار است برای متوقف کردن” Syrett گفت.

مانیل اردن لوچو آغاز بازی توسط snagging این tipoff و سرعت به نمره امتیاز در عرض پنج ثانیه است. در اختیار مانیل او اخراج کردن 3-اشاره گر. هم تیمی دالتون تیلور نیز کاهش یافته و در یک trey برای مانیل در اولین بند.

سپس برایس دره در پاسخ به رابرتز به ثمر رساند از داخل همراه با یک جفت از جامپر از Westyn کلارک. 3-اشاره گر از Quayden Tebbs قرار داده برایس ولی تا 11-8 در پایان دوره اول.

در دومین بند مانیل آغاز یک حمله در خارج با downtowners از دالتون تیلور و لوسیو و همچنین سطل کودی Muir به 25-21 منجر به شکستن.

“مانیل بازی شگفت انگیز امشب و من چیزی جز احترام به تیم و مربیان” Syrett گفت.

مانیل ادامه داد: به سرب از طریق دوره سوم اما یک جفت از 3-اشاره گرها توسط برایس دره Treyson کلارک کمک به بستن شکاف پا 33-31 به عنوان نهایی مقررات دوره است.

سرجیو Vasquez کاهش یافته است در یک trey برای برایس دره و همچنین به عنوان چهار پرتاب آزاد برای کمک به کراوات تا بازی در پایان از قوانین و مقررات.

برایس دره را در منطقه 20 رقبای Panguitch برای چهارمین بار در این سال در مسابقات قهرمانی بازی در Sevier مرکز دره شنبه شروع در 6:30 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>