دبیرستان پسران بسکتبال: دیکسی آگهی های زندگی کردن رویاهای خود ناراحت نمای آسمان را به نفع خود 4A دولت عنوان

اگدن — تصویر حالت ایده آل قهرمانی بازی در ذهن خود را — چه آن را مانند نگاه ؟

آن است که احتمالا عقب و جلو امر با هیچ بزرگ منجر و یا دیوانه اجرا می شود فقط دو تیم به طور مساوی همسان به عنوان آنها می آیند تجارت ضربه پس از ضربه. وجود دارد به احتمال زیاد برخی از کلاچ نمایشنامه ساخته شده پایین کشش در هر دو طرف با unheralded بازیکنان و ستاره ها به طور یکسان ساخت خود احساس حضور در مهم ترین بازی از زندگی خود را. غرفه البته پر از طرفداران متعصب — برای بهتر یا بدتر — و هر واحد با در اختیار داشتن احساس سرنوشت جهان آویزان در تعادل می باشد.

نکته این است که کسانی که قهرمانی بازی ها به ندرت اتفاق می افتد. اغلب به عنوان بازی یک فوران چاه نفت که در آن یک تیم است فقط بهتر از دیگری است. که بخشی از دلیل آن barnburners بسیار ویژه.

بعد از ظهر شنبه در دی مرکز حوادث در ایالت وبر دانشگاه Dixie آگهی و آسمان مشاهده بابکتس مبارزه برای 4A قهرمانی کشور و آن چیزی خاص است.

برای 32 دقیقه آگهی و بابکتس شد به طور مساوی همسان تیم به عنوان شما می توانید پیدا کنید. دیکسی بزرگترین منجر شد فقط هفت یک مزیت است که ناپدید شد و تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آن ایجاد شد. آسمان نظر رهبری به عنوان بسیاری به عنوان چهار تیم جابجا منجر 13 بار و 11 بار.

مشاهده آسمان ستاره ماسون Falslev ثابت تقریبا غیر قابل توقف به پایان رسید و با یک بازی-بالا 22 امتیاز در حالی که Dixie ستاره اسحاق Finlinson و نوح Lemke هر یک به ثمر رساند 17 امتیاز. پس از آن وجود دارد که کمتر شناخته شده بازیکنان مانند دیکسی دین را اندی غنی یا آسمان مشاهده Taydem نیل ساخته شده است که بازی پس از بازی با بازی در تعادل است.

این نوع از بازی است که شما نمی خواهید به پایان رسید اما تا به حال به ویکتور و پس از 3 نقطه تلاش آسمان نمای سام Phipps کاهش یافت و به ضرر طبقه به فینال زنگ صدا که برنده شد Dixie.

آگهی شکست آسمان مشاهده 62-59 برای برنده شدن در این مدرسه برای اولین بار دولت عنوان پس 2016. پیروزی خاموش تقریبا بی عیب و نقص نجومی و احساس می کردم که چیزی از یک کتاب داستان و یا ESPN 30- – -30 ویژه.

“این احتمالا funnest بازی من تا کنون در” غنی گفت. “آسمان مشاهده است, بزرگ, تیم, و بنابراین ما می دانستم که این امر می تواند رقابتی است. ما فقط می خواستم به در آمده و مبارزه سخت و این چیزی است که ما انجام داد. این مسائل شما را از خواب. آن است که فقط عالی برای دریافت آن انجام می شود به دور با آن است.”

دیکسی سر مربی تایلر رابرتز بود عملا بی اعتقاد پس از آن گفت: “البته شما در مورد آن. من برای این سال آخر من از دست داده و در برابر لحی. برای رسیدن به اینجا و باید از این فرصت به نفع خود قهرمانی کشور و آوردن یک خانه به Dixie دبیرستان است که واقعا شگفت انگیز در حال حاضر.”

پیروزی معتبر در یک فصل را به ارزش کار سخت, اگر نه بیشتر, آگهی حذف شد توسط بابکتس در سال گذشته دولت مسابقات دست دادن آنها هرگز کاملا فراموش کرده است.

“شما نمی توانید آن را به عبارت” دیکسی ارشد اردن ماتیوز گفت. “این دیوانه است. همه کار سخت تمام شیوه های طولانی شما فقط نمی تواند آن را به کلمات.”

هر دو تیم تا به حال برای تحمل و قدرت و غلبه بر همه شیوه ای از چالش ها در طول بازی است. Falslev از دست رفته تکه های زیادی از زمان با ناپاک مشکل و سپس خراب کردن با چهار دقیقه به رفتن. دیکسی دین را اتان بنت همچنین خراب کردن می گویند هیچ چیز از دست رفته و رایگان در پرتاب — تیم های ترکیب شده به دست هفت در فینال دو ساعت — و فرصت های از دست رفته.

بازی تعریف بازی آمد با 10 ثانیه باقی مانده است. دیکسی led 61-59 اما مشاهده آسمان تا به حال در اختیار داشتن توپ درست بالای 3 نقطه خط. بابکتس نقل مکان کرد و توپ را به خوبی به اندازه کافی که آنها را شکار برای چه آنها مطمئنا فکر کردم می تواند بازی-تصمیم گیری شات اما غنی پرید عبور از خط و توپ را به سرقت برده از Titan Saxton. آن را مناسب برای برتر دفاع در طبقه بندی و در پایان بازی برنده بازی است.

“آسمان مشاهده است واقعا تیم خوب است. آنها واقعا خوب هستند در وارد شدن به رنگ و بورس, بنابراین شما فقط باید به چوب به برنامه بازی کنید و سعی کنید به آن را انجام داده” غنی گفت.

این چیزی که در مورد این Dixie تیم. در تمام طول سال آنها را انجام داده ایم هر آنچه که در آن زمان به آن را انجام داده و در حال حاضر آنها دولت شانزه.

“برای ما بچه ها را به انجام آنچه که ما آن را در زمان مطلق خرید از تیم” رابرتز گفت. “ما با هم به عنوان یک خانواده است. آن را به نام پرواز Fam. که ما که هستیم و آن دسته از افراد که با هم برای یک تیم برای یک خانواده است. این چیزی است که ما موعظه همه سال و این چیزی است که آنها انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>