دبیرستان پسران بسکتبال: Ethan پاتر تسلط قدرت لیتون به 6A چهارم و پیروزی

سالت لیک سیتی — دو دقیقه به روز چهارشنبه چهارم Layton, ستاره اتان پاتر hobbled کردن شکارچی مرکز دادگاه با مچ پا پیچ خورده — و همه 6A برگزار نفس خود.

پاتر یکی از برترین گلزنان و rebounders در دولت و بزرگترین دلیل Lancers برنده 19 بازی در طول فصل به طور منظم. بدون او لیتون را به عنوان شانس را جدی رسید.

خوشبختانه برای Lancers پاتر بازگشت و به عنوان خوب به عنوان جدید پس از گرفتن مچ پا خود را ضبط کردن, ضبط 28 امتیاز و 13 ریباند به سرب شماره 3 لیتون به راحت 73-59 پیروزی شماره 11 پلزنت گروو در 6A یک چهارم نهایی.

“اتان یکی از بهترین بازیکنان در دولت — آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال به من. زمانی که او می آید بدیهی است که در یک آسانسور عاطفی برای گروه ما. ما فقط جریان خیلی بهتر از زمانی که او در دادگاه گفت:” لیتون مربی Kelby میلر.

با پیروزی لیتون پیشرفت های به روز جمعه 6A نیمه نهایی در برابر رقیب منطقه فرمونت در 8:40 بعد از ظهر تیم تقسیم فصل سری.

با عنوان آشنا به عنوان تیم میلر گفت: نیمه نهایی خواهد بود, همه چیز در مورد اعدام و ضربه عکس.

لیتون تا به حال هیچ مشکل در هدف قرار دادن عکس در چهارشنبه تیراندازی 56 درصد از میدان تشکر در بخش های بزرگ به یک 46-31 لبه به ثمر رساند در رنگ.

یک دلیل بزرگ برای این کشور تسلط داشت 6-پا-8 پاتر. پس از بازگشت کمی کمرویی در دقیقه آخر سه ماهه اول هری پاتر آدرنالین شروع به پمپاژ در سه ماهه دوم به ثمر رساند 11 امتیاز به Lancers این 33-16 حاصل کار دو تیم منجر شود.

سرب دارای عقاید آنجا که 22 امتیاز در اوایل سوم. میلر گفت: یک دلیل بزرگ برای کوسن شد تلاش دفاعی.

“این گروه کسانی که قابلیت دریافت پس از تیم های دفاعی و ما فقط واقعا buckled که در پایان در بیشتر قسمت ها. … بحث ما در مورد هیچ شانس دوم برای همه زمان. ما تا به حال بچه ها غواصی در طبقه loose balls گرفتن اتهامات عنوان شده علیه. اگر ما در حال انجام آن چیزهایی که در پایان دفاعی ما بسیار خوب میلر گفت:”.

با وجود این به ظاهر غیر قابل عبور استفاده پلزنت گروو نگهداری حمله به رنگ و به آرامی چیتی دوباره به بازی سرمایه گذاری در Lancers’ گردش مشکلات.

وایکینگ ها کاهش کسری بودجه به 55-42 تا پایان سه ماهه سوم و چهارم در ادامه به تراشه دور و برش آن را تمام راه را به 61-55 با 3:51 باقی مانده در 3-اشاره گر توسط Jordan راس.

بعد از دو دقیقه پلزنت گروو از دست رفته سه حالت مختلف 3-اشاره گر تلاش است که آن را ساخته ام یک-در اختیار داشتن بازی.

لیتون را تنر Kofoed در نهایت رها برخی از فشار برای تیم خود در انتقال سه نقطه بازی تحت فشار قرار دادند که منجر به 64-55 به طور موثر به مهر و موم پیروزی.

Kofoed به پایان رسید و با 21 امتیاز و پنج کمک می کند.

“هنگامی که شما بازی را با یک مرد مانند اتان اتان در حال رفتن به یک مقدار زیادی از اعتبار. اما تنر یکی از بهترین نگهبانان در دولت نشانی از یک کار بزرگ برای ما مراقبت از بازی بسکتبال, ضربه زدن, عکس هنوز هم می تواند تهاجمی و هر چند رسیدن به رنگ و انجام برخی از چیزهای خوب برای ما که در راه میلر گفت:”.

کارتر میفیلد سون با 10 امتیاز برای لیتون و همچنین در حالی که McCaden Adams led پلزنت گروو در دست دادن با 15 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im