سالت لیک سیتی — یوتا دبیرستان طرفداران بسکتبال در حال رفتن به می شنوید زیادی در مورد فارمینگتون را Collin چندلر در طول چند سال آینده. پر شور دوم ثابت کرد که نور بیاد برای 20 امتیاز سهشنبه در یک 5A پسران بسکتبال دولت چهارم و بازی قبل از رسوب است.

هم تیمی خود را ماسون کاوینگتن? نه آنقدر.

اما آن Covington یک nonstarting ارشد, ساخته شده که عکس های بزرگ و رایگان در پرتاب کردن کشش پس از چندلر شده بود رد صلاحیت. او heroics به عنوان غیر منتظره به آنها کمک هشتم-کشت ققنوس خنثی کردن شماره 17 دانه پروو را ناراحت پیشنهاد به فارمینگتون غالب 78-76 در وقت اضافه در شکارچی مرکز.

“من شده اند کار تمام زندگی من برای یکی از آن لحظات” Covington گفت.

فارمینگتون دوم-سال مدرسه در Davis County, بهبود به 19-7 خواهد شد و در صورت چهارم-کشت Timpview در مرحله نیمه نهایی در روز پنج شنبه در 7 p. m. پروو آن دیدم سیندرلا اجرا در دولت مسابقات در پایان دلخراش مد اما مدارک ارائه شده در طول راه که همه comers مسابقات دارای قابلیت های آن را.

The Bulldogs (13-13) به پایان رسید دوم به گذشته در منطقه 8 و نمی خواهد که حتی مسابقات تحت فرمت. سپس آنها زدم پیزان و شماره 1 دانه افرا کوه در دور اول و دوم در هفته گذشته نشان داد آنها متعلق با فشار دادن فارمینگتون به حد.

“ما بازی نمی کند به خصوص به خوبی, اما پروو عالی بود امروز” گفت: Farmington, مربی Kasey Walkenhurst. “بدیهی است که آنها نمی بسیاری از نقاط نمره (به طور معمول) اما ما مطمئن شوید که آنها اجازه دهید امشب. آنها ساخته شده عکس های بزرگ و عکس های آنها به طور معمول نمی دهند.”

ارشد گیب گوتیرز led پروو با 25 امتیاز در حالی که خوان پابلو Camargo اضافه 20 و اسحاق Castagnetto و لینکلن Prager سون در 14 هر کدام. Prager banked در نیمه دادگاه شات در پایان سه ماهه اول و ضرب و شتم حاصل کار دو زنگ با یک لیآپ.

در آن برهه با فارمینگتون چسبیده به 34-33 حاصل کار دو تیم منجر شود آن را به نظر می رسد پروو روز.

اما چندلر McKay Thomsen (22 امتیاز و هفت ریباند) حداکثر والتون (هشت امتیاز و هشت ریباند) ترومن Hendry (13 امتیاز و هفت ریباند), Josh Wade (شش, نقاط, چهار کمک) و فوق کاوینگتن به حال ایده های دیگر.

“این نشان می دهد که ما رو سخت کودکان و نوجوانان بر این باورند که در هر یک از دیگر و بر این باورند که ما می تواند همچنان به ایجاد یک اجرا در این چیز” Walkenhurst گفت. “شما فقط باید به سختی آن را گاهی اوقات.”

فارمینگتون استفاده می شود 22-نقطه سه ماهه سوم به 58-49 سرب به عنوان چهارمین اما underdog Bulldogs نگه داشته به آینده حمایت شگفت آور زیادی مشروط از طرفداران از یوتا کانتی. 3-نقطه بازی توسط گوتیرز گره نمره در 59 شد اما به سرعت پاسخ داده شده توسط تامسن از محدوده طولانی و بازی careened به آن هیجان انگیز به پایان برسد.

کاوینگتن آن را در 71-71 با لیآپ با 10 ثانیه های باقی مانده در مقررات — اولین سبد بازی — اما از دست رفته پرتاب آزاد است که می تواند آن را به دست آورد وجود دارد.

پروو شتافت downcourt با توپ پس از کاوینگتن را از دست ندهید و به نظر می رسید در موقعیت باز, شات اما ساعت شروع نمی شود بدون توضیح و مقامات متوقف عمل. The Bulldogs رو نگاه مناسب و معقول پس از 7.1 ثانیه قرار داده شد در ساعت اما لیآپ نورد کردن.

در وقت اضافه, Covington, ساخته شده 3-نقطه بازی با 2:11 سمت چپ که در اصل برنده این بازی ساخت پرتاب آزاد.

“من فقط در تلاش بود تا آن را هیجان انگیز از دست رفته است که در سه ماهه چهارم آن را به اضافه کاری در حالت بازی” او به شوخی. “ما کار کرده اند در آن بازی برنده رایگان می اندازد تمام فصل. من می دانستم که این امر می شوید.”

Thomsen و کالیب Mordue — چندلر جایگزینی او پس از خراب کردن — شدند که در 4 4 از خط پرتاب آزاد در فینال 42 ثانیه از وقت اضافه. پروو را گوتیرز تا به حال شانس به کراوات از آن پس از طریق گرفتن گرفتن 3-اشاره گر با .02 ثانیه به سمت چپ. او برای اولین بار از دست رفته پس از آن به صورت هدفمند از دست رفته سوم به امید گرفتن یک نکته معجزه آسا.

“این عالی بود به بازی در اینجا” Covington گفت. “درست است که عرصه احساس بسیار شگفت انگیز است به ما دانش آموز بخش بیرون آمد و آن را با صدای بلند. آن را سرگرم کننده و آدرنالین بود. این یک بازی سرگرم کننده را به بازی.”

به خصوص در پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de