دبیرستان پسران بسکتبال: سبز, دره عمیق و باریک پیشرفت به 4A یک چهارم نهایی با برنده بیش از Stansbury

STANSBURY پارک — ارشد McKay Yorgason به ثمر رساند 22 امتیاز به عنوان شماره 10 سبز دره ناراحت No. 7 Stansbury 59-44 در جاده جمعه در دور دوم کلاس 4A حالت مسابقات.

سبز دره برگزار شد Stansbury بدون هدف زمینه برای کل سه ماهه اول پریدن به 12 نقطه منجر شود که Yorgason آمار 3-اشاره گر به عنوان چهارم به پایان رسید.

“Stansbury کردم یک زن و شوهر واقعا قادر به بچه ها ادبانه. ما خوش شانس است که ما برخی از بچه ها که عشق دفاعی چالش” سبز دره سر مربی دن مک کلور گفت. “بود که در سه ماهه اول به دلیل آن واقعا مجموعه ای از تن برای بقیه بازی دفاعی.”

Yorgason outscored این تیم در خانه خود در سه ماهه اول هدف قرار دادن یک جفت از 3-اشاره گر در مسیر به هشت نقطه دوره است. او به پایان رسید نیمه اول با 16 امتیاز از جمله رانندگی لیآپ در یک pick-and-roll به سبز کانیون یک 33-22 سرب به عنوان ساعت تمام شده در سه ماهه دوم.

Stansbury ساخته اجرا در نیمه دوم آوردن کسری بودجه به عنوان کمی تا پنج زمانی که ارشد رو به جلو Jaden جنکینز به ثمر رساند در این پست به آن را 44-39 با 6:27 به بازی. جنکینز به ثمر رساند نهایی امتیاز فصل برای Stansbury با شناور در خط آن را 44-57 پنج دقیقه بعد.

Stansbury گارد لاندان Giles آمار 3-اشاره گرها در back-to-back اموال که قطع منجر به 38-28 با حدود سه دقیقه در نیم پس از آن دیگر در حال گذار با 10 ثانیه به سمت چپ ساخته شده است که آن را 40-35 سبز دره حاصل کار دو تیم در

جایلز’ تیراندازی نگه داشته Stansbury در دسترس در نیمه اول به ثمر رساند اولین امتیاز از طبقه در خود 3-اشاره گر 30 ثانیه به سه ماهه دوم. این دانشجوی سال دوم به پایان رسید با یک تیم بالا 21 امتیاز بازی میآره.

“من تحت تاثیر قرار گرفته بود خود را از لبه به ساقه” سر مربی جو سفید گفت: Giles عملکرد. “آینده به نظر می رسد خوب است.”

ارشد رو به جلو Kaden تیلور تنها دیگر نر به ضربه از کف در نیمه اول با خود گوشه ای 3 با 1:42 قبل از حاصل کار دو تیم.

سبز دره عمیق و باریک کارتر Maughan به ثمر رساند در بلوک شش دقیقه به بازی در سه ماهه چهارم پیچش یا حلقه زنی در اطراف صفحه نمایش برای باز کردن لیآپ فقط پس از اسب نر قطع منجر به پایین به پنج. Maughan به پایان رسید و با هفت امتیاز برای گرگ.

سبز دره گارد حیوان دست اموز DeBoard به پایان رسید و با 13 امتیاز از جمله یکی از 3-اشاره گر است که در زمان حرکت به دور از خانه تیم داد و گرگ یک 51-40 سرب با 4:31 به بازی. او و تاریخ و جیک Lundin رفت و در یک 8-0 اجرا فقط پس از آن به دره سبز 15-نقطه منجر شود و به طور موثر به مهر و موم پیروزی.

Stansbury تنها به ثمر رساند و دو بار بیشتر برای بقیه ی بازی ها.

“آنها احتمالا بیشتر فیزیکی و سخت تیم ما بازی تمام فصل” مک کلور گفت: از Stansbury. “که واقعا من نگران آینده به امشب. آنها بازی واقعا سخت حمله توهین آمیز شیشه و اعتباری به آنها. مربی سفید نشانی از یک کار خوب از گرفتن بچه ها خود را به رقابت بپردازند.”

جنکینز به پایان رسید و با هفت امتیاز برای Stansbury, Richins تا به حال شش ارشد گارد Peyton Thevenot تا به حال پنج از خط پرتاب آزاد, تیلور, به پایان رسید با سه و تاریخ و رو به جلو خدمه Schlappi سون در دو.

Stansbury شات 83% از خط پرتاب آزاد به سبز دره عمیق و باریک 7-برای-7 خوانده شده را علامت.

گرگ بهبود یافته به 13-10 با دور دوم برنده خواهد شد و در صورت شماره 2 Dixie در یک چهارم نهایی از کلاس 4A حالت مسابقات. که matchup برنامه ریزی شده است به نکته در 12:50 بعد از ظهر در دانشگاه ایالتی وبر در روز پنج شنبه.

“این عالی است. این خیلی خوب است. شما آماده برای یک هفته می آیند و بازی این بازی و من واقعا شاد برای بچه ها” مک کلور گفت.

سیملی کاهش یافت و به 15-8 با پایان فصل از دست دادن به پایان رسید بسته به جایگاه دوم در منطقه 10.

در این سال Stansbury تیم برای اولین بار در تاریخ مدرسه, میزبان یک بازی حذفی برای اولین بار به پیروزی 15 بازی در یک فصل برای اولین بار به پایان برساند با رکورد برنده.

سفید گفت که او به دنبال به جلو به ساختمان است که موفقیت در سال آینده.

“من فقط به آنها گفتم من آنها را دوست دارم” سفید گفت: از پست خود بازی چت با تیم خود را. “باید آن را صدمه دیده است چرا که آنها وقت خود را سرمایه گذاری در هر یک از دیگر, اما 20 از 21 تیم در حال رفتن برای پایان دادن به فصل با از دست دادن. من فقط به آنها گفتم من عشق و قدردانی از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>