دبیرستان پسران بسکتبال: Zach Maria کلاچ سه ماهه چهارم کمک می کند تا اسپرینگویل رالی برای 5A نیمه نهایی برنده

سالت لیک سیتی — پایین 15 در سه ماهه سوم و پس از آن هنوز هم پایین 10 با 3:12 باقی مانده در بازی اسپرینگویل در آستانه رکوع کردن 5A دولت مسابقات در روز پنجشنبه 5A نیمه نهایی.

بازیکنان هرگز متوقف مبارزه با اگر و improbably شماره 2 اسپرینگویل بسته نهایی سه دقیقه در یک 14-2 اجرا به رالی به صورت خیره کننده 71-69 پیروزی بر شماره 3 وودز کراس در شکارچی مرکز به پیشرفت روز شنبه به قهرمانی بازی.

اسپرینگویل مربی جاستین اسنل گفت: گروه هشت سالمندان هرگز متوقف مبارزه با وجود کسری بودجه. او که اصلا انتظار چیزی کمتر.

“پسران فقط کار و کار. این چیزی است که یک گروه می کند. این است که چرا شما باید هشت سالمندان به دلیل شما می دانید که آنها در حال رفتن به خارج وجود دارد و به آن” اسنل گفت.

اسپرینگویل به ثمر رساند نهایی بازی 10 امتیاز بیش نهایی 2:19 از جمله ژاک Maria را دوباره بجای اول برگشتن putback با 24 ثانیه باقی مانده است که ثابت شود این بازی برنده.

“تمام فصل من تا به حال سه نفر از بچه ها روی من بود و به نوعی به آن استفاده می شود اما من فقط باید با استفاده از تمام 260 پوند از من تحت فشار قرار دادند و من راه به توپ” Maria گفت.

ناگهان انتهایی برای اولین بار در نیمه دوم وودز کراس تا به حال سه عکس در انتهای دیگر در یک پتانسیل برنده پس از چند حمله ریباند اما داغ-عکسبرداری از سه چهارم ناپدید شده بود.

Maria گل از 12 بازی خود را-بالا 25 امتیاز در سه ماهه چهارم به آن باز گشت به عنوان اسپرینگویل هرگز حل و فصل فقط 3-اشاره گر به پنجه دوباره به بازی.

در واقع تنها 3-اشاره گر از سه ماهه چهارم برای اسپرینگویل شد کوپر Riggs’ دوربرد شات با 1:56 باقی مانده است که کاهش کسری بودجه به 69-66.

اسپرینگویل را فشار دفاع مجبور عبور از جنگل به گردش در آن دو اموال. پس از اولین گردش Maria تبدیل لیآپ پیرایش کسری به 69-68 با 1:00 باقی مانده است. وودز کراس تبدیل به توپ بیش از هشت ثانیه بعد که تنظیم صحنه برای بازی-برنده برای شیاطین سرخ.

یک کلید بزرگ در سه ماهه چهارم برای اسپرینگویل بود و هنوز هم تا به حال پنج از آن وقفه با چهار دقیقه باقی مانده که مجاز اسنل برای بازی جرم دفاع با 6 پا-9 Maria.

“این بود برای ما چون ما رو به بازی جرم دفاع. ما رو به ژاک و تهاجمی چرا که جایی که آنها پیدا کردن حفره ها این است که آنها می توانید آن را به ژاک را و ژاک بود کمی عصبی باعث شود او نمی بازی وجود دارد که بسیار بودند و ما به برخی از چیزهایی که تا” اسنل گفت.

اسپرینگویل پایان بازی تیراندازی 45 درصد از زمین و تنها متعهد هفت گردش. عبور از جنگل به پایان رسید تیراندازی 42 درصد از جمله 10-از-20 از 3 نقطه محدوده که به کمک آن ساخت 50-35 منجر میدوی را از طریق سه ماهه سوم.

Quaid ناقوس led وودز کراس در دست دادن با 15 امتیاز در حالی که چهار بازیکن دیگر نیز به ثمر رساند در دو چهره است.

اسپرینگویل را در شماره 4 Timpview در 5A قهرمانی روز شنبه در 1:30 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de