دبیرستان پسران فوتبال: 6A تیم توسط تیم منطقه کپسول

2020 دبیرستان پسران نجومی gots در جریان این هفته برای تیم های در کلاس 6A. برای آماده سازی طرفداران برای فصل آینده این Deseret News اتحاد کنار هم قرار دادن کپسول برای هر تیم در 6A. هر مربی بود دعوت به شرکت و ارائه اطلاعات است.

منطقه رتبه بندی ها بر اساس مربیان پیش فصل بینی.

وجود دارد پنج جدید فوتبال پسران مربیان در 6A این ماه: لوئیس دی لا کروز (قبرس) Ty کانر (گرنجر) برت Solberg (شکارچی) رائول Cavazos (کیرنس) و تراویس هیل (غرب اردن).

در اینجا 6A تیم ها و بازیکنان برای فصل آینده.


منطقه 1

1. دیویس دارت

2020 برنامه

سر مربی: Souli Phongsavath

2019 ثبت: 12-2-3 (برای اولین بار در منطقه 1 با 11-1-0 رکورد)

2019 postseason: از دست به گرنجر در 6A یک چهارم نهایی

اطلاعات اضافی ارائه نشده


2. وبر رزمندگان

2020 برنامه

سر مربی: Jan سویفت

2019 ثبت: 14-5-0 (سوم در منطقه 1 با 8-4-0 رکورد)

2019 postseason: ضرب و شتم مس تپه در 6A قهرمانی

اطلاعات اضافی ارائه نشده


3. لیتون Lancers

2020 برنامه

سر مربی: ریک max haskins (26 سال)

2019 ثبت: 13-4-1 (دوم در منطقه 1 با 9-3-0 رکورد)

2019 postseason: از دست به پلزنت گروو در 6A یک چهارم نهایی

بازگشت همکاران:

  • الی نیکسون, F, Sr.
  • کارتر Johnson, D, Sr.
  • جیک چمبرلین F, Sr.
  • تعقیب جوان, D, Sr.

4. نورتریج شوالیه

2020 برنامه

سرمربی: رافائل گوئررو (4 سال)

2019 ثبت: 4-11-1 (ششم در منطقه 1 با 3-8-1 رکورد)

2019 postseason: از دست رفته پلی آف

مربی نظر: “ما بالاتر از انتظارات از تیم ما در این سال است. سطح رقابت نیازمند سطح بالایی از آمادگی و ورزشکاران ما در حال کار بسیار جدی است. من احساس می کنم که در این سال شوالیه در حال رفتن به تعجب همه از رقبای ما. ما آرزوی بهترین ها برای همه.”


5. Roy Royals

2020 برنامه

سر مربی: Craig Charlesworth

2019 ثبت: 10-7-1 (دوم در منطقه 5 با 5-4-1 رکورد)

2019 postseason: از دست به Wasatch 5A در یک چهارم نهایی

اطلاعات اضافی ارائه نشده


6. فریمانت Silverwolves

2020 برنامه

سر مربی: Fred Smith (8 سال)

2019 ثبت: 6-11-1 (پنجم در منطقه 1 با 5-7 رکورد)

2019 postseason: از دست رفته پلی آف

بازگشت همکاران:

  • پورتر Iverson, M, Sr.
  • Coles Sederholm M, Sr.
  • براندون Baray M, Sr.
  • وستون Hales, M, Sr.
  • لنس گور, D, Sr.

مربی نظر: “در این سال تیم را بدون شک می تواند یک تیم سختکوش.”


7. سیراکیوز تیتان

2020 برنامه

سر مربی: آلن تیلور (2 فصل)

2019 ثبت: 3-12-2 (هفتم در منطقه 1 با 1-10-1 رکورد)

2019 postseason: از دست رفته پلی آف

بازگشت همکاران:

  • بنت کارلسون D ،
  • لیام Jensen, GK, Sr.
  • بن رینولدز, D, Sr.
  • Jaden Norwood, D ،
  • یعقوب پاکر D ،

مربی نظر: “یک سال اضافی ثبات با کادر مربیگری و offseason برای پسران را برای یک مقدار بهتر در سال 2020. بسیاری از استعدادهای جوان بسیاری از زمان پخش فصل گذشته است که باید به نفع ما تا حد زیادی. ما مشتاقانه منتظر به رقابت بسیار سخت منطقه 1.”


8. کلیرفیلد شاهین

2020 برنامه

سر مربی: Jason اشتاینر

2019 ثبت: 7-10-0 (چهارم در منطقه 1 با 5-7-0 رکورد)

2019 postseason: از دست به مس تپه در 6A دور اول

اطلاعات اضافی ارائه نشده


منطقه 2

1. گرنجر Lancers

2020 برنامه

سر مربی: Ty کانر

2019 ثبت: 10-6-2 (سوم در منطقه 2 با 4-4-0 رکورد)

2019 postseason: از دست به مس تپه در 6A نیمه نهایی

اطلاعات اضافی ارائه نشده


2. شکارچی Wolverines

2020 برنامه

سرمربی: برت Solberg

2019 ثبت: 7-7-4 (چهارم در منطقه 2 با 3-4-1 رکورد)

2019 postseason: از دست به پلزنت گروو در 6A دور اول

بازگشت همکاران:

  • ویلیامز Estrada, M, Sr.
  • لوکاس Rogerson, D, Sr.
  • Alejandro Rauda, M So.

مربی نظر: “ما هیجان زده برای فصل آینده. ما ترکیب خوبی از تجربه و استعداد جوان به ما یک تیم است که می تواند در رقابت با تیم های برتر در کشور است.”


3. Taylorsville رزمندگان

2020 برنامه

سر مربی: جورج Sirstins

2019 ثبت: 4-7-3 (سوم در منطقه 3 با 3-4-1 رکورد)

2019 postseason: از دست به لیتون در 6A دور اول

اطلاعات اضافی ارائه نشده


4. قبرس دزدان دریایی

2020 برنامه

سرمربی: لوئیس دی لا کروز

2019 ثبت: 9-3-5 (برای اولین بار در منطقه 2 با 5-1-2 رکورد)

2019 postseason: از دست به وبر در 6A یک چهارم نهایی

بازگشت همکاران:

  • جولیان Gonzalez, D, Sr.
  • تریستان پرز, F, Sr.
  • اکسل Carrea F, Sr.

مربی نظر: “قبرس بالا است هیجان زده در مورد رقابت در منطقه ما در این سال است. ما آن را احساس خواهد شد رقابتی منطقه با بسیاری از بازی های سخت پیش رو است. ما مشتاقانه منتظر به چالش بکشد.”


5. غرب اردن پلنگ

2020 برنامه

سر مربی: Travis هیل

2019 ثبت: 5-8-0 (پنجم در منطقه 3 با 2-6-0 رکورد)

2019 postseason: از دست رفته پلی آف

بازگشت همکاران:

  • Jershon اسلون
  • میراندا برایان
  • Josue Pantoja
  • ویلیام Larsen
  • ایوان سامرا

مربی نظر: “برای سال غرب اردن در نظر گرفته شده pushover مدرسه یا پیروزی آسان توسط اکثر مدارس و برای مدت زمان طولانی آنها درست شد. اما استعداد ما را از طریق آمدن باید جدی گرفته شود. با یک بازنگری شده کارکنان مربیگری و بازیکن بیشتر خرید در غرب اردن است که در نهایت در یک مدرسه محسوب می شود و خواهد شد به دنبال ما در منطقه برای اولین بار جایزه در مدرسه تاریخ است. مخالفان را به خوبی انجام نشده به دست کم گرفتن این پسر.”


6. کیرنس ساله

2020 برنامه

سر مربی: Raul Cavazos

2019 ثبت: 5-9-0 (پنجم در منطقه 2 با 1-7-0 رکورد)

2019 postseason: از دست رفته پلی آف

اطلاعات اضافی ارائه نشده


منطقه 3

1. هریمن ایرانی

2020 برنامه

سر مربی: Mitchell Ryan (10 سال)

2019 ثبت: 9-7-1 (5-2-1 در منطقه 3 با 5-2-1 رکورد)

2019 postseason: از دست به وبر در 6A دور اول

بازگشت همکاران:

  • Kolton Johnson, F, Sr.
  • Cade Byrge F, Sr.
  • الکس Geertsen, D, Sr.
  • رایان Speckman M, Sr.
  • تایلر بورلی, D, Sr.

2. مس تپه گریزلیز

2020 برنامه

سر مربی: ادی مورا

2019 ثبت: 15-5-0 (سوم در منطقه 3 با 6-2-0 رکورد)

2019 postseason: از دست به وبر در 6A قهرمانی

اطلاعات اضافی ارائه نشده


3. معدن بینگهام

2020 برنامه

سر مربی: لئو گونزالس (3 سال)

2019 ثبت: 7-4-3 (دوم در منطقه 4 با 7-3-2 رکورد)

2019 postseason: از دست به گرنجر در 6A دور اول

بازگشت همکاران:

  • بلیک Pirami F, Sr.
  • فرانسیسکو Mejia, M, Sr.
  • یوسف رابرتسون, M, Sr.
  • Kaden پیرس, M, Sr.
  • مریل دیویس, M, Sr.

مربی نظر: “به دنبال به جلو برای فصل آینده. ما از دست ما کل صف شروع با توجه به فارغ التحصیلی بنابراین ما هیجان زده برای دیدن چه جدید در سالمندان و جوانان گام در این فصل است. ما هم هیجان زده برای پیوستن به یک منطقه جدید با تیم های با کیفیت بالا و استعداد فوق العاده است.”


4. ریورتون Silverwolves

2020 برنامه

سر مربی: Paul Moizer (19 سال)

2019 ثبت: 6-8-3 (چهارم در منطقه 3 با 2-4-2 رکورد)

2019 postseason: از دست به دیویس در 6A دور اول

بازگشت همکاران:

  • Kanyon Ott, M, Sr.
  • اشعیا Wunderli F, Sr.
  • جکسون Gorringe M, Sr.
  • سام Murray, M, Sr.
  • تروور اسمیت, M, Sr.

مربی نظر: “من فکر می کنم ما باید قوی فصل را با یک گروه بزرگی از سالمندان بازگشت. وجود دارد خوب شیمی در این تیم و کار خوب اخلاق است.”


5. اردن Beetdiggers

2020 برنامه

سر مربی: نلسون Glassett

2019 ثبت: 7-9-2 (چهارم در منطقه 7 با 4-6-0 رکورد)

2019 postseason: از دست به Skyridge 5A در یک چهارم نهایی

مربی نظر: “بسیار هیجان زده در مورد پتانسیل ما برای رقابت و به چالش کشیدن هر حریف در این فصل است.”


6. غرب Panthers

2020 برنامه

سر مربی: کریس هملت

2019 ثبت: 8-7-2 (دوم در منطقه 6 با 6-4-0 رکورد)

2019 postseason: از دست به برایتون در 5A یک چهارم نهایی

بازگشت همکاران:

  • Yahir Estrada, M, جونیور.
  • والتر Damian Flores, M, جونیور.
  • فرانسیسکو Portillo, M, Sr.

مربی نظر: “غرب فارغ التحصیل 14 سالمندان در سال گذشته از جمله نه شروع. در این سال خواهد بود پس از به چالش کشیدن پریدن به بالا و به 6A و قرار داده شده در یک بسیار رقابتی منطقه 3.”


منطقه 4

1. وستلیک تندر

2020 برنامه

سر مربی: همین Bastian

2019 ثبت: 8-7-2 (چهارم در منطقه 4 با 5-6-1 رکورد)

2019 postseason: از دست به قبرس در 6A دور اول

بازگشت همکاران:

  • الکس Fritcher, D, Sr.
  • گاوین کو, M, Sr.
  • زک Lifferth F, Sr.
  • کمدن بک, M, Sr.
  • فابریس Aitken, M, Sr.

مربی نظر: “ما بسیار با تجربه تیم متشکل از سالمندان و نوجوانان. ما تیم ملی است ساخته شده در اطراف یک هسته از بازیکنان که با هم از آنها 8 سال است. این Westlake فوتبال برنامه شده است در حال رشد قوی تر از هر سال است. ما فکر می کنیم این است که ما قوی ترین سال است.”


2. آمریکن فورک انسان غارنشین

2020 برنامه

سر مربی: Casey Waldron

2019 ثبت: 2-11-3 (پنجم در منطقه 4 با 1-10-1 رکورد)

2019 postseason: از دست رفته پلی آف

اطلاعات اضافی ارائه نشده


3. Skyridge شاهین

2020 برنامه

سر مربی: جری Priesendorf

2019 ثبت: 12-3-4 (دوم در منطقه 8 با 7-2-1 رکورد)

2019 postseason: از دست به برایتون در 5A نیمه نهایی

بازگشت همکاران:

  • Austin والاس جونیور
  • جکسون Jarvie Sr.
  • ایان نیلسون جونیور
  • Isaac Lee, Sr.

مربی نظر: “با اجرای سال گذشته در دولت با استعداد سالمندان ما نگاه به بازنگری/بازسازی این فصل فوتبال با رهبری و استعداد. ما بالا کمک به سازندگان و گلزنان از سال گذشته و با شروع دروازه بان در حال حاضر ما نگاه به چهره های جدید در موقعیت مهم است. تقریبا هر موقعیت شروع است برای grabs پسران را خریداری و به سیستم ما در دوران بسیار کوتاه شیوه های این بهار و ما مشتاقانه منتظر به چالش تکرار عمیق اجرا در پلی آف.”


4. اوج تنهاست شوالیه

2020 برنامه

سر مربی: مارک گراهام (5 سال)

2019 ثبت: 7-9-2 (سوم در منطقه 4 با 5-5-2 رکورد)

2019 postseason: از دست به مس تپه در 6A یک چهارم نهایی

اطلاعات اضافی ارائه نشده


5. پلزنت گروو Vikings

2020 برنامه

سر مربی: Chris Ecalono (9 سال)

2019 ثبت: 14-4-1 (برای اولین بار در منطقه 4 با 9-3-0 رکورد)

2019 postseason: از دست به وبر در 6A نیمه نهایی

بازگشت همکاران:

  • CJ Wiggins M
  • Ryland McGrath, GK
  • کالن Witehira F
  • Lue Holdaway D

مربی نظر: “ما یک جوان اما تیم جامد است که آماده است برای رقابت در بالاترین سطح است.”


6. گوشه دره عمیق و باریک, شارژر

2020 برنامه

سر مربی: درو ون Wagenen

2019 ثبت: 7-9-1 (سوم در منطقه 7 با 5-5-0 رکورد)

2019 postseason: از دست به روی 5A در دور اول

اطلاعات اضافی ارائه نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im