افرایم — دوشن در اثر است به 2A یک چهارم نهایی با خود, دوم راست, پیروزی بیش از یک پایین تر بذردار تیم در روز جمعه.

شماره 12 دانه دوشن تحت سلطه شماره 5 دانه لیتون مسیحی در برف, کالج, بیرون پریدن سریع منجر شود و هرگز به دنبال بازگشت در راه خود را به یک 58-35 پیروزی.

دوشن پیشرفت به بعد از رقابتهای یک چهارم نهایی در Sevier مرکز دره و به صورت شماره 4 دانه Kanab در 4:10 بعد از ظهر

“دختران ما را به عنوان به خوبی به عنوان ما همه سال و دانشجوی سال اول Kelsey اعطای آغاز شده ما را قوی ادبانه و آنها تا به حال یک زمان سخت با ما فشار دفاعی گفت:” دوشن مربی بلر Madsen.

کمک مالی به پایان رسید و با یک بازی با 19 امتیاز در حالی که Taylee Giles سون در 13 و Baylee Clayburn اضافه شده 10.

“Taylee Giles آمار برخی از عکس های بزرگ برای ما و Clayburn عالی بود در بالا فشار دهید” گفت: Madsen.

دوشن led 31-23 در نیمه Oakley ساقی و جایلز هر دو ضربه 3-اشاره گرها در سه ماهه سوم به کلید 16-7 ورزشی است که به کمک قرار دادن بازی خارج از رسیدن به عنوان سه ماهه چهارم.

در اینجا یک روکش از دیگر 2A چهارم بازی در برف کالج در روز جمعه:

Kanab 52, مهبل 42

Brinley کرنل به ثمر رساند 17 امتیاز و Grayce Glover سون در 14 بیشتر به عنوان Kanab زدم دفاع از دولت قهرمان بیش از حد با برجسته دفاعی تلاش در 2A دور دوم. Kenzlee کارتر به رهبری راه را برای Beavers در در از دست دادن با 11 امتیاز.

شمال قله 81 آمریکایی میراث 41

Karen n مک کوئین ریخت و در 23 امتیاز با Marci Richins اضافه کردن 17 و Gracie Watterson پیکور در 14 عنوان برتر شمال اجلاس غرق میراث آمریکا از افتتاح نکته برای 2A دور دوم برنده شوید.

شرکت 48, Altamont 23

غالب دفاعی تلاش کمک شرکت دو تا التامانت برای 2A دور دوم پیروزی. سوفی Shurtliff به ثمر رساند 21 امتیاز به رهبری گرگ که منجر 29-7 در نیمه.

میلارد 60, Gunnison, دره 43

کون بزرگ میلر و الیزا, فرو کردن ترکیب برای 29 امتیاز به عنوان میلارد outscored Gunnison ولی در هر چهار محله به متد جلو برای پیروزی در این 2A دور دوم. Kennedi Knudson به ثمر رساند و 15 امتیاز در از دست دادن برای Bulldogs.

شمال Sevier 46 رولند سالن 32

شمال Sevier outscored رولند سالن 25-12 در نیمه دوم به دور جلو برای 2A دور دوم پیروزی. Brinley ماسون رهبری راه را برای گرگ ها با 18 امتیاز با Macady Goble پنوماتیک با 11.

Wasatch آکادمی 55, Parowan 37

Debora Reis’ روز بزرگ شده, Wasatch, آکادمی به 2A یک چهارم نهایی به عنوان او به ثمر رساند 21 امتیاز در پیروزی بیش از Parowan. Nataly Dunka اضافه شده 16 امتیاز برای ببرها در حالی که بروکلین سرعت به ثمر رساند 17 امتیاز در از دست دادن برای Parowan.

دراپر APA, 48, Waterford 36

دراپر شروع به پریدن کرد به 26-14 حاصل کار دو تیم منجر شود و در زمان مراقبت از کسب و کار در نیمه دوم برای پیشبرد به 2A یک چهارم نهایی گسترش به پیروزی خود در شش راست. اشتون تا به حال تکان دادن دست گرم برای عقاب ساخت پنج 3-اشاره گر و در پایان با 17 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de