فارمینگتون — کوه مشاهده نفرین زده دوباره برای فارمینگتون دبیرستان دختران تیم در پنج شنبه شب.

شماره 18 دانه کوه مشاهده خراشیده شماره 2 دانه فارمینگتون در 5A دور دوم eking کردن 42-40 پیروزی پس از محوری از پنج نقطه کسری حاصل کار دو تیم در پایین-بازی به ثمر رساند.

نیکول رایلی به ثمر رساند برنده lay-up در یک کمک از Samiana Suguturaga با 23 ثانیه های باقی مانده و برونز بازی عالی دفاع در فارمینگتون نهایی در اختیار داشتن به نگه دارید برای برنده شدن.

Suguturaga به ثمر رساند 26 امتیاز برای دومین مستقیم بازی حذفی به سرب برونز به ناراحت است.

“فارمینگتون جامد است و تیم ما می دانستیم که ما تا به حال یک بازی خوب از ما جلوتر. ما بهترین های ما برای آماده سازی دختران, اما در پایان, آمد آن را به دختران ما ساخت بازی می کند و با افتخار در دفاع از خود گفت:” Mountain View مربی Gentry Dickerson. “قبل از بازی ما صحبت در مورد نقاشی از دیگر موفقیت یکی از دختران ما رو داغ و این آغاز یک اثر دومینو. آن را سرگرم کننده برای دیدن دختران من که خیلی موفقیت است.”

در پاییز در دختران, فوتبال, شماره 16 دانه کوه مشاهده ضرب و شتم شماره 1 دانه فارمینگتون در 5A دور دوم 1-0. در والیبال تیم های ملاقات در مسابقات قهرمانی کشور و شماره 2 دانه کوه مشاهده ضرب و شتم شماره 1 دانه فارمینگتون 3-1.

فارمینگتون پیشرو گلزن والری Kunzler از دست رفته بازی با یک بیماری است.

در اینجا یک روکش از دیگر 5A دور دوم بازی های روز پنج شنبه:

اسپرینگویل 40 بخشنده 39

هر دو تیم به نظر می رسید به تجارت سطل در طول بازی اما اسپرینگویل معلوم بود این تیم که اضافی سطل در سه ماهه چهارم که همیشه بیشتر است. Ahna Hullinger 15 امتیاز به اسپرینگویل اندکی لبه آنها نیاز به زنده ماندن در برابر سختی فراوان تیم ملی.

افق 46 Bonneville 37

گره در 32 بعد از سه چهارم افق به پایان رسید و بازی قوی و برگزار Bonneville به تنها پنج نقاط سه ماهه چهارم. کیت Vorwaller رهبری راه را برای افق نمره 16 امتیاز.

لحی 69, اسپانیایی چنگال 43

پس از یک نیمه اول لحی منفجر شد در نیمه دوم و outscored اسپنیش فورک با 20 امتیاز. رهبری Maddison وارن (25 امتیاز و پنج 3-اشاره گر) پیشگامان آمار 12 عکس از پشت قوس و پیشبرد به مرحله یک چهارم.

شرق 56 کوه المپ در مقدونیه 44

شرق با استفاده از یک نمره بزرگ به اجرا در سه ماهه دوم کمک به باز کردن آن منجر هرگز واگذار. نانی Falatea آمد به بازی به ثمر رساند 23 امتیاز برای پلنگ و منجر آنها را به یک چهارم نهایی.

کوهستانی 43 Woods Cross 33

کوهستانی دفاع عالی بود در طول مسابقه. به خصوص در نیمه اول که در آن برگزار می شود وودز کراس به تنها شش امتیاز. Kaija Glasker ثمر رساند تا بازی-18 امتیاز برای قوچ و او تقویت تیم به دور بعدی.

سالم تپه 52 اورم 35

بروک ونس به ثمر رساند و 20 امتیاز در حالی که ساوانا Gustin و Keanna Vaitohi هر دو گل در دو چهره و همچنین منجر به Skyhawks به راحتی پیروزی پس از آنها outscored اورم 29-15 در نیمه دوم.

Viewmont 51 آلتا 46

انتهایی توسط دو نقطه از طریق سه چهارم Viewmont با یک هدف به ثمر رساند و نزدیک به نیمی از کل امتیاز در سه ماهه چهارم. Karlia Gunnell (19 امتیاز) و آنا مککی (17 امتیاز و 9 ریباند) بودند استثنایی برای Vikes آنها به عنوان پانچ بلیط های خود را به دور بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im