دبیرستان دختران بسکتبال: کلاچ سرقت توسط Carsyn استفنسون مهر و موم چهارم و پیروزی برای Highland

سالت لیک سیتی — کوهستانی است که از رفتن به نیمه نهایی رسید.

قوچ سوخته را سخت سه ماهه چهارم به ضرب و شتم سالم تپه 34-30.

“من واقعا افتخار از دختران و یک جنگ سخت پیروز شود. این دختران آنها را پخش آنها عمل خرد کردن یا اسیاب کردن چیزها و آنها فقط معتقدند. من واقعا افتخار از آنها را برای تمام تلاش های خود را و کار سخت و آنچه انجام می دهند. شگفت آور, خانم های جوان,” Highland سر مربی Kurt Schneider گفت.

Lei Makaui به ثمر رساند 13 امتیاز به رهبری قوچ در حالی که Kaija Glasker اضافه شده 11 امتیاز و Sosefina Langi سون در 10 امتیاز. بروک ونس به ثمر رساند 14 به رهبری سالم تپه.

قوچ جان سالم به در اواخر بازی ترساندن از Skyhawks به عنوان Carsyn استفنسون توپ را به سرقت برده از سالم تپه در اواخر سه ماهه چهارم به مهر و موم پیروزی.

“من فقط به آنها گفتم به نوبه خود زمانی که آنها به یک زن و شوهر از threes. من گفت: “روشن کردن صفحه ما رو نگران نباشید در مورد آن فقط در بازی نگه دارید مانند شما بوده ام — بازی دفاع خوب و آن همه کار خواهد کرد,'” اشنایدر گفت.

همراه با 13 امتیاز Makaui تا به حال سه ریباند و یک سرقت.

“من فکر می کنم در پایان آن گفت: این همه وقتی که من فقط او را در آغوش بگیرید. او پس از بهبود این سال است. او آغاز شده که در آن او تلاش تیراندازی و در حال حاضر او اعتماد به نفس او به عنوان مراحل و ضربه پایین عکس و آمار کسانی که رایگان می اندازد که بزرگ شد در پایان” اشنایدر گفت.

کوهستانی را بازی Mountain View در مرحله نیمه نهایی در روز پنج شنبه در 4:40 p. m. در شکارچی مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>