دبیرستان دختران بسکتبال: کلید واژه ها ادا در طول یک انتقادی ایست آسانسور بینگهام به 47-38 6A نیمه نهایی پیروزی بر مس تپه

سالت لیک سیتی — کلمه “mudita” نیست و به خوبی شناخته شده برای بسیاری از, اما برای, Bingham, این بازی بزرگ در این تیم پایین ترین لحظه در طول روز جمعه نیمه نهایی رقابت مقابل مس تپه.

نه خیلی زیاد شد رفتن حق برای کارگران معدن در سه ماهه سوم با گریزلیز جعل 28-20 ترک بینگهام مربی Charron ماسون هیچ گزینه ای دیگر اما به یک ایست به امید تبدیل همه چیز در اطراف. میسون به یاد داشته باشید هر گونه خاص شماتیک تغییرات مطرح و نه هر چیزی به او گفته اند ممکن است در طول ایست اما به یاد آنچه به وضوح بینگهام کاپیتان تیم Ameleya Angilau گفت.

“ما باید این کلمه خاص, ‘mudita” و این بدان معنی است که شما بسیار خوشحال هستیم و برای موفقیت تیم خود,” میسون گفت. “او نامیده می شود که و همه فقط در همان صفحه و آنها هرگز به عقب نگاه کرد.”

مطمئن شوید به اندازه کافی میسون تیم پاسخ با 11-0 اجرا از فاصله را به یک 31-28 منجر شود و پس از آن هرگز به عقب نگاه کرد در مسیر به یک 47-38 پیروزی و یک اسکله در 6A قهرمانی کشور.

پیشرو این تیم از روی نقطه این همه احساس در جهان است که آن را Angilau ارائه الهام بخش است.

“او مطمئن است که ما چسب” گفت: Bingham دوم سیرا Lichtie گفت: از یکی از مقامات ارشد کاپیتان. “ما تکیه بر Ameleya برای بسیاری. او ما چسب.”

همانطور که برای Lichtie او در پاسخ به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که به Angilau رهبری به ثمر رساند با پنج امتیاز و پایین کشیدن چندین پرتاب ریباند در طول اجرا. در مجموع از سال دوم به پایان رسید با یک تیم بالا 17 امتیاز نه ریباند و چهار پاس گل.

بینگهام دیگر کاپیتان سیرا Lichtie را خواهر بزرگتر جیسی Lichtie که تا به حال یک بازی بزرگ در حق خود او به ثمر رساند 13 امتیاز و با اضافه کردن هشت ریباند در حالی که آینده زنده در سه ماهه چهارم برای کمک به پایان گریزلیز.

“(Sierra) آن را برای تیم او و او آن را برای او و آنها واقعا خاص رابطه” میسون گفت. “… آنها هر دو واقعا خوب بازیکنان بسکتبال و آنها هر دو خیلی سخت به این نقطه است.”

مس تپه نیست فقط میشه بینگهام را اجرا کنید و با این حال موفق به قطع منجر به فقط 34-33 در اوایل سه ماهه چهارم. اما یکی دیگر از ایست منجر به 3-اشاره گر از جیسی Lichtie و رانندگی شات توسط Sierra Lichtie به فشار منجر به 39-33 به ربودن بازگشت بسیاری از حرکت.

جاست, آن سیرا Lichtie پایان همه چیز خاموش ساخت 5 6 ناپاک عکس را در این بازی در ثانیه های پایانی برای جلوگیری از هر نوع از باز گشت از تلاش گریزلیز.

همانطور که برای Angilau او کنترل جریان بازی از آغاز تا پایان به ثمر رساند هفت امتیاز dishing از شش کمک و جمع آوری سه دزد. او همچنین جلب دشوار واگذاری امنیت مس تپه’ standout گارد Eleyana Tafisi که به پایان رسید و با 14 امتیاز در 5 از 20 عکسبرداری از میدان.

با پیروزی Bingham پیشرفت به قهرمانی بازی که در آن آن را به یک فرصت برای تکرار عنوان قهرمانی گرفتن در فریمانت.

“ما فقط سپاسگزار قادر به بازی یکی دیگر از بازی” میسون گفت. “این چنین یک بازی سرگرم کننده تیم به مربی و ما فقط می خواهم به بازی. این غم انگیز است که فردا آخرین بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>