دبیرستان دختران بسکتبال: اواخر وقار برنده برای بینگهام در 39-37 برنده بیش از Westlake

سالت لیک سیتی — وقار و تجربه تعداد زیادی در هر دوره از مسابقات و خوشبختانه برای بینگهام آن بود که فقط به بستن سخت-شارژ Westlake 39-37.

کارگران می دانید که چگونه برای مقابله با اواخر بازی پايه بلند كن بادي خاموش اجرا خود را به مسابقات قهرمانی کشور از یک سال پیش و در خود نیاز به حفاری های عمیق به دفع کردن رعد و برق و پیشبرد به دور نیمه نهایی.

“برخی از آنها ضربه سختی عکس, و آن را یک بازی سخت” گفت: Bingham, مربی Charron میسون. “و این دقیقا همان چیزی است که شما می خواهم می خواهم از آمدن به اینجا به (شکارچی مرکز) در یک محیط رقابتی است.”

تا در طول بازی کارگران معدن را دیدم سرب خود را کمرنگ فقط به یک نقطه در شروع سه ماهه چهارم 29-28 و تا به حال به مبارزه برای حفظ برتری تا پایان.

اما ورود بازیکنان با تجربه مانند گارد Ameleya Angilau و مدیسون جونز در میان. دیگران برای نگهداری تندر ، جونز به طور خاص و همچنين ورود یک بلوک بزرگ در اواخر و برخی از کلید های رایگان می اندازد در مسیر به ثمر رساند او را بازی-بالا 11 امتیاز.

“او آغاز شده و همه آن را در سه ماهه اول” میسون گفت. “او rebounding, hustling در دفاع, و من فکر می کنم همه از این انجام شده را به بقیه بازی ها.”

اما با وجود تمام ستارگان توپ-کنترل و ساخته شده رایگان می اندازد به سوی پایان, Westlake هنوز هم تا به حال شانس به کراوات آن را در پایان یک سرقت از اواخر inbounds منتقل می کند. اما فقط با 1.6 ثانیه های باقی مانده از رعد و برق موفق به ورودی توپ به طور موثر به عنوان بینگهام آمد دور با سختی برنده است که ماسون احساس ثابت خواهد کرد که به نفع زمانی که در مس تپه در نیمه نهایی.

“که تمام نقطه از این مسابقات مناسب است ؟ فقط پیروزی و پیشبرد” میسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>