دبیرستان دختران بسکتبال: رهبری سیدنی Peisley, بیابان, تپه های رول به 4A نیمه نهایی

اگدن — کویر تپه نورد به نیمه نهایی رسید.

تندر ضرب و شتم برف دره 56-45 در پنج شنبه شب به پیشرفت در 4A طبقه بندی.

سیدنی Peisley led تمام گلزنان با 19 امتیاز از جمله پنج 3-اشاره گر.

“هیچ کس واقعا می دانست آنچه که او می تواند انجام دهد خارج است. من شده است با نگه داشتن او در داخل کل سال و من همیشه می دانستم که ما می آمد با او را در اینجا. من باید اعتماد به نفس کامل با او در خارج وجود دارد” کویر تپه های سر مربی ران Denos گفت.

رعد و برق تا به حال 14 کمک می کند که یک نقطه تاکید برای Denos میاد.

“این چیزی است که ما در مورد صحبت کردیم چرا که ما می دانستیم که آنها تا به حال کمک زیادی در (Kamryn سعادت) و ما می تواند که به سمت” Denos گفت.

مگی Westhoff به ثمر رساند نه امتیاز و هفت آمد که از خط پرتاب آزاد. او ابزاری در قرار دادن این بازی در اواخر دور به عنوان برف دره عمیق و باریک ساخته شده و فشار. راشل Durante بود گلزن برجسته برای رزمندگان با 12 امتیاز.

“ما آخرین تمرین ما هفت روی خط. (Westhoff) درست بود در پایان و بنابراین من تا به حال اعتماد به نفس کامل در او. این چیزی است که او کار می کرد چرا که او واقعا می تواند به ما کمک کند تا من برای او خوشحال است. این همیشه آسان تر زمانی که شما را به آن دو می آید و آن را ساده تر و آسان تر است. این چیزی است که او کار می کرد و آن را پرداخت” Denos گفت.

با وجود این پیروزی Denos هنوز هم می بیند اتاق را برای بهبود از تیم خود را.

“من فکر می کنم دختران ما نوع رو غیر فعال. آنها در پاشنه خود را کمی. آنها کمی بیشتر به از دست دادن به جای برنده شدن آنها نوع کردم که امشب و این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما بازی را از دست دادن نیست شما از دست دادن خود را در تجاوز و حمله به سبد خرید چیزهایی است که ما به طور معمول انجام, ما فقط نمی باید آن را امشب. امیدوارم ما آن را از سیستم ما و آماده برای رفتن برای فردا” Denos گفت.

تندر برنده مجموعه تا نیمه نهایی رقابت برابر کاج نمایش در 4:10 بعد از ظهر جمعه. بیابان, تپه, بازی های برگزار شده است Pine View دو بار در این فصل برنده هر دو مسابقات در مد.

“اگر آنها می خواهند ما را, و سپس در اینجا ما هستند. این چیزی است که ما می خواهیم. اگر کسی می خواهد به بازی ما و سپس حدس بزنید چه آنها فقط تیم دیگری در راه ما” Denos گفت. “من فکر می کنم آن را به خوبی نبرد فردا و من هیجان زده در مورد آن. آن را برای رفتن به یکی از این بازی ها دیده اید آنها را برای رفتن به یک بازی خوب و آن را به یک بازی سرگرم کننده است. ما فقط باید برای آمدن آماده برای بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>