قیمت — Manti خواهد شد یکی دیگر از شات در بالا-دانه جنوبی, Sevier, اما فقط به سختی.

Manti غلبه وحشیانه نیمه اول هجومی در روز جمعه به تجمع گذشته دلتا برای 35-31 پیروزی در 3A دور دوم. پس از به ثمر فقط هشت امتیاز در نیمه اول و انتهایی توسط هشت Templars بسیج با قوی نیمه دوم برای پیشبرد به بعد از رقابتهای یک چهارم نهایی.

“من فکر بانوان ما بازی سخت برای چهار چهارم. آنها نشان دادند که بسیاری از عزم و قلب بیرون آمدن از نیم هشت. که به نوبه خود در اطراف در سه ماهه سوم عالی بود” گفت: Manti مربی Brennon Schweikart.

Kassidy توسکا کوک این تجمع به ثمر رساند نه از بازی-12 امتیاز در سه ماهه سوم به عنوان Manti در زمان 24-23 منجر به چهارم.

“Kassidy توسکا کمک یک جرقه برای تیم ما بیرون آمدن از نیمه و تمام دختران ما پاسخ دادند که منجر به پیروزی تیم” گفت: Schweikart.

Manti آینده صورت No. 1, جنوب, Sevier, یک تیم است که تنها از دست یک بار در تمام طول سال. Schweikart تیم نزدیک به آن ساخته شده دو باخت در یک بازی پیش فصل در ماه دسامبر با جنوب Sevier در نهایت غالب در وقت اضافه 59-46.

“ما به دنبال به جلو به یکی دیگر از شات در جنوب Sevier” گفت: Schweikart.

در اینجا یک روکش از دیگر 3A دور دوم بازی ها در مدیریت شرقی در روز جمعه:

ریچفیلد 57, Juab 39

Jarica Steck به خاک سپرده شد چهار 3-اشاره گر به پایان رسید و با 22 امتیاز و Sipola Vakautakakala اضافه شده 15 امتیاز به عنوان ریچفیلد نورد به 3A دور دوم برنده پس از ساخت یک 38-21 حاصل کار دو تیم منجر شود. مگان Robins led Juab با 12 امتیاز در چهار 3-اشاره گر.

کربن 52 رهبری آمریکا 32

متعادل به ثمر رساند حمله led کربن به آسان 3A دور دوم برنده بیش رهبری آمریکا به عنوان Dinos هرگز به عقب نگاه کرد و پس از یک ساختمان 20-نقطه حاصل کار دو تیم منجر شود. Abbie Saccomanno led کربن با 12 امتیاز در حالی که علا را مگان ادواردز led تمام گلزنان با 21 امتیاز.

جنوب Sevier 52 مشیت سالن 25

Kenzie جونز’ 19 امتیاز کمک کرد بالا-دانه جنوبی Sevier رول گذشته شماره 16 مشیت سالن برای 2A دور دوم پیروزی. پریسلی Chappell سون با 10 امتیاز به عنوان قوچ شروع به پریدن کرد به 20-2 منجر شود بعد از سه ماهه اول مسیر را به نفع خود.

قاضی یادبود 52 اتحادیه 23

Teya Sidberry ریخت و در 24 امتیاز در دیگر غالب عملکرد به عنوان شماره 2 دانه قاضی یادبود cruised به 3A دور اول پیروزی بر اتحادیه. میا Tarver اضافه شده 10 امتیاز در دو 3-اشاره گر برای Bulldogs.

مورگان 48 جنوبی اجلاس 44

سیدنی Cragun به ثمر رساند 11 امتیاز و افزود: هفت ریباند به عنوان مورگان بسیج گذشته جنوب اجلاس در سه ماهه چهارم برای 3A دور دوم پیروزی. جنوب اجلاس ریگان Sanderson led تمام گلزنان با 21 امتیاز در از دست دادن.

گرنتسویل 53 اجلاس آکادمی 31

گرنتسویل شروع به پریدن کرد به اوایل رهبری در اجلاس آکادمی و هرگز به عقب نگاه کرد و در راه خود را به 3A دور دوم برنده شوید. Ashlee ادواردز بود کاتالیزور برای کاوبوی در پایان با 16 امتیاز و هفت ریباند در حالی که هشت نفر از هم تیمی های او به ثمر رساند به عنوان به خوبی.

سن ژوئن 57, امری 55

سن ژوئن outscored دفاع 3A قهرمان امری 29-9 در سه ماهه سوم که به کمک آن غلبه 13-نقطه حاصل کار دو تیم کسری بودجه در راه خود را به قابل توجه 3A دور دوم برنده شوید. Syannah Ketchum رهبری راه را برای Broncos با 17 امتیاز با Tasiah کمی اضافه 14 و مدیسون پالمر پنوماتیک با 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im