دبیرستان دختران بسکتبال: غنی را به 1A قهرمانی

ریچفیلد — شورشیان از غنی دبیرستان ثابت کرد که چرا آنها تا به حال شماره 1 دانه به عنوان 1A دختران دولتی مسابقات بسکتبال به عنوان آنها غلبه آب دره 48-40 در دور نیمه نهایی شب جمعه است.

شورشیان تا به حال به کلید در آب دره عمیق و باریک ملیسا Jessop, یک بازیکن که گل 36 امتیاز در برابر ولی روز قبل از.

“من احساس می کنم که ما انجام یک کار خوب در Jessop و تلاش برای مهار او — او یک بازیکن بسیار خوب” گفت: شورشیان مربی کودی Lundgren. “من واقعا افتخار ما پست و چگونه آنها دفاع در بلوک پایین.”

Jessop به پایان رسید شب با 22 امتیاز.

در ضمن غنی را McKina استیسی لعنتی خالص برای 29 امتیاز پیشرو همه بازیکنان به ثمر رساند. او نیز دستگیر 12 ریباند و پنج دزد در طول راه. سیدنی هچ پایین کشیده 11 تخته برای غنی به عنوان بازی برتر rebounder.

اما آن را یک پیروزی آسان به آب دره غلبه 22-17 حاصل کار دو تیم کسری. 3-اشاره گر توسط Jessop به دنبال یک جفت از داخل عکس توسط Shanna بارلو به Wildcats لبه با 3:27 در دوره سوم.

استیسی قرار دادن یک توقف به آب کانیون اجرا با تبدیل سه نقطه بازی بود که به دنبال سطل از هم تیمی های Ellianna Brown و مریم گلی, Tingey که کمک قرار دادن شورشیان در صندلی راننده.

“همانطور که همه چیز رو سخت و یک زن و شوهر از اشتباهات ساخته شده بودند آنها نمی افتد از هم جدا” Lundgren گفت. “دختران بودند و سخت و انعطاف پذیر امشب.”

زمان نهایی بند آغاز غنی بود در بالا 38-33. شورشیان قادر به رایت کردن ساعت و سیمان پیروزی.

“آنها فقط به خاطر بازی هر بازی مانند آن است که مهم ترین آنها بازی” Lundgren گفت. “این بازی برای هر یک از دیگر.”

تیم اول طرز فکر کمک کرده است غنی غلبه بر هر گونه فشار اضافه شده قرار داده و روی آنها را در آینده به عنوان بازیکن برتر تیم Lundgren گفت.

“ما پاسداران انجام یک کار بزرگ دست زدن به توپ امشب” Lundgren گفت.

در حال حاضر فقط یک بازی می ایستد بین غنی و اولین مسابقات قهرمانی کشور از سال 2011 است.

“مهم ترین چیز این است که برای ماندن در ما روال … ذهن ما که در آن آنها نیاز به توان فردا” Lundgren گفت. “این مسابقات تمام شده قابل رقابت با بسیاری از جنگ ها و ناراحتی.”

این 1A دختران مسابقات نتیجه پنج شنبه در ساعت 4:30 p. m. در Sevier مرکز دره در ریچفیلد به عنوان غنی در میلفورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>