دبیرستان دختران بسکتبال: جنوب Sevier ضربان رقیب ریچفیلد برای پیشبرد به اولین 3A قهرمانی بازی در 12 سال

TAYLORSVILLE — آخرین فصل در جنوب Sevier-ریچفیلد رقابت تا به حال معمول حقوق لاف زدن در خط اما چیزی حتی بیشتر انتظار برنده: سفر به 3A بازی مسابقات قهرمانی.

“این دیوانه است. زمانی که ما بازی آنها را به پایین وجود دارد, ورزشگاه آنقدر پر است که مردم را به ایستادگی. ما خیلی بزرگ بدنسازی — تمام صندلی های بالا پر شده, همه با صدای بلند تشویق. معمولا وجود دارد دعوا پس از” جنوب Sevier ارشد گارد Kenzie جونز گفت. “این واقعا بسیاری از سرگرم کننده است. آن را می شود ما آماده برای دولت بیش از حد.”

قوچ پیروز در رقابت و پیشرفته به 3A قهرمانی بازی برای اولین بار پس از سال 2008 ضرب و شتم Wildcats 49-36.

“من احساس اعتماد به نفس. من در مورد این از آنجایی که من کمی بود, تماشای برادران من بازی ریچفیلد در این مسابقات است. من شده است با تمرین سخت برای آن است. من هیجان زده بود گفت:” جونز که شناخته شده است برخی از ریچفیلد بازیکنان از او کم بود.

جونز led قوچ امتیاز دهی 18 امتیاز گرفتن پنج ریباند dishing از دو کمک و شمارش یک سرقت. Brookell Brindley اضافه شده 11 امتیاز و لی Torgerson سون نه. برای ریچفیلد ربکا Poulsen 12 به ثمر رساند.

جنوب Sevier نگاه آماده برای اجرای دور نیمه نهایی برنده شدن در این مسابقه به یک 19-4 منجر شود اما ریچفیلد مبارزه برای بستن شکاف به 33-29 در پایان دوره سوم. قوچ ساخته شده خود منجر به هفت امتیاز 3-اشاره گر از Poulsen آن چهار نقطه بازی. جنوب Sevier در پاسخ با یک 4-0 اجرا با یک سبد از جونز و دو پرتاب آزاد توسط Brindley. شور ریتز برای Wildcats به ثمر رساند به آن را 42-36 با سه دقیقه باقی مانده اما کسانی خواهد بود نهایی ریچفیلد امتیاز از شب. Brindley پوش شب با یک تاکید و یکی که فرستاده جنوبی Sevier نیمکت به دیوانگی.

“ما فقط به تمرین زیادی است. ما می دانستیم که آنها گلزنان بنابراین ما فقط می دانستند که ما تا به حال به صحبت. آن را سخت به بحث در دلیل آن را با صدای بلند در آن وجود دارد اما ما فریاد و جیغ و فقط می دانست که در آن ما تا به حال آنها را متوقف کند” جونز گفت: از این تیم دفاع در دقیقه.

جنوب Sevier را در برنده قاضی یادبود-گرنتسویل بازی و سعی خواهد کرد و پیروزی در آن برای اولین بار مسابقات قهرمانی کشور از سال 2008.

“ما فقط نیاز به ماندن با اعتماد به نفس و از خود راضی. که چیزی است که مربی تیم ما همیشه می گوید. بازی ما. اگر ما بهترین های ما, من فکر می کنم ما خوب خواهد بود” جونز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>