دبیرستان دختران بسکتبال: خفقان در نیمه دوم دفاع آسانسور مس تپه های گذشته اوج تنهاست 47-40 در 6A یک چهارم نهایی

سالت لیک سیتی — مس تپه’ کارلین چوپان است با صبر و حوصله منتظر و خاصی برای ارائه در یک راه بزرگ هنگامی که آن را در نهایت به نوبه خود او را.

6-پا به جلو led گریزلیز با 14 امتیاز به ثمر رساند و 11 پرتاب ریباند در روز چهارشنبه کمک بالابر تیم او بیش از اوج تنهاست 47-40 در چهارم و دور از 6A دولت برگشتی.

“من احساس می کنم واقعا خوب گفت:” پربرکت چوپان پس از. “من احساس می کنم مانند بسیاری از کار سخت است پرداخت کردن برای من است.”

آن را پرداخت کردن برای تیم او بیش از حد.

چوپان بازی بزرگ در سراسر بود اما به خصوص موثر در طول یک کلید سه ماهه سوم اجرا شود که عامل مهمی در نتیجه نهایی.

پایین 24-18 در نیمه گریزلیز در سریع 8-0 اجرا در سه ماهه سوم به 26-24 منجر شود. به عنوان مورد با بسیاری از نمره اجرا می شود, دفاع, بازی های برگزار شده بزرگترین عامل.

“من فکر می کنم ما فقط به بازی کردن با احساس بیشتری از ضرورت و تلاش گفت:” مس تپه مربی بن مورلی. “… ما فقط بهینه سازی یک زن و شوهر از چیزهایی است اما بیش از هر چیز فقط به چالش دختران به بازی با بیشتر سختی و تمرکز بیشتر در پایان دفاعی. اشتباه نکنید در مورد آن ما برنده این بازی با دفاع.”

دفاعی تلاش های درگیر برگزاری شوالیه به فقط پنج امتیاز در دو دوم و سوم و چهارم و پس از آن فقط 11 سال چهارم.

Rebounding همچنین محوری با چوپان در انجام بسیاری از کار همراه با سامانتا رولینز که اضافه شده و نه هر دو Keely Dettling و Lenisi Fineanganofo هر دو آنها بود هفت. چوپان بود به خصوص موثر در تهاجم شیشه اهمیت حیاتی هفت از 11 پرتاب ریباند در حمله نهایی.

“من فوق العاده با انگیزه به تمام تابلوهای” چوپان گفت. “زمانی که عکس نیست, سقوط, شما باید برای پیدا کردن یکی دیگر از راه.”

در مجموع گریزلیز از دست رفته در تمام 12 از 3 نقطه هدف زمینه تلاش — نوع آمار مورلی اند و اعتقاد داشتند تیم او می تواند غلبه بر اگر با ارائه این آمار قبل از بازی.

اما مورلی تیم داشت راه های دیگر و مثل همیشه بود افزایش قابل توجهی را با بازی گارد نقطه Eleyana Tafisi. کنترل جریان بازی در سراسر ارشد گارد به ثمر رساند 13 امتیاز و جمع آوری چهار دزد در حالی که بازی او را بهترین پایین کشش.

کشش اجرای درگیر اواخر تنهاست اوج فشار اما مس تپه در برابر همه آن را به دور آمده با سفر به دور نیمه نهایی که در آن گریزلیز را در برنده بینگهام در مقابل Westlake.

همانطور که برای بازی از چوپان مورلی بود آمدیم بیان کرد “او شده است که راک برای همه ما سال های طولانی است. Eleyana می شود مقدار زیادی از توجه به حق تا او را پویا بازیکن — اما Shep شده است ما سنگ را در وسط و … من بسیار افتخار از او. او در انتظار زمان طولانی به این فرصت و این لحظه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>