High school sports 20 20: او چوگان سرپهن روز شماره هریمن را Maya Lightfoot از دست رفته عنوان تعقیب رویاها با هم تیمی های

یادداشت سردبیر: به مدت 20 روز در ماه آوریل ، Deseret News خواهد پروفایل 20 نخبگان دبیرستان ورزشکاران از سال 2020 فارغ التحصیلی کلاس و چگونه آنها در حال مقابله با پایان پیش از موعد از زندگی ارشد و خاموش میشه.

هریمن — برای هریمن را Maya Lightfoot مگر اینکه یک معجزه اتفاق می افتد در چند هفته آینده و دبیرستان ورزش ابقاء که آن را برای او چوگان سرپهن حرفه ای.

این شده است یکی از بزرگ که شامل یک قهرمانی کشور سال سوم اما هیچ کالج چوگان سرپهن در آینده است. Lightfoot تا به حال فرصت را به بازی خارج از دولت و هر چند او را دوست دارد به او معتقد است بهترین راه رو به جلو است برای شروع با مدرک لیسانس در آموزش و پرورش و زبان اشاره آمریکایی این سقوط در UVU.

آن بوده است بیش از یک ماه پس از ورزش دبیرستان shutdown و او به نظر می رسد در صلح با چه بسیاری بر این باور است که ناگزیری اما او هنوز “فوق العاده نا امید کرد.”

“این قطعا چیزی است که من به دنبال به جلو به بازی در همه این بازی ها شاید دفاع از ما قهرمانی. مهمتر از همه هم تیمی های من واقعا برخی از بهترین دوستان من خیلی بیشتر من غمگین من اصلا به تجربه من سال گذشته با تیم از بهترین دوستان من تجربه کرده ام تمام سال دیگر با” گفت: Lightfoot.

که یکی از چیزهای اولیه سالمندان دبیرستان بحث در مورد از دست رفته بیشتر از این از دست داد چند ماه از مدرسه و همسالان خود و هم تیمی.

“آن را سخت به بلع است اما آن چه در آن است” گفت: Lightfoot.

او هنوز هم تلاش می کند برای به دست آوردن بیشترین صبح و کار کردن به ماندن در چوگان سرپهن شکل در شانس خاموش فصل رزومه پس از زمان UHSAA تعلیق به پایان می رسد که ممکن است 1.

یکی از بزرگترین ناکامی برای Lightfoot و همه از او هریمن تیمی است که فصل بعد فورا رفت واز بود به یک شروع بزرگ قبل از همه چیز خاموش شد. در طول چهار بازی در یک تورنمنت در افق در مارس 6-7 ایرانی پاره آن بالا رفتن 4-0 با چهار غالب برنده بیش از کوه المپ در مقدونیه, Juan Diego, ديد کوه, تاج و Timpview.

Lightfoot بود که همه stater بهار گذشته متصلب تا یک ترکیب 17 اهداف و نه کمک در چهار برنده است.

“من فکر می کنم همه ما قطعا باید سعی کنید یک سر بزرگ رفتن به آن اما در اعماق همه ما فوق العاده هیجان زده می شود قادر به بازگشت و بود که تیم که برنده است و نشان می دهد که ما سزاوار بود که تیم و پیگیری است که شهرت” او گفت:.

هریمن برای مسابقات قهرمانی کشور هر یک از سه فصل گذشته هر بار در مقابل پارک شهر. پس از دونده تا پس از اتمام سال اول و دوم فصل هریمن در نهایت ادعا کرد که گریزان دولت و عنوان سال گذشته با یک 11-7 به پیروزی بیش از معدن.

سفر چهارم به مسابقات قهرمانی کشور بسیار بالا در هوا.

در حالی که ورزش و یک زندگی اجتماعی در برگزاری Lightfoot است در تلاش برای نگه دارید تا با دانشگاهیان حاضر با سه اعتبار کالج دوره های آموزشی در هریمن, زیست شناسی, 1010, زبان انگلیسی 1010 و انگلیسی 2010.

او می تواند به اعتبار آن به انواع مختلف مدارس به دنبال مدرک اما UVU تا به حال برنامه های علمی است که به بهترین وجه مناسب شور و شوق او را برای آموزش و پرورش چه که تکامل می یابد و به تدریس و یا سخنرانی آسیب شناسی.

“همانطور که من شروع به دریافت و متوجه شدم آنچه من می خواستم برای انجام آموزش عاقلانه است که محدود من مدارس و بر اساس کالج هزینه ای که من پرداخت می شد برای خودم من حدس می زنم من بیشتر علاقه مند به ماندن در یوتا و رفتن به بیشتر از تحصیلات دانشگاهی در کنار آنچه که من می خواستم به جای بازی چوگان سرپهن,” او گفت:.

به اندازه کافی جالب توجه UVU می کند باید یک women’s lacrosse تیم باشگاهی. Lightfoot گفت: او هیچ ایده اگر او می خواهم آن را در نظر بگیرید هنگامی که او شروع به گرفتن کلاس, اما آن را به او خرده امید که شاید روزی در آینده او قادر خواهید بود به انتخاب کنید تا چوب و دستکش دوباره.

که البته با فرض اینکه که دبیرستان فصل گرداند نه چیزی Lightfoot شمارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im