High school sports 20 20: ویدئو بازی ها, بازی تخته, بازی کمک به لیتون را الی نیکسون ماندن در میان فوتبال shutdown

یادداشت سردبیر: به مدت 20 روز در ماه آوریل ، Deseret News خواهد پروفایل 20 نخبگان دبیرستان ورزشکاران از سال 2020 فارغ التحصیلی کلاس و چگونه آنها در حال مقابله با پایان پیش از موعد از زندگی ارشد و خاموش میشه.

لیتون — لیتون را الی نیکسون به رقابت بپردازند. این که چرا او را به عنوان یکی از بهترین ارشد بازیکنان فوتبال در این دولت به دست آورده و خود را یک بورس تحصیلی برای بازی در UVU این سقوط.

بدون high school sports برای دریافت آن عجله آدرنالین هر چند نیکسون در بر داشت راه های دیگر به رقابت بپردازند در حالی که در خانه گیر کرده طی پنج هفته. او پر شکاف با “بسیاری از بازی های هیئت مدیره و بسیاری از بازی های ویدئویی است.”

تخته شده است یک راه عالی خانواده در تلاش است به ماندن متصل هنگامی که هر یک از این پنج تا خواهر و برادر هستند. هیچ خانواده مورد علاقه یا نیکسون گفت: آنها می خواهم همه آنها را.

بازی های ویدئویی هستند چگونه نیکسون است نگه داشتن در تماس با لیتون فوتبال رفقا. او گفت: بیش از 10 تیمی در ایکس باکس, پارتی چت و قطع هر زمان که آنها می توانند و نیکسون ترجیح بازی ندای وظیفه.

وقتی پرسیده شد که بهترین بازی Call of Duty بازیکن در لیتون فوتبال تیم است که او گفت: “البته من است.”

هم تیمی های خود ممکن است بحث و استدلال می کنند که واقعیت در آینده پارتی چت, اما در زمین فوتبال و شکی نیست که یکی از 2020 بازیکنان در ایالت یوتا است.

زمانی که نیکسون امضا در UVU در ماه نوامبر گذشته که در آن او به پیوستن به برادر بزرگتر هارون نیکسون UVU مربی گرگ Maas گفت: این مورد جوانتر نیکسون در آزادی مطبوعات.

“الی دارای تمام ویژگی های لازم برای یک مهاجم موفق در سطح دانشگاهی. او از لحاظ فنی صدا کرده استثنایی تغییر سرعت است که مواد منفجره و دان” گفت: Maas.

به عنوان یک کاربر برای لیتون سال گذشته او به نام Deseret News تیم اول همه stater پس از ثبت 13 گل و چهار پاس گل.

تولید مشابه تا به حال شده است وجود دارد هنوز در این فصل به عنوان لیتون خاموش کردم شروع کند به این بهار با 0-3-1 رکورد و فقط یک هدف نمره. نیکسون به طور کامل معتقد بودند تیم خود را در نهایت همه چیز نمیفهمد و مدعی در منطقه 1 و 6A.

“من احساس می کنم پس از یک زن و شوهر بازی ها ما را انتخاب کرده ام که آن را تا آنجا که بسیاری از ما حتی بازی کردن با یکدیگر. احتمالا وجود دارد یک یا دو بچه در اکثر آن ها در همان (باشگاه) تیم پس از شیمی ما بود نوع خاموش ما فقط به حال برای شروع کار است که بنابراین من احساس می کنم بیشتر ما بازی را بهتر از ما می خواهد بدست” گفت: نیکسون.

از Lancers مثل بقیه دولت هرگز خواهد شد که فرصت در حال حاضر به عنوان فصل لغو شد هفته گذشته به دلیل COVID-19.

لیتون آخرین بازی 1-0 دست دادن به کلیرفیلد در پنج شنبه, مارس 12 همان روز UHSAA اعلام کرد که آن را تعلیق ورزش دبیرستان به مدت دو هفته. لیتون مربی ریک max haskins گفت: بازیکنان خود را از تعلیق در پایان مسابقه و نیکسون تا به حال فقط یک حدس است که قرار بود به پایان فصل حتی اگر از لحاظ فنی این بود که فقط دو هفته تعلیق.

“هیچ راهی وجود ندارد که آنها در حال رفتن به آن را راه اندازی دوباره اگر آنها لغو آن گفت:” نیکسون.

با وجود عدم شیوه ها و مسابقات نیکسون سعی شده است که به نگه داشتن در شکل با بلند کردن وزنه و در حال اجرا یک زن و شوهر مایل در هر روز به طوری که او آماده است برای تکمیل برای زمان بازی در UVU این سقوط.

که آینده روشن است و کمک به او در مقابله با ناامیدی خود را از دست داده و دبیرستان فصل است.

“ارشد دبیرستان فصل یک چیز برای همه این یک بد شانسی اما من یکی دیگر از مقامات ارشد شب در کالج. آن را نگه می دارد هل من برای نگه داشتن بهتر است تا زمانی که من در یکی دیگر از مقامات ارشد شب من آماده شود گفت:” نیکسون.

در حال حاضر او را به سطل زباله صحبت کردن با هم تیمی های فعلی خود را بر روی Xbox تا زمانی که فرصت ناشی میشود که هر کس می تواند دوباره با هم, حتی اگر آن را فقط برای تفریح انتخاب کنید تا بازی فوتبال در پارک جایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de