بادهای فشار آتش سوزی در جنوب یوتا به حدود 350 هکتار

TOQUERVILLE Washington County — بادهای در حال دامن زدن به آتش سوزی در شهرستان واشنگتن چندین مایل از شمال Toquerville که مقامات تخمین زده می شود سوزاندن حدود 350 هکتار از 6 p. m. دوشنبه.

بیست و خانه ها تخلیه شدند و دو ساختمان تخریب شد توسط اندرسون تقاطع آتش با توجه به آتش سوزی در دولت مقامات. اگر چه آتش است در حال حاضر با هدف Toquerville پنج سازه در نزدیکی شهر در معرض خطر هستند به عنوان فروغ همچنان به گسترش در شرق سوخت بادها بیش از 30 مایل در ساعت در دماهای پایین 90s و رطوبت کم است.

چندین آتش آژانس از جمله یوتا بخش از جنگل, آتش و امور اراضی در پاسخ به این فروغ بود که در ابتدا تخمین زده می شود 50 هکتار. اما وزش شدید باد و شرایط خشک در منطقه ناشی از این آتش به سرعت گسترش یافته است.

آتش نیز وادار به مقامات نزدیک به هر دو جهت از مسیر دولت 17 از دولت مسیر 9 اتصال به فقط پس از نماي جاده در حدود 4:30 بعد از ظهر دوشنبه با توجه به یوتا بخش حمل و نقل است.

خدمات ملی آب و هوا صادر شده و آتش آب و جمعه برای تماشای بخش هایی از شهرستان واشنگتن و تمدید یک پرچم قرمز هشدار برای بسیاری از غربی گوشه ای از کشور از جمعه بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر شنبه. Gusts باد در روز سه شنبه می تواند به 40 مایل در ساعت در Toquerville منطقه است.

خدمه از جدید هماهنگی سنت جورج واشنگتن و آتش بخش طوفان دره, آتش منطقه, اداره مدیریت زمین و جنگل ها همچنین در پاسخ به آتش. در مجموع 23 موتورهای چهار آب مناقصات یک هلیکوپتر سنگین و دو موتور تک درجه تانکر بودند در صحنه است.

علت آتش سوزی در حال بررسی است. بدون آسیب گزارش شده است.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de