بالاترین سطح پس از رکود بزرگ ‘جدی’ CBO تجزیه و تحلیل پروژه ها 16 درصد بیکاری در آمریکا در این سال

تجزیه و تحلیل جدید توسط دفتر بودجه کنگره ارائه شده “بسیار جدی” طرح بیکاری سطوح برای دو سال آینده به عنوان ایالات متحده از بهبود از بیماری همه گیر کوروناویروس.

با توجه به حزبی اداره دولتی نرخ بیکاری پیش بینی شده است به طور متوسط 14 درصد در سه ماهه دوم سال 2020 و به 16 درصد در پایان سه ماهه سوم.

نرخ بیکاری برای 2021 پیش بینی شده است به 10.1 درصد در پایان سال—کمی بالاتر از بدترین نرخ ماهانه در طول رکود بزرگ که منجر به از سال 2008 بحران اقتصادی. در طول این بحران بالاترین نرخ بیکاری 10 درصد رای به طول انجامید که برای یک ماه.

تحلیل “به معنی حداقل یک سال بیکاری که بدتر از رکود بزرگ,” واشنگتن پست خبرنگار هدر طولانی است.

آژانس طرح به شدت در تضاد با شعارهای از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه پیشنهاد بسیاری از مشاغل خواهد بود پر دوباره در ماه اوت و به خبرنگاران گفت: “من فکر می کنم اقتصاد ما شروع به انتخاب کنید تا بسیار قابل ملاحظه ای به عنوان به زودی به عنوان متحده باز است.”

CBO و تحلیل است “فوق العاده مهم” نوشت: PBS Newshour خبرنگار لیزا Desjardins, آن را به عنوان شمارنده رئیس جمهور پیام به طور کلی در مورد وضعیت اقتصاد و توانایی دولت را با خیال راحت به منظور کسب و کار برای بازگشایی و آمریکایی برای بازگشت به زندگی روزمره.

اگر چه CBO نوشت: در تحلیل آن است که فعالیت های اقتصادی است که انتظار می رود افزایش در سه ماهه سوم سال 2020 آن تاکید کرد که “چالش های موجود در اقتصاد و بازار کار انتظار می رود برای ادامه برای برخی از زمان.”

بالا بودن نرخ بیکاری در سه ماهه دوم و سوم سال جاری منعکس خواهد شد “یک پیش بینی از دست دادن نزدیک به 27 میلیون در تعداد افراد شاغل و خروج از حدود 8 میلیون نفر از نیروی کار است.”

در حال حاضر بیش از 26 میلیون آمریکایی را در پرونده مدعیان در گذشته پنج هفته به عنوان کسب و کار مجبور شدند به سرعت گسترش coronavirus. آورده است که نرخ بیکاری به حدود 13 درصد — در حال حاضر به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در اوایل این ماه, مواد غذایی, بانک گزارش داده اند که افزایش در تعداد زیادی از مردم آنها در خدمت به عنوان کارگران گذاشته و یا furloughed با یک بررسی و پیدا کردن که یک سوم از مردم با استفاده از مواد غذایی بانک ها در آغاز آوریل—زمانی که تعداد مدعیان بیکاری در ایستاده بود 6.6 میلیون—تا به حال هرگز قبل از نیاز به کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru