اسپانیایی, نوجوانی’ سلامت روان غواصی هنگامی که بستگان تبعید

مهاجرت به ایالات متحده سیاست ممکن است قرار داده هیسپانیک نوجوانان روانی و سلامت جسمی در معرض خطر, محققان می گویند.

از 547 متولد آمریکا هیسپانیک کودکان و نوجوانان مورد بررسی در آتلانتا یک-چهارم تا به حال پدر و مادر, عمه ، خاله, عمو یا دیگر اعضای خانواده بود که بازداشت و یا تبعید در سال 2017 یا 2018. شرکت کنندگان مورد سوال دو بار شش ماه از هم جدا.

در مقایسه با دیگر مدرسه راهنمایی و دبیرستان در سن جوانی کسانی که با بازداشت و یا اخراج اعضای خانواده تا به حال بیش از دو برابر خطر ابتلا به افکار خودکشی. آنها نیز نزدیک به سه برابر بیشتر احتمال دارد به گزارش اوایل مصرف الکل و نیز بیشتر احتمال دارد به درگیر در رفتارهای پرخطر مانند پرخاشگری یا گریز.

“این مطالعه نشان داد که در میان کودکان و نوجوانان با اخراج و یا بازداشت در خانواده و 28 درصد اعلام کرد به فکر کشتن خود و گاهی و یا اغلب; 18 درصد گفت: آنها تا به حال مصرف الکل و 23 درصد تا به حال درگیر در یک سطح بالایی از رفتار مخاطره آمیز گفت:” مطالعه نویسنده کاتلین روشه. او استادیار پیشگیری و سلامت جامعه در دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن دی سی

“یافته های نگران کننده هستند زیرا این نوع از خطرات در اوایل سال های نوجوانی اغلب در نتیجه مشکلات و همچنین در بزرگسالی,” او اضافه شده در دانشگاه و انتشار اخبار ،

مطالعه منتشر شد مارس 16 در مجله JAMA Pediatrics.

“مطالعه ما ارائه می دهد مستقیم اولین شواهد علمی نشان می دهد که زمان مهاجرت به ایالات متحده سیاست ممکن است به کمک های جدی روانی و رفتاری خطرات بهداشتی برای [لاتینی/لاتینی] جوانی” رچ گفت.

“یک اخراج و یا بازداشت در خانواده ممکن است قرار دادن این افراد جوان بسیاری از آنها شهروندان آمریکایی در خطر ابتلا به مشکلات سلامتی جدی و رو به پایین مسیر است که می تواند به معکوس” او هشدار داد.

روشه به ذکر است که رفتارهای مخاطره آمیز و افکار خودکشی به دلایل دیگر از داشتن اعضای خانواده زندانی یا تبعید شده به طوری که این یک مطالعه نمی تواند ثابت کند که زمان ایالات متحده سیاست های مهاجرتی در حال آسیب رساندن به جوانان اسپانیایی.

اما حتی پس از کنترل عواملی مانند کیفیت روابط والد-فرزندی و رفتارهای پرخطر گزارش شده در این مطالعه را شروع وجود دارد یک پیوند قوی با اخراج و یا بازداشت اعضای خانواده و تهدید جدی رفتار سلامت روانی و مشکلات اجتماعی او اضافه شده است.

اطلاعات بیشتر

آکادمی آمریکایی اطفال بیشتر در نوجوانان و بهداشت روانی.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im