هیتلر پردازان: ایالات متحده آمریکا نژاد پرستی که با مته سوراخ کردن میوه در Mein Kampf

“اگر شما و دوست شما متعلق به بهترین افراد در جهان است, اما آن را بیش از همه با شما! خود را forebears مرتکب اشتباه مهلک از اختلاط با پست, brunettes داغ و به عنوان نتیجه ویژگی های زیادی از ورزش مسابقه که به جهان بالاترین نوع فرهنگ شده اند متاسفانه تضعیف و غالب صفات brunettes خودشان را بیشتر و بیشتر خود را تا پیروزی کامل است پیش بینی به خصوص در ایالات متحده است.”

در نتیجه شروع یک اکتبر 22 سال 1916 نیویورک تایمز از ویژگی های مقاله بر اساس کتاب تازه منتشر شده عبور از مسابقه بزرگ توسط مدیسون گرانت که “در بیشتر زبان علمی” هشدار از پایان بور نژاد در دست موهای قهوه ای سفیده و بدتر از آن با موهای قهوه ای و پوست تیره. با توجه به اعطای مشکل از نوردیک مردم بود که آنها را در لذت بردن از سرما و ترجیح گرما و آفتاب گرمای جنوب, اما تنها قادر به گذران زندگی در مناطق گرمسیری به عنوان صاحبان زمین به جای کار آن است. ساکنان هند هنوز هم صحبت کرد زبان آریایی اما خون خود را از دست داده بود کیفیت فاتح. گرانت در یکی از خود را بیشتر از متوسط گیری کشف کرد که راه حل دراز در شیوه های گذشته: “هیچ قومی فتح می توان کامل مگر اینکه بومی هستند نابود شده و مهاجمان خود را با آنها… کاملا مشهود است که غرب هند سواحل منطقه ما کشورهای حوزه خلیج فارس, شاید, نیز کمربند سیاه و سفید از پایین دره می سی سی پی باید رها به سیاهان.”

ایده های سفید برتری نژادی مورد استفاده برای توضیح و توجیه مدرن امپریالیسم مشترک بودند ارز در قرن 19 در هر دو طرف اقیانوس اطلس نسل قبل از کمونیسم شد ببخشید. در ایالات متحده علمی توجیه لازم را به منظور نگه داشتن یک جمعیت در محل (برای اولین بار به عنوان برده و بعد از آن به عنوان تفکیک شده شهروندان درجه دوم) که ظاهرا مکاتبه به آنها با توجه به قوانین از جهت تمدن و پیشرفت است.

به خوبی به قرن 20th, یادداشت ها و گزارش های مختلف از سیاستمداران و سناتور سفیران ادامه داد: این سنت است. دستیار وزیر امور خارجه امریکا و بعد از آن سفیر ایران در مکزیک فرانسیس برای دهه نوشت: گزارش ها و ایراد سخنرانی به آینده دیپلمات توضیح داد که “با برخی استثنائات مشخصه کلی اکثر کشورهای آمریکای لاتین به ویژه کسانی که در مناطق استوایی و داشتن بسیار کوچک سفید خالص جمعیت بزرگ این است که نادرستی وجود دارد و در میان مقامات دولتی.” برای سفید اکوادور بود “بسیار عقب مانده کشور” از آنجا که جمعیت آن تنها “5% خالص سفید و بقیه مخلوط خون و یا خالص هندی.” مشاوره به کارآموزان در سال 1922 بود که اگر آنها اختصاص یک غیر سفید کشور آنها باید بدانند که “ثبات سیاسی در این کشورها بیشتر است یا کمتر در نسبت مستقیم با درصد خالص سفید نفر.”

با توجه به کمک مالی و با توجه به بسیاری از دیگران نژاد سفید تا به حال جان سالم به در کانادا در آرژانتین و در استرالیا با تشکر از نابودی نژادهای بومی. اگر نژاد برتر نیست و نابودی این پست یک پست مسابقه پیروز خواهد شد. “در زمان جنگ انقلابی مهاجران در سیزده مستعمره بودند به شدت نوردیک” اما در اواسط قرن 19 “جدید مهاجرت […] موجود بزرگ و افزایش تعداد ضعیف شکسته و فلج ذهنی از تمام نژادها” از جنوب اروپا است. “این مهاجران اتخاذ زبان [بومی] آمریکایی آنها پوشیدن لباس های خود را, آنها سرقت نام خود را و آنها شروع به خود را اما آنها به ندرت اتخاذ دین خود را یا درک خود را آغاز کند.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

عبور از این مسابقه بزرگ نیست و تبدیل به یک فوری بهترین فروشنده, اما آن را تبدیل به یکی از کلاسیک های علمی نژادپرستی در قرن 20 و یکی که طنین انداز به راحتی با نخبگان اقتصادی و مشتاق فقیر به طور یکسان. در میان گرانت خوانندگان مشتاق محسوب می شود تئودور روزولت و هنری فورد دوم آینده تحسین و همکار آدولف هیتلر که تا به حال توصیه می شود اعطای کتاب به او. نفوذ روزنامه بوستون رونوشت به این نتیجه رسیدند که هر تفکر (که می گویند سفید) فرد باید آن را بخوانید. این کتاب تا به حال یک تاثیر بزرگ در طبقه حاکم و کمک به تعریف مقوله های است که مقامات منتخب مورد استفاده برای پیش نویس قوانین مهاجرت آمریکا در سال 1924: نوردیک نژاد واقع در بالای صفحه زیر آنها را یهودیان اسپانیایی, ایتالیایی ها و ایرلندی و حتی دورتر از همه کسانی که از رنگ تیره. با توجه به گرانت “مسابقه نشان میدهد وراثت و وراثت به معنی تمام و اخلاقی و اجتماعی و فکری ویژگی ها و صفات است که چشمه از سیاست و دولت است.” و “از آن گرفته شده ما پنجاه سال به یاد بگیرند که زبان انگلیسی, پوشیدن لباس خوب و رفتن به مدرسه و کلیسا نیست و تبدیل به یک سیاه پوست به سفید است.” اعطای آیا روشن نیست که آیا این نژادپرستان نشات گرفته از نژاد برتر نیستند اجتناب ناپذیر استثنا برای این قانون از آن است که به خوبی شناخته شده است که در میان مردم سفید نیز وجود دارد که اعضای حاد روانی و عقب ماندگی که دلایل آشکار نیست نظر خود را که در راه هستند و مشتاق به اتخاذ این نظریه برتری توسط انجمن که نیاز به هیچ فردی شایستگی.

چند سال پس از انتشار آن در سال 1924 در طرف دیگر اقیانوس اطلس یک سرباز در سلول زندان خود را به نام آدولف هیتلر را بخوانید اعطای کتاب با شور و شروع به نوشتن خود را Mein Kampf. هیتلر را دیدم که در حال عبور از این مسابقه بزرگ به عنوان کتاب مقدس خود را. هنگامی که هیتلر رهبر آلمان نازی خود را وزیر تبلیغات جوزف گوبلز را بخوانید با همان شور و شوق کتاب, تبلیغات, توسط یهودی آمریکایی و دو برادرزاده از زیگموند فروید, Edward Bernays. Bernays نیست ابداع “خبر جعلی” اما او بالا آن را به یک دسته از علم است. بر خلاف عموی خود فروید او خواهد ثابت کند حق با او بود که در سال 1954 توسط درخواست C. I. A., او موفق به ایجاد جهان بر این باورند که رئیس جمهور جدید از گواتمالا بود و نه یک دموکرات اما یک کمونیست. به عنوان یک نتیجه از این رسانه های دستکاری صدها هزار مرده را فرش زمین از گواتمالا در دهه های بعدی.

سرباز آدولف هیتلر ندارد رادیکال ایده های. و نه بود که او یک متفکر رادیکال کاملا برعکس: ایده های خود را و فکر خود بودند و پیشپاافتاده در زمان خود بالاتر از همه در طرف دیگر اقیانوس اطلس. در ایالات متحده این ایده از یک شکوه توتن و آریایی نژاد با خطر انقراض توسط تحتانی مسابقات شد استاندارد ارز در طول قرن 19 از روپوش دار Ku Klux Klan به رئیس جمهور مانند تئودور روزولت از جمله تفنگداران دریایی و داوطلبان که شکار خروس بزرگ, ورزشی, تجاوز آنها و توجیه تجاوز به عنف به عنوان راهی برای بهبود این مسابقه در جزایر گرمسیری. آن است که به احتمال بسیار زیاد است که نازیسم می یابد خود را عمیق ترین ریشه های جنوبی آمریکا مدتها قبل از دست دادن حافظه خود را در جنگ جهانی دوم است.

ده سال بعد, دانشگاه, کالیفرنیا, برکلی جانورشناس ساموئل جکسون هولمز پیشنهاد عقیم سازی اجباری از مکزیکی ها در ایالات متحده (در راه همان است که از 10 ، 000 “احمقها” شده بود سترون در کالیفرنیا به تنهایی) به منظور رسیدگی به مشکل جدی نشان داده و با کاهش کیفیت و ملت و نژادی سهام. “فرزندان کارگران از امروز خواهد بود و شهروندان فردا” هلمز تأکید کرد. پی در پی در مقالات او تکرار هشدار ساخته شده توسط تئودور روزولت در مورد “نژادی خودکشی” که طنین انداز نه تنها با اعضای Ku Klux Klan اما با گسترده نوار Anglo-Saxon شهروندان یک هشدار است که می تواند در طول رکود بزرگ در آزار و اذیت مکزیکی و در تبعید از یک و نیم میلیون نفر از شهروندان ایالات متحده با یک نژاد مخلوط ،

ترجمه شده توسط دکتر بروس Campell, سنت جان دانشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *