HIV یک عامل خطر شدید COVID-19 مطالعه نشان می دهد

افراد مبتلا به HIV که در بیمارستان بستری شدند با COVID-19 نیست که نتیجه بدتر از COVID-19 بيماران با و بدون HIV تحقیقات جدید نشان می دهد.

“در طول همه گیر ما مشکوک است که بیماران دچار نقص ایمنی مانند کسانی که با اچ آی وی می تواند در معرض خطر بالاتری برای عفونت و درد و رنج شدید نتایج اما بدون اطلاعات در مورد چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد بيماران مبتلا به HIV به طور خاص راهنمایی بالینی برای مدیریت و ارائه مشاوره به این بیماران وجود ندارد” گفت: نویسنده مطالعه دکتر کیت Sigel. او یک عضو از کوه سینا COVID انفورماتیک مرکز در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در شهر نیویورک است.

تبلیغات

افراد با سیستم ایمنی ضعیف اغلب نتایج بدتر زمانی که آنها توسعه عفونت های جدی. HIV یکی از شایع ترین علل نقص ایمنی در جهان و بر بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده است.

برای مطالعه محققان در مقایسه COVID-19 بيماران با و بدون HIV در پنج بیمارستان در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک است. بيماران مورد ارزيابی قرار گرفتند و در اوج این بیماری همه گیر در این شهرستان در طول ماه های مارس و آوریل است.

نرخ مرگ و نتایج ضعیف — مانند نارسایی تنفسی یا multiorgan اختلال — بالا بود در میان بیماران مبتلا به HIV اما هیچ بدتر از در میان کسانی که بدون HIV محققان دریافتند.

بيماران مبتلا به اچ آی وی ندارد شواهد قابل توجهی سرکوب سیستم ایمنی و یا بالا HIV ویروسی سطح با توجه به مطالعه منتشر شده 28 ژوئن در مجله بالینی بیماری های عفونی.

این مطالعه می افزاید: به موجود محدود شواهدی وجود دارد که HIV ممکن است در ارتباط با شدید تر COVID-19 علائم محققان گفتند.

“این مطالعه در مجموعه بنیاد برای مطالعات آینده در گروه های بزرگتر, بنابراین ما می تواند مناسب آدرس درمان COVID-19 در بيماران مبتلا به HIV” Sigel گفت: در کوه سینا انتشار اخبار.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در HIV و COVID-19.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>