ها Homefront: 3 سوء استفاده از نظر در HOA جهان

به عنوان یک وکیل من اعتراف “گناه” به عنوان بهانه گیر (برای استفاده از یک اصطلاح لاتین) در مورد استفاده صحیح از شرایط قانونی است. در جهان از منافع مشترک تحولات مختلفی وجود دارد که شرایط معمول استفاده می شود که نادرست و ایجاد سوء تفاهم است. در اینجا چهار “all-stars”.

انجمن مالکان

این اصطلاح بسیار رایج به نظر نمی رسد در دیویس Stirling منافع مشترک توسعه عمل می کنند! قانون اشاره به “منافع مشترک تحولات” (CIDs. خواستار آنها را “صاحب خانه انجمن ها” شامل بسیاری از “مخلوط با استفاده از” پروژه ها از جمله کسب و کار و یا “زندگی می کنند-کار” واحد همراه با واحدهای مسکونی.

اصطلاح “homeowners association” را می توان تنها در دو مکان در کل مدنی – در بخش 714 مورد نصب و راه اندازی سیستم های خورشیدی و در بخش 2924b(f)(1) در مورد یک انجین درخواست برای اطلاع از فروش سلب حق اقامه دعوی.

این ستون است که اغلب به نام “هوآ Homefront” چرا که اگر من با استفاده از نظر قانونی صحیح عبارت “CID” هیچ کس نمی خواهد می دانم آنچه در آن بود!

برنامه ریزی شده واحد توسعه

اصطلاح “PUD” است و بنابراین به طور گسترده ای استفاده می شود من ناامیدی از مهر تا کنون از این اصطلاح وجود دارد که در برخی از کشورهای دیگر اما نه در کالیفرنیا است.

Davis-Stirling عمل شناسایی چهار گونه از CID که یکی از آنها “برنامه ریزی و توسعه” و هیچ جا نیست عمل قرار دادن کلمه “واحد” در وسط. یک “واحد” است جداگانه بهره مالک مشاع صاحب. متعلق به نفع تحولات برنامه ریزی است به نام “زیادی.”

شگفت آور, حتی اگر مدت نیست و به رسمیت شناخته شده به عنوان یک نوع انجین در کالیفرنیا وجود دارد قانون مدنی قوانین استفاده از اصطلاح — بخش تنظیم “مشترک قدردانی” وام (مدنی بخش 1917.030-1917.334) و “تلفن همراه خانه اقامت قانون” در مورد صفحه اصلی موبایل پارک (مدنی بخش 798-798.14).

Townhome/خانه شهری

اصطلاح “خانه شهری” است که اغلب مورد استفاده برای توصیف خوابگاه در کشورهای همسایه زندگی می کنند یک سمت به سمت دیگر اما نه بیش از یک دیگر. بسیاری از CID انجمن ها حتی شامل “خانه شهری” و یا “townhomes” در نام خود را.

اما اصطلاح “townhome” و “خانه شهری” را نمی توان یافت در هر نقطه در قانون مدنی به دلیل آن است که املاک و مستغلات در اصطلاح حقوقی است اما تنها یک بصری توصيفی برچسب.

یک خانه شهری-style اقامت می تواند یک ملک مشاع سهام تعاونی, جامعه, آپارتمان و یا برنامه ریزی توسعه است. آن را نیز می تواند هیچ یک از کسانی که به سادگی یک ساختمان با برخی دیگر کمتر رسمی نوع مالکیت به اشتراک گذاشته.

ظاهر و یا پیکربندی ساختمان تا به چیزی برای انجام با منافع قانونی متعلق به. مالکیت قانونی تعریف شده است اسناد و مدارک ایجاد یک عنوان مانند حقوقی شرح اموال و دیگر اسناد ثبت شده ایجاد جداگانه مالکیت منافع است.

قوانین

بسیاری از انجمن های دیرینه ها یا شیوه های که به آنها تماس بگیرید “قوانین” اما که در واقع “قوانین و مقررات” قانون. با توجه به دیویس-Stirling, عمل, عامل, قوانین تصویب شده توسط هیئت مدیره با استفاده از یک فرایند خاص.

قوانین منتشر شده ؟ ؟ ؟ آنها نوشته شده و توزیع به تمام صاحبان همراه با CC&Rs و آیین نامه? در غیر این صورت آنها ممکن است اما تنها انجمن شیوه و یا آداب و رسوم. اگر این قانون به تصویب رسید در سال های اخیر بود که پیشنهاد تغییر حکومت منتشر شده به اعضا در حداقل 28 روز قبل از جلسه هیئت مدیره که در آن قانون تغییر تصویب شد? اگر نه آن را ممکن است یک “قاعده” به رسمیت شناخته شده توسط قانون است.

استفاده صحیح اصطلاحات و کمک به کاهش سردرگمی است. کلمات انتقال مفاهیم و کلمات اشتباه انتقال سوء تفاهم است.

کلی G. Richardson, Esq., CCAL است که یک شخص از کالج انجمن جامعه وکلا و شریک ریچاردسون | Ober | DeNichilo LLP یک قانون کالیفرنیا شرکت شناخته شده برای جامعه انجمن مشاوره. ارسال سوالات به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im