خانه تور: یک Seacliff خانه دلربا ازنو


رمی تونی و DanielleAndrews. (عکاسی شده توسط هوگو Landa گارسیا)

وجود دارد یک دلیل خوب دانیل و تونی اندروز می خواستم برای خرید یک خانه در Seacliff محله هانتینگتون بیچ. “من در اینجا” دانیل توضیح می دهد. “پدر و مادر من زندگی می کنند در اطراف گوشه – از آنها در اینجا نقل مکان کرد در ’50s. و برادر من زندگی می کند با هم.”

افزایش سقف خانه بزرگ در اتاق باز احساس می کنم. (عکاسی شده توسط هوگو Landa گارسیا)

به همین دلیل است که در دسامبر 2015 زن و شوهر (و جوان) تصمیم به خرید یک خانه است که پشت بر روی SeaCliff کشور باشگاه گلف یک محل او را به عنوان “نمونه ’70s خانه در مرتع پرورش احشام.” و در حالی که خانواده و زندگی در آن خانه برای دو سال آنها همیشه در حال برنامه ریزی برای بازسازی آن است. “ما می دانستیم که ما قصد عوض کردن آن را به طور کامل در نهایت” تونی می گوید.

اهداف خود بودند متعدد: به منظور بالا بردن سقف ایجاد یک اتاق بزرگ با دیوارهای پنجره های کشویی است که شامل یک آشپزخانه بزرگتر و بزرگنمایی کارشناسی ارشد اتاق خواب و حمام. و سپس خود را در حال حاضر 8 سال است درخواست بیش از حد. “من می خواستم یک استخر!,” او می گوید با نفس بریده بریده.

بهره گرفتن از کمک اورنج کانتی معمار جفری دال و پیمانکار Jason Gonterman خانواده نقل مکان کرد و در خارج از خانه خود را برای بیش از یک سال در حالی که ساخت و ساز صورت گرفت. “ما در زمان آن را به یک دیوار” تونی به یاد می آورد: “چون ما می خواستیم به جمع آوری تمام سقف بنابراین تقریبا تمام خانه را.”

از آنجا که خانه به معنای واقعی کلمه پشت بر روی زمین گلف در آنها قرار داده استخر در مقابل خانه احاطه شده توسط یک حصار حریم خصوصی. اما متوقف نشده گلف بازان از پیدا کردن آن را به تونی می گوید bemusedly. “ما یک توپ گلف در استخر یک زن و شوهر از روز پیش. آن را منعکس بیش از سقف و به استخر!”

اما تا کنون از آنها نقل مکان به خانه جدید در ماه اوت سال 2019 هر چیز دیگری شده است مانند یک سوراخ در یک. این اندروز به خصوص خوشحال با طراحی داخلی که ترکیبی از چشم انداز خود را که لورا Brophy یک نیوپورت بیچ طراح.

“لورا حال کار سختی” دانیل تصدیق میکند: “چون ما هر دو می دانستند چه چیزی ما را دوست داشت و نمی مانند و آن چیزهایی که واقعا بازی کردن!” دانیل چشم انداز برای یک “آلی طبیعی خانه” در حالی که تونی تکیه “راه مدرن تر است.” Brophy melded این دو را به آنچه که او خواستار “کامل جنوب کالیفرنیا مدرن پرنیان.”

طراح داخلی لورا Brophy در بر داشت بسیاری از منحصر به فرد آثار هنری به زینت دیوار.(عکاسی شده توسط هوگو Landa گارسیا)

که ترجمه را به مقدار زیادی از نور بخشد چوب در طول یک نگاه که بر خاست از یکی جالب منبع. “من فکر می کنم در آشپزخانه barstools شد اولین چیزی که ما تا به حال ما فقط عاشق خود چوب و احساس” دانیل نشان می دهد. “بنابراین ما به نوعی از خانه ساخته شده در اطراف آنها!”

این بدان معنی است که بسیاری از ساخته شده است در چوب کابینت در آشپزخانه به عنوان به خوبی به عنوان یک چوب بر اساس جزیره آشپزخانه و قفسه های چوبی در مناطق میز ناهار خوری میز و شومینه منتل. حتی افزایش سقف یک لمس از چوب در پرانتز است که به کمک رسم چشم به سمت بالا.

بسیاری از مبلمان و مبلمان در سراسر خانه جدید هستند; برخی از سفارشی ساخته شده است و دیگران انتخاب شده در همکاری با Brophy. “هنگامی که ما تا به حال خانه به پایان رسید و ما فقط می دانستم که بسیاری از ما چیزهای قدیمی درست نبود” دانیل توضیح می دهد. “به جز پیانو, ما نگه داشته است که چون دختر ما می خواستم به نگه داشتن بازی. فقیر لورا آن زهر او طراحی و برنامه ریزی!”

براق آشپزخانه barstools به عنوان الهام بخش برای گسترده چوب لهجه استفاده throughoutthe اتاق بزرگ مناطق.(عکاسی شده توسط هوگو Landa گارسیا)
ساخته شده در ذخیره سازی کابینت در سراسر نگه داشتن همه چیز دور در خود جای داده است. (عکاسی شده توسط هوگو Landa گارسیا)

هر دو تونی و دانیل اندروز باید ریشه های قوی در جامعه: او یک رستوران محلی (Mahé و Ola مکزیکی آشپزخانه) و او یک عامل املاک و مستغلات و بخشی از خانواده اش را Brummett گروه Orange County تیم – که بدان معنی است که آنها برنامه ریزی می شود بخشی از Seacliff “واقعا خانواده بزرگ محله” برای یک زمان طولانی.

“ما بسیار خوشحال هستیم در اینجا,” او می گوید. “این مکان فوق العاده و عشق ما خانه ما.”

براق آشپزخانه barstools به عنوان الهام بخش برای گسترده چوب لهجه مورد استفاده در سراسر اتاق های بزرگ و مناطق.

طراح لورا Brophy انتخاب آلی رنگ با بالا میآید از رنگ برای ایجاد یک شیراز مدرن پرنیان. (عکاسی شده توسط هوگو Landa گارسیا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>