خانه ضد عفونی کننده دست? آیا این کارشناسان می گویند

ضد عفونی کننده دست به این روز است.

به عنوان ترس اطراف COVID-19 افزایش, مردم در حال خرید ضد عفونی کننده دست در مقادیر عظیم, افزایش فروش توسط بیش از 70 درصد نسبت به سال گذشته آسوشیتد پرس گزارش.

در نور از کمبود بسیاری از رسانه های در حال بیرون آمدن با دستور العمل های خانگی دست عفونی با الکل مالش روغن های ضروری یا حتی ودکا. سازمان بهداشت جهانی حتی فوق العاده دقیق ضد عفونی کننده دستور العمل در وب سایت خود و در حالی که آنها به احتمال زیاد امن ترین و موثر ترین دستور العمل آن است که در درجه اول به معنای برای کسانی که بدون دسترسی به فروشگاه خرید محصولات و یا حتی پاک کردن آب KHQ گزارش.

اما کارشناسان اکنون هشدار در برابر DIY تمرین کرد و گفت که دستور العمل های خانگی می تواند بیش از حد پیچیده را به عنوان آنها نیاز به حداقل 60% الکل به کار می شود و می تواند بی اثر و یا حتی مضر اگر اشتباه انجام سی ان ان گزارش داد.

“این بسیار غیر عاقلانه حتی خطرناک است” گفت: سالی بلومفیلد استاد در دانشکده بهداشت لندن و موضعی دارو در مصاحبه با گاردین.

بلومفیلد بزرگترین نگرانی این است که در حالی که اکثر فروشگاه محصولات دارای مواد تشکیل دهنده به نام ملین است که الکل نرمتر بر روی پوست, DIY محصولات ممکن است و می تواند صدمه دیده است دست های خود را.

پس چه ثابت به دست ضد عفونی کننده کمبود ؟ شستن دست ها که به گزارش نیویورک پست در واقع بیشتر موثر در برابر COVID-19 از ضد عفونی کننده دست به هر حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im