امیدوارم که در تاریکی: ایمان انجام زندانی جاش هولت از طریق بهداشت و درمان مشکلات و افسردگی

سرمقاله توجه داشته باشید: این آخرین در یک سری از مقالات مربوط به KSL پادکست “امیدوارم که در تاریکی.” پیدا کردن تمام قسمت ها و پوشش در اینجا.

سالت لیک سیتی — مشکلات بهداشتی و به طور بالقوه خطرناک شرایط در داخل ونزوئلا زندان همراه برای ارسال یک یوتا مرد برگزار می شود وجود دارد برای نزدیک به دو سال به یک افسردگی عمیق.

در آخرین قسمت از “امیدوارم که در تاریکی: جاش هولت داستان” هولت مذاکرات در مورد نبرد با افسردگی و چگونه ایمان خود را به او از طریق در زمانی که مشاوره, دارو و درمان نیست در دسترس او است.

<iframe src=”https://art19.com/shows/bee2f256-1036-44e3-b9e1-f4aa9af2a29b/episodes/7241867e-c36c-4efd-8485-065a576bee86/embed” style=”width: 100%; height: 200px; border: 0 none;” scrolling=”no”></iframe>

یک سری از مشکلات سلامتی

در حالی که برگزار شد در ال Helicoide, زندان, در کاراکاس, ونزوئلا, جاش هولت مواجه می شوند تعدادی از مسائل مربوط به سلامت برخی از آنها جدی است. اما بارها و بارها پاسداران و زندان مدیریت حاضر به او را به درمان می شود.

این وضعیت ممکن است بهترین نشان از طریق آنچه باید جزئی پزشکی بدبختی در ایالات متحده: هموروئید.

بخشی از دلیل هموروئید شد اضطراری بود که در آن شرایط هولت زندگی در داخل زندان است. او به طور مشترک همراه با سه نفر دیگر از مردان و اتاق خود را ندارد و یا توالت آب در حال اجرا. در زمان از آنجا که او نمی خواهید به استفاده از حمام در مقابل کرم پای, Holt گفت و آن را نگه دارید” تا زمانی که نگهبانان او را گرفت و به استحمام خود یک رویداد است که به او دسترسی به یک توالت در مناسبت. در نهایت این امر منجر به یبوست.

هنگامی که او نقل مکان کرد و به یک سلول بود که آب در حال اجرا جاش هولت جمع آوری آن را در سطل مانند این که او hot می تواند استفاده از آن برای استحمام و نوشیدن. غالبا آن را پر از رسوب قهوه ای.
جاش هولت

“و یک روز پس از یبوست برای بیش از چهار تا پنج روز, من در نهایت به هموروئید” هولت گفت. “من می دانستم که چگونه به مراقبت از آن, اما من نمی دانم که چگونه به مراقبت از آن را در این وضعیت است.”

او تا به حال هیچ راهی برای تمیز کردن خود و عدم دسترسی به پماد یا کرم برای کمک به از بین بردن این مشکل است.

در نادر نشان می دهد نگرانی برای زندانی رفاه پاسداران توافق اجازه می دهد تا هولت برای دیدن پیراپزشک که آمد به زندان است.

“و هنگامی که او در آن او در واقع فقط او را گرفت و محکم آن را حق بازگشت و آن را شکست البته” هولت یاد می شود. “من شروع به خونریزی واقعا بد برای سه تا چهار روز است.”

هولت خیس از طریق چند لایه از کاغذ توالت چند بار در روز. پدر و مادرش نگران در بخشی به دلیل او می خواهم از دست داد مقدار زیادی از وزن و نوشیدن آب قهوه ای که شاید چیزی جدی تر از هموروئید در موضوع است. مادر او تشکیل یک کنفرانس خبری در چمن از ریورتون صفحه اصلی. او خواستار ونزوئلا مقامات او را به دکتر مراجعه کنید.

“من شفاعت به عنوان یک مادر به دولت ونزوئلا لطفا اجازه ندهید که او غیر روحانی وجود دارد و فقط مرگ” لوری هولت گفت: در کنفرانس خبری.

نگهبانان هرگز او را به یک بیمارستان اما در توسعه جاش هولت نمی تواند توضیح خونریزی در نهایت متوقف شده است.

“و این یکی از آن نعمت که من فقط نمی توانند درک کنند. اما من خیلی ممنون چون من راستش واقعا می ترسم آنچه در حال اتفاق است. این نیست تمیزترین محیط زیست است که من در زندگی در,” او گفت:.

بیشتر مسائل مربوط به سلامت

در طول جاش Holt در زندان ماندن او جنگیدند آزار دهنده سرفه است که نمی خواهد به نظر می رسد به دور و در زمان تلاش برای نفس کشیدن. مقامات زندان را رد کرد و آن را به عنوان “تنها آسم است.” خانواده اش نگران آن ممکن است ذات الریه یا برونشیت است. سرفه نمی رفت تا زمانی که او به خانه آمد و در سال 2018 است.

کمر درد گرفتار هر دو جاش و تهامی هولت در, زندان, به احتمال زیاد به دلیل خواب آنها در دو اینچ پد روی کاشی های کف. در نهایت آنها موفق به دریافت یک تشک برای جاش — یک استفاده می شود بیمارستان تشک, اما یک تشک با این وجود. اما آن را بهبود که در واقع باعث مشکلات بیشتر است.

“من شروع به خارش. و آن را یک کل بسیاری در ابتدا, اما پس از یک هفته من شروع به خارش زیادی و آن را در همه جا” جاش هولت گفت.

او گال. گال نتیجه زمانی که کوچک کنه نقب زدن به پوست خود را به تخم. در خارج از زندان آن را آسان به اندازه کافی برای درمان وجود دارد: پماد یا کرم برای پوست شما, اما شما نیز باید درمان بستر که در آن گال آمد از برای جلوگیری از هجوم دوباره. برای اکثر افراد, شستن پارچه در آب بسیار داغ و در حال اجرا آنها را از طریق یک خشک کن کافی است به آدرس این مشکل است.

این Holts تا به حال هیچ دسترسی به یک واشر یا خشک کن, به طوری که آنها بداهه.

“من تا به حال به نحوی از پرداخت کسی که به من یک آهن بنابراین من می تواند آهن تخت من” جاش هولت گفت.

بدون بیهوشی

در عین حال یکی دیگر از بهداشت و درمان اضطراری مرکب جاش هولت رو به رشد حس درماندگی است.

“من سون من دندان در نیم. و من رنج می برد که با دندان سون در نیم بود که احتمالا برای حدود چهار ماه,” او گفت:.

آن دردناک بود و احتمالا آلوده. در نهایت زندان مرتب دندانپزشکی کمک به در آمده اما دندانپزشک که وارد شدند با یک X-ray machine که کار نمی کند و کمبود دارو است.

جاش هولت در زمان این عکس از خود را آلوده لثه برای نشان دادن خانواده اش botched کار دندان او را تحمل زندان است.
جاش هولت

“آنها نمی تزریق هر نوع بیحس کننده عامل یا بیهوشی نوع مسائل به سمت دهان من و آنها فقط رفت و در آنجا با خود تمرین و شروع به حفاری دور,” او گفت:.

آن بود که هر بیت به عنوان وحشتناک آن را به عنوان برای تلفن های موبایل. جاش هولت توصیف steeling خود را برای درد دانستن وجود دارد هیچ چیز او می تواند انجام دهد اما تحمل آن است.

“من فقط می خواهم که به معنای واقعی کلمه قرار داده دست من در مشت قرار داده و آنها را تحت لب به لب من و پس از آن فقط حلقه پا و با تمام قدرت من فقط فشار به عنوان به عنوان من می توانم هر چیزی من در بدن من است و فقط صبر و صبر و صبر کنید تا زمانی که آنها به پایان رسید,” او گفت:. “و در نهایت آنها به پایان رسید و آنها فقط نوع از قرار دادن درپوش بر روی آن است.”

پس از همه, که, کار, دندان هنوز هم نیست ثابت شده است. جاش هولت ارسال صفحه اصلی عکس ها نشان botched تعمیر کار به خانواده اش. تنها با کثیف پوست قهوه ای آب به آبکشی دهان خود را با او تعجب نیست که آن را آلوده شد. درد throbbed به طور مداوم و حتی در خواب خود را منشعب از چانه اش به گوش خود را هر روز.

پس از آمدن به خانه به ایالات متحده در 2018, Holt هنوز تحمل تکرار دردناک تلاش برای رفع دندان خود.

یک سال سالگرد

در ماه جولای سال 2017, خبرنگاران دوباره بازدید جیسون و لوری هولت جاش را پدر و مادر خود را به علامت سالگرد یک سال در زندان است.

“این نا امید کننده” لوری هولت گفت: KSL-TV در زمان. “من حتی نمی تواند توضیح غم که شما احساس می کنید به عنوان یک مادر و یا یک پدر و مادر است.”

اما در ماه اوت خانواده تا به حال دلیلی برای تمدید امید. این Holts در نهایت پیش از محاکمه شنیدن آنها می خواهم به تاخیر انداخته بود در بسیاری از مواقع پس از اولیه خود 2016 بازداشت. جلسه خوب پیش رفت — خیلی خوب اعضای خانواده و اعتقاد Josh و تهامی هولت منتشر خواهد شد در جلسه بعدی که قاضی را به دیدن نبود شواهد کافی برای نگه داشتن رفتن.

“و چیزی که بسیار جذاب در مورد این لحظه بود که من در مورد ازدواج” جاش هولت گفت.

یک دوست خانوادگی بود با اعتماد به نفس جاش و تهامی هولت قرار بود منتشر شود او مرتب به یک خیاط ایستاده در طول جلسه بعدی برای اندازه گیری جاش برای توکس او نیاز خواهد بود برای خواهرش جینا عروسی.

“البته این گونه نیست که چگونه آنها فکر آن را برای رفتن و ما نیست فرید و بنابراین من قادر به در واقع وجود داشته باشد برای عروسی خواهر من,” او گفت:.

اعضای خانواده در انجام به عنوان بهترین آنها می تواند اما جاش و تهامی غیاب آویزان مانند یک سایه بیش جشن.

“این تلخ و شیرین, من آن را قرار داده است که راه” گفت: Jason هولت جاش هولت پدر. “وجود دارد یک عکس از Jenna و من که من تو را دیدم — من نمی دانم اگر آن را به او Facebook یا معدن و یا چه. ما در حال انجام, اولین, پدر و دختر رقص با او و پاک کردن اشک. من هنوز هم به یاد داشته باشید که. آن دو برابر شده است. من خیلی خوشحال برای او اما پس از آن بود غم و اندوه به خاطر خانواده ما نبود همه با هم.”

نشسته در سلول خود در اواخر شب پس از عروسی خواهرش جاش هولت شروع به گرفتن عکس و ویدئو از اعضای خانواده شرکت کرده بودند.

“من فکر می کنم چیزی که پاره من بیشتر شد خواهر من, تصویری,” او گفت:. “فقط برای دیدن چه زیبا او نگاه کرد و برای دیدن همه خانواده من وجود دارد با هم به دیدن همه آنها را به خنده. من به یاد داشته باشید فقط تخمگذار وجود دارد و گریه که تمام شب.”

پایین سنگ

“من نمی دانم آنچه در آن بود که در نهایت من تحت فشار قرار دادند بیش از لبه اما من در نهایت به حال که فکر آمدن به ذهن من است که من آماده بود فقط به کشتن خودم” جاش هولت گفت.

خانواده متوجه او تماس ها و متون اصلی که چیزی در حال تغییر در خلق و خوی خود را.

“من به یاد داشته باشید یک زمان وجود دارد که … به نام او و او بسیار خودکشی” یاد برادر بزرگتر درک هولت.

جاش هولت می گوید برادرش زندگی او را نجات داد آن شب.

“من به آنها گفتم که من دوست داشتم همه آنها را بسیار اما این احتمالا آخرین باری است که من تا به حال دوباره به بحث” جاش هولت گفت. “و من به یاد داشته باشید برادر من درک برداشت که تلفن, و او گفت:” جاشوا شما آن را متوقف کند در حال حاضر. من به شما گفت که روزی من قصد دارم شما را ملاقات در فرودگاه. و آن را به عنوان شما راه رفتن پایین که پله برقی نه به عنوان شما آینده که هواپیما در یک جعبه.'”

جاش هولت نمی کنند و زندگی خود را, اما افسردگی خود را ادامه داد او را بکشید. بدون دسترسی به مشاوره و یا درمان های دیگر او تنها خود را و ایمان خود را به سعی کنید به پنجه راه خود را به عقب به نور از تاریکی.

فقط زمانی که او فکر کرد که او نمی تواند نگه دارید و بر روی دیگر خود را در آورده و او را یک کپی از پرچمدار مجله یک نشریه از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران که شامل یک مقاله در مورد پیدا کردن شادی در زنجیر با اشاره به پولس رسول در زندان است.

هولت فکر در مورد این کلمات را بارها و بارها در ماه های باقی مانده از خود را در زندان بماند.

“از هیچ جا من احساس می کنم این مقدار شگفت انگیز از عشق و مراقبت. … من فقط این احساس گرما فقط بیا من,” او گفت:. “و من می دانم که همه چیز خواهد بود خوب که این نیست رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای.”

امیدوارم که در تاریکی انتشار قسمت جدید هفتگی در روزهای چهارشنبه. عضویت رایگان در اپل پادکست ها, گوگل بازی و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.

این عکس از جاش و تهامی هولت گرفته شده دو هفته قبل از دستگیری آنها, علائم روز عروسی خود را در ژوئن 16, 2016.
هولت خانواده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>