‘امید در تاریکی’: جاش هولت بازگو دستگیری او در ونزوئلا و لحظه ای او فکر کرد که ممکن است آخرین

یادداشت سردبیر: یوتا که صرف نزدیک به دو سال در ونزوئلا در زندان های پیش از این هرگز شنیده جزئیات مصیبت در یک پادکست جدید. “امیدوارم که در تاریکی” می گوید داستان از جاش هولت و همسرش, تهامی که برگزار شد بدون محاکمه و متهم به جاسوسی در ونزوئلا برای ایالات متحده است.

سالت لیک سیتی — جاش هولت جهان را در یک لحظه فقط دو هفته پس از عروسی خود را در ساعات اولیه صبح از ژوئن 30, 2016 زمانی که او و همسر جدید خود را تهامی از خواب بیدار شد به تپش در درب آپارتمان او در ونزوئلا.

مردان مسلح به احتمال زیاد اعضای OLP که تقریبا ترجمه برای “عملیات برای آزادی مردم” خواستار به می دانم که اگر هر گونه وجود دارد مردان در داخل. بله تهامی هولت گفت.

“و من از خواب بیدار شدم فقط یک AK-47 راندند بر روی پای من” جاش هولت یاد بعد. “و من فکر ‘ایست.'”

به OLP لود جاش هولت به پشت یک وانت و راند او را به کوه جایی که آنها او را به سخره و تهدید او را در یک زن و شوهر از مکان های مختلف.

“آنها مرا از کامیون و من را در برابر دیوار و گفتند: ماندن در سمت راست وجود دارد,'” هولت گفت. “و ناگهان همه آنها فقط شروع به خشک شلیک سلاح های خود را. و این نقطه که در آن من فکر کردم ” من قصد دارم به مرگ امروز.'”

دستگیر و با هم

به محض این که مردان مسلح در زمان شوهرش دور تهامی هولت به نام مادر او را به می آیند تماشای دو دختر ماریان و Nathalia بودند که 4 و 7 سال است. سپس او را بر روی تلفن و نام سفارت آمریکا به التماس برای کمک به.

او در آنجا ماند در گوشی پریشان در حالی که او زد طریق مجتمع آپارتمانی درخواست همسایگان خود اگر هر کسی می دانست که در آن “gringo” گرفته شده بود.

در نهایت او به دنبال او پایین ایستاده بود و در وسط جاده به نگه داشتن OLP از گذشته در راه خود را به پایین کوه به سمت کاراکاس.

“و من اجازه ندهید که ماشین رفتن” تهامی هولت گفت.

“و من فقط فکر کردن,” اوه, من, هک, شما زن دیوانه! چه می کنید؟” جاش هولت گفت.

او دستگیر شد ،

کاشته شواهد

در تهامی Holt در آپارتمان این زن و شوهر از هم جدا شد دوباره. یک گروه از افسران در زمان جاش هولت به ال Helicoide, یک فزاینده گنبدی شکل ناهنجاری که غالب کاراکاس افق. گروه دیگری رفت داخل آپارتمان با تهامی هولت.

دختران جوان خود را به تماشای کارتون در اتاق خواب خود را غافل از این دیوانه صحنه در بقیه آپارتمان به عنوان OLP rifled از طریق کابینت و زیر شلواری.

سپس از آنها خواسته تهامی هولت به آنها نشان می دهد شوهرش چمدان. او را باز کرد و کیسه را تکان داد و از محتویات آن.

“گفتند:” خوب از بین برود و اجازه دهید ما انجام کار ما است.’ و من آنها را به سمت چپ به تنهایی” او گفت:.

او ایستاده بود در بالکن خود و تماشای آنها را از ادامه حمله به آپارتمان او. چند دقیقه بعد یکی از افسران فریاد زد برای یک سرپرست به دیدن آنچه که او می یافت.

تهامی هولت تماشا به عنوان یک افسر پوشیدن دستکش سفید برداشته و یک نارنجک از چمدان — یک نارنجک که تا به حال شده است وجود دارد چند دقیقه قبل از.

نمایی از ونزوئلا هوش مقر پلیس شناخته شده به عنوان Helicoide, در کاراکاس, ونزوئلا, در سهشنبه, مارس 17 سال 2018 است. چند مخالفان رئیس جمهور نیکولاس مادورو برگزار شد در ساختمان همراه با شهروند آمریکایی جاشوا هولت که زندانی شده برای دو سال بدون محاکمه.
فرناندو للنو آسوشیتد پرس

ال Helicoide

داخل ال Helicoide, افسران بولیواری سرویس اطلاعات ملی یا SEBIN, بازجویی جاش هولت برای ساعت. یکی از آنها را ایفا تصویری از هولت خود Instagram حساب نشان دادن او و اچ هدف تیراندازی در ایالت یوتا است.

“و او گفت:” کجا بودی تمرین در اینجا در ونزوئلا وجود دارد ؟ … شما تیراندازی شد در اینجا در ونزوئلا, آموزش مردم است.’ و من گفتم: “نه من نبود,'” هولت گفت.

افسر خواستار جاش هولت دست خود را بیش از شماره امنیت اجتماعی اطلاعات بانکی و دیگر اطلاعات شخصی. آن نیست تا زمانی که افسر تهدید خانواده اش که هولت می گوید که او شروع به همکاری کنند.

“من و خانواده در ایالات متحده, اما خانواده من در ونزوئلا. همسر و دختران من, خانواده اش,” او گفت:. “و این چیزی است که آنها انجام وجود دارد. آنها شکنجه روانی و همچنین جسمی.”

فیزیکی, شکنجه

بازجویی کشیده در ساعت و در نهایت ماموران آورده تهامی هولت به شوهرش در حالی که آنها همچنان به بازجویی.

“او فقط به من نگاه کرد و گفت:” جاشوا آنها قرار داده نارنجک و یک AK-47 در آپارتمان ما و آنها می گویند که این مال ماست'” هولت گفت.

از هم جدا شده دوباره Holts یاد گرفتم بعد آنها هر خواسته شد به سوالات مشابه بارها و بارها.

“آنها درخواست شد من همان سوال” تهامی هولت گفت. “‘که در آن شما را ملاقات کند به او که چرا شما با او ازدواج? چرا او ؟ چرا شما به ارمغان بیاورد شهروند آمریکایی در کشور خود را?'”

اما تنها وجود دارد چون من در آمریکا. و به این دلیل است که آنها می خواستند او وجود دارد به طوری که او را به ثبت نام در یک مقاله — مقاله بیان کرد که تمام آن چیزهای که اتفاق می افتد درست است که همه این چیزهای کوچک است که آنها را بر روی کاغذ درست است که همه کسانی که سلاح نارنجک — تمام چیزهای که مال من بود” جاش هولت گفت.

“آنها را یک — یک مداد تراش. و آنها در تلاش برای قرار دادن تمام انگشتان من داخل” تهامی هولت گفت: او چهره مصمم او به عنوان توضیح داده شده خود را ،

“و آنها زد انگشتان دست خود را از پایین و در زمان او ناخن خاموش” جاش هولت اضافه شده است.

امیدوارم که در تاریکی را انتشار قسمت جدید بارگیری در این هفته. قسمت یک و دو در حال حاضر در دسترس. عضویت رایگان در اپل پادکست ها, گوگل بازی و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها. اگر شما نمی توانید صبر کنید, شما می توانید شراب خواری تمام 12 قسمت آگهی رایگان در Wondery+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im