اسب مسابقه: سانتا آنیتا رهبران یادداشت

سانتا آنیتا رهبران

(از طریق پنج شنبه)

سوارکاران / برنده

Flavien Prat / 33

جوئل روساریو / 33

آبل Cedillo / 32

امبرتو Rispoli / 28

Drayden ون دایک / 20

مربیان / برنده

ریچارد Baltas / 20

پیتر میلر / 18

باب Baffert / 17

داگ اونیل / 11

جان Sadler / 10

مخاطرات برنامه در سانتا آنیتا

شنبه

• $600,000 کلاس من سانتا آنیتا نقص, 4-ساله و بالاتر, 1 1/4 مایل

• $400,000 کلاس من Frank E. Kilroe مایل 4 ساله و تا 1 مایل (چمن)

• $400,000 درجه دوم San Felipe, سهام, 3 ساله, 1 1/16 مایل

• $200,000 درجه دوم سن کارلوس سهام 3 ساله و تا 7 furlongs

یکشنبه

• $100,000 درجه سوم سانتا Ysabel سهام 3 ساله fillies, 1 1/16 مایل

پایین کشش

• محلی اصیل صاحب Kosta Hronis دوست دارم به سفر جاده ای به کنتاکی دربی با مربی و دوست خوب جان Sadler اما به او Breeders’ Cup هنوز هم جاذبه اصلی. گفت: “برای من (کنتاکی) دربی نیست Breeders’ Cup,” او گفت:. “The Breeders’ Cup که مسابقه (از 7 میلیون دلار کلاسیک) که نوع سوپر باول در جهان سری. به من که هنوز هم بزرگترین جایزه اما اگر ما تا کنون با برکت است که (top دربی چشم انداز) که نوع مانند یک سوزن در انبار کاه – 20 اسب 3 ساله پسران, هفته اول مارس رفتن یک مایل و یک چهارم خاک در Churchill Downs … که به سختی پیدا کنید. ما بیش از حد محتاط با ما اسب جوان با ایده ما قصد اجرای آنها را در 4, 5 و 6.”

• مربی Kiaran McLaughin که به تازگی اعلام کرد که او در حال حرکت از New York اند و عملیات در کنتاکی و در منموته پارک در نیوجرسی تصمیم به ترک این حرفه آغاز مارس 1 و خدمت خواهد کرد به عنوان سوارکار اسب دوانی شدن عامل برای لوئیس Saez. مک لافلین از اعلام روز شنبه, گفتن لایحه فینلی از تجربه روزانه اخبار: “من نزدیک شد در مورد گرفتن لوئیس Saez کتاب و پس از صحبت کردن با من و فرزندان من احساس می کردم این بود که کار درست را انجام دهد.” مک لافلین 59 گفت: فینلی بخشی از تصمیم خود ناشی از ناکامی خود را با آموزش. “این بسیار نیست در مورد چه مقدار پول من خواهد ساخت” او گفت:. “این بیشتر در مورد آنچه که من رفته ام از طریق وزارت کار ، مقررات و H-2B ویزا.”

• علاوه بر سن فلیپ سهام در سانتا آنیتا که شامل کنتاکی دربی امیدوار معتبر, هزار واژه, افتخار, A. P. و طوفان دادگاه وجود دارد دو دربی preps سراسر کشور روز شنبه. شانس آن را خراشیده از آخر هفته گذشته را در چشمه جوانی سهام به دلیل بد, پست, عناوین زمینه برای $400,000 درجه دوم خلیج تمپا دربی همراه با تنها Volante. 300.000 دلار Grade III Gotham سهام در قنات را شامل 3-1 صبح خط مورد علاقه بازیگوش Alex است که آموزش دیده توسط جان Servis. San Felipe, Tampa Bay دربی و گاتهام در حال برنامه ریزی برای اجرا در عرض نیم ساعت از یکدیگر ابتدا با Tampa Bay مسابقه در 2:30 p. m. PT.

— هنر Wilson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>