بیمارستان ها در خدمت بسیاری از بیماران از رنگ باید حداقل بودجه برای ساختمان ها و تجهیزات

واشنگتن – “مهم این مطالعه با استفاده از در دسترس عموم داده به سند چرا مراقبت از بسیاری از مردم از رنگ در بيمارستان با تعداد زیادی از سیاه و Latinx بیماران ممکن است رنج می برند به دلیل بودجه ناکافی. این ادامه خواهد داد تا زمانی که ما اتخاذ یک مدیکر برای بیمه تمام سیستم حفاظت از هر کس به همان اندازه است.” – دکتر سیدنی ولف بنیانگذار و مشاور ارشد آزاد شهروند تحقیقات بهداشتی گروه

بیمارستان که برای مراقبت از تعداد زیادی از سیاه و Latinx بیماران مبتلا به مراتب کمتر به صرف امکانات از قبیل ساختمان و تجهیزات و ارائه کمتر با تکنولوژی بالا و خدمات نسبت به سایر ایالات متحده بیمارستان با توجه به یک مطالعه جدید بیمارستان’ دارایی های سرمایه ای و هزینه های. همکار-بررسی مطالعه منتشر شده پیش از چاپ در مجله بین المللی خدمات بهداشتی و استفاده از داده ها از 4,476 بيمارستان تعيين ارزش کل هر بیمارستان امکانات.

در بیمارستان ها در خدمت چند نفر از, رنگ, ارزش کل امکانات موجود برای مراقبت از بیمار شد 60.2 درصد بالاتر از در 10 درصد از ایالات متحده بیمارستان با بالاترین جمعیت از بیماران: $8,325 در مقابل دلار 5,197 هر روز بستری در سال 2017. برای 10 درصد از بیمارستان ها با بزرگترین سهم از Latinx بیماران این رقم در مقایسه با $بود 5,763. این پژوهشگران همچنین دریافتند که بیمارستان دارایی شکاف; بیمارستان ها خدمت بیشتر سفید بيمار حدود دو برابر بودجه برای نوسازی و تجهیزات جدید به عنوان کسانی که در خدمت بیماران از رنگ ($3,092 سالانه هر بیمار در بیمارستان خدمت بیشتر سفید بيماران در مقابل دلار 1,242 در سیاه و سفید در خدمت بیمارستان ها و $1,738 در Latinx خدمت بیمارستان).

کاهش هزینه های امکانات ترجمه به ازدحام در سیاه و Latinx خدمت بیمارستان که تا به حال 35 درصد و 18 درصد کمتر فوت مربع در هر اشغال تخت بود از بیمارستان با تعداد کمی از بیماران از رنگ. نابرابری در امکانات و تجهیزات نمی شد توضیح داد: تفاوت در بيماران به شدت از بیماری و یا بیمارستان ها’ اندازه و مکان و یا وضعیت آموزش.

این مطالعه همچنین نشان داد که 19 از 27, گران, خدمات تخصصی کمتر در دسترس در بیمارستان خدمت به مردم رنگ; تنها 2 بودند و بیشتر در دسترس است. به عنوان مثال سیاه و Latinx خدمت بیمارستان شد و در حدود نیمی به احتمال زیاد به عنوان بیمارستان های دیگر به ارائه رباتیک عمل جراحی, عمل جراحی قلب کاتتریزاسیون قلبی به کمک کامپیوتر ارتوپدی توانبخشی قلبی و جراحی کاهش وزن.

محققان با استفاده از داده ها در به اشتراک گذاری سیاه و Latinx مردم در میان بیماران مدیکر در هر بیمارستان و محاسبه ارزش (و جدید, هزینه های) ساختمان و تجهیزات از 2013-2017 رسمی مدیکر گزارش هزینه. آنها تعیین در دسترس بودن خدمات خاص و بیمارستان ها’ مربع بر اساس انجمن بیمارستان های آمریکا را بررسی سالانه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مهم و تعیین کننده در یک بیمارستان فعلی منابع برای مراقبت از بیمار پرداخت کننده مخلوط است که به شدت وابسته به بيماران مسابقه. بیمارستان های تاریخی جمع آوری شده پرداخت پایین برای مراقبت از بیمه و پزشکی بیماران (که به طور نامتناسبی سیاه و Latinx) در حالی که بیماران با پوشش خصوصی در حال پر سود ترین.

منجر نویسنده Gracie Himmelstein یک MD/PhD نامزد Icahn در مونت سینای دانشکده پزشکی و دانشگاه پرینستون دفتر مطالعات جمعیت و وودرو ویلسون همکار در پرینستون گفت: “مطالعه ما تفاوت های آشکار بین غنی بیمارستان ها و بیمارستان های فقیر است که من دیده ام در طول آموزش. بسیاری از پزشکان و پرستاران در بیمارستان های فقیر فوق العاده هستند اما آنها در حال مبارزه با یک نبرد دشوار آنها برای مراقبت از بیماران بدحال در شلوغ ترین و شرایط سخت است. برای جبران دهه نابرابر تامین مالی سلامت ما نیاز به سرمایه گذاری در بيمارستان خدمت سیاه و Latinx بیماران و رها کردن یک سیستم بیمه ارائه می دهد که بیمارستان های غنی پاداش برای مراقبت از برخی از بیماران و کمتر و یا هیچ چیز برای مراقبت از دیگران است.”

همکاری نویسنده دکتر کاترین Himmelstein ساکن در طب داخلی در بیمارستان عمومی ماساچوست و دانشکده پزشکی هاروارد اشاره, “سفید آمریکایی که سه سال و نیم دیگر از آمریکایی های سیاه و سفید حتی قبل از COVID-19 شروع ravaging جوامع از رنگ. اگر امریکا می خواهد به نشان می دهد که زندگی واقعا مهم ما نیاز به معکوس ساختاری نژاد پرستی است که به معنای واقعی کلمه ساخته شده به بیمارستان.”

“نابرابری در بتن تنظیم: منابع فیزیکی موجود برای مراقبت در بیمارستان خدمت به مردم رنگ و ایالات متحده دیگر بیمارستان”. Gracie Himmelstein MA و کاترین EW Himmelstein, MSEd, MD. موجود پیش از چاپ: مجله بین المللی خدمات بهداشتی 2020

یک تحریم شده کپی از این مقاله در دسترس است به رسانه های حرفه ای در صورت درخواست از [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de