واشنگتن – مجلس تخصیص بودجه تصویب بودجه برای تعدادی از مهم زیست محیطی در برنامه جمعه به عنوان بخشی از FY21 لایحه بودجه برای سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) و وزارت کشور (DOI). مهمترین آنها بودجه اختصاص بودجه اضطراری برای بسیاری از زیرساخت های طرح های در حال حرکت رو به جلو عمل می کنند (H. R. 2) از جمله $10.2 میلیارد دلار برای آب تمیز و آب آشامیدنی دولت بودجه گردان. علاوه بر این لایحه بلوک های دولت را تلاش برای: باز کردن Tongass جنگل ملی برای ورود به سیستم; مته برای نفت در قطب شمال پناه; گسترش حفاری دریایی; تضعیف حمایت در سمی جیوه و آرسنیک تولید گازهای گلخانه ای و باز کردن مرز آب به آلودگی سمی از معدن سولفید.

بارت Johnsen-هریس مدیر دولت فدرال در امور محیط زیست امریکا با صدور بیانیه به شرح زیر:

“خانه است و رسما به قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را با استفاده از خود را قانون اساسی قدرت از کیف پول برای حفاظت و احیای محیط زیست ما است. این است سبزترین بودجه در حافظه اخیر و ما تحسین Chairwomen نیتا Lowey و بتی McCollum برای خود رهبری است.

“کلید برنامه های سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان خود شده اند مزمن بودجه کافی برای سال. این لایحه باعث می شود تا برای زمان از دست رفته و سپس برخی از. این بلند پروازانه و بسیار مورد نیاز سرمایه گذاری آغاز خواهد شد به دور تراشه در حدود 472.6 میلیارد دلار و 271 میلیارد کارهای عقب افتاده برای آب آشامیدنی و آب تمیز زیرساخت بود. علاوه بر بودجه های کلیدی برنامه های این لایحه می رود بیشتر برای حفاظت از محیط زیست با مسدود کردن یک شماره از آسیب رساندن به حرکت صعودی است که دولت این پیشرفت شده است.

“این مضحک است که سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler خواست رئیس جمهور برای وتو این بودجه برای خود آژانس است. او ادعا می کنند که این لایحه خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت زیرساخت های آب برنامه های گمراه کننده است. و ادعای اینکه آن را نادیده محیط زیست و آمریکایی’ بهداشت صاف کردن اشتباه است.

“محیط زیست امریکا را برای مبارزه با این لایحه به قانون تبدیل شود. این نوع از سبز بودجه ما شده اند در انتظار است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im