برای سال کارگران شده اند صدایی شیپور به کسانی که در قدرت: آنها خسته از این است که پشت در یک گفته اقتصاد پررونق. صدها هزار نفر به خیابان ها و جاری شدن سیل statehouses خواستار شرایط کاری بهتر و با پسوند قوی تر جوامع است.

تعدادی از کارگران راه رفتن به کار برای رسیدن به عادلانه تر اقتصاد بیشتر است در هر زمان از اواسط 1980s. این کارگران به قول مارتین لوتر کینگ جونیور در حال مدل سازی قدرت و اهمیت اقدام جمعی و اصول دموکراتیک—و در انجام این کار “بزرگ شدن قدرت ملت است.”

در فوریه 6, U. s. House of نمایندگان در زمان یک گام بزرگ برای تشخیص و پیشبرد کارگران سخت مبارزه تلاش های رای گیری 224-194 به تصویب با حمایت هر دو حزب به حفاظت از حق سازماندهی (PRO) عمل می کنند.

نقطه عطفی لایحه که به طور چشمگیری اصلاحات فدرال قوانین کار حرفه ای عمل تقویت کارگران توانایی داشتن اتحادیه و جمعی معامله یک قرارداد; تحمیل قوی تر درمان زمانی که کارفرمایان تداخل با حقوق کارگران و سرکوب کارفرمایان توانایی mislabel کارگران خود را به عنوان پیمانکاران و در نتیجه انکار آنها از این فرصت برای سازماندهی تحت قانون فدرال است.

این یک حق اساسی برای مردم کار به هم پیوستن به جمعی مقرون به صرفه برای نمایشگاه پرداخت و شرایط کار. اتحادیه مشاغل پرداخت به طور متوسط 16 درصد دستمزد بالاتر از غیر اتحادیه مشاغل چرا که کارگران می تواند چانه زنی جمعی برای پرداخت بالاتر و شفاف استخدام و ارتقاء سیاست. اتحادیه های کارگری بسیار مهم در پرورش یک پر جنب و جوش طبقه متوسط و کاهش نابرابری درآمد.

اتحادیه های کارگری و همچنین کمک به مبارزه با نژادی ثروت شکاف. اتحادیه کارگران سیاه پوست به عنوان مثال به طور قابل توجهی دریافت دستمزد بالاتر از خود را غیر اتحادیه همتایان (19 درصد) و به طور قابل توجهی بالاتر شانس گرفتن کارفرما حمایت طرح بازنشستگی (15 درصد) و کارفرما-ارائه بیمه بهداشت و درمان (13 درصد). تا به حال unionization نرخ باقی ماند در 1970s, نرخ برخی تخمین می زنند که سیاه و سفید هفتگی دستمزد شکاف خواهد بود نزدیک به 30 درصد پایین تر در میان زنان و 4 درصد پایین تر در میان مردان است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

حتی هنوز هم شرکت قدرتمند و خود را به خوبی پرداخت می شود لابی کرده اند برای چندین دهه به جلو پشم بیش از قانونگذاران چشم. آن را سخت به چشم پوشی از کارگران اقدام جمعی که هزاران نفر از مواد غذایی سریع و هتل کارگران را به خیابان ها در اعتراض به خطرات و هتک ابرو از آزار و اذیت جنسی و خشونت.

کارگران که محرومان از حقوق خود و حمایت توسط کارفرمایان فریب دادن سیستم هستند و خواستار آن است که شرکت های ترک مدعی است که آنها در حال پیمانکاران مستقل. معلمان مدارس دولتی در سراسر کشور در حال مبارزه برای افزایش کارکنان مراقبت های بهداشتی بیشتر کتابداران کوچکتر اندازه کلاس و پشتیبانی برای بی خانمان دانش آموزان نه فقط برای خود خوب بودن اما به طور چشمگیری بهبود کشور ما سیستم آموزش و پرورش.

با عبور از این نرم افزار عمل قانونگذاران مجلس باید با توجه به تماس از کارگران سراسر کشور است. اگر همانطور که برخی انتظار سنا نمی خواهد تا این لایحه حداقل در پایتخت کشور ما نشان داده است که آنها ارزش حفاظت از محل کار دموکراسی برای همه ما است.

هنوز به prognosticate بر اینکه این لایحه خواهد شد به قانون امضا شده در سال 2020 2021 یا فراتر از آن—به دست یک نکته مهم است. حرفه ای عمل می ایستد به عنوان یک عهد به کار را انکار از نیم قرن از trickle-down نئولیبرالیسم تمرکز سرمایه و سیاست ریاضت.

کارگران به طور فزاینده ای ایستاده در برابر باطل سیستم مزمن ناامنی و عمل بمباران اتمی یک الگوی فعالیت است که تنها به احتمال زیاد به رشد به عنوان کارگران یادگیری از یکدیگر و به دیگران ببینید که چگونه جمعی فعالیت بهبود می بخشد تمام جوامع است. با این لایحه قانونگذاران فقط ابتلا به لحظه.

منتشر شده توسط ملی قانون استخدام پروژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de