خانه لایحه با هدف بلوک پول برای دیوار در ایالات متحده و مکزیک مرز

6 جولای (فردا) — آمریکا در روز دوشنبه رونمایی از پیش نویس قانون طراحی شده برای جلوگیری از بودجه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک.

خانه تخصیص بودجه منتشر شد پیش نویس لایحه بودجه که earmarks پول دولت برای وزارت امنیت میهن.

تبلیغات

این لایحه allots حدود 51 میلیارد دلار در بودجه اختیاری برای این گروه در مالی 2021 است که نه افزایش و نه کاهش از سال 2020 است. آن را نیز فراهم می کند $5.1 میلیارد دلار برای امداد رسانی و $215 میلیون دلار به خارج از کشور احتمالی عملیات.

این لایحه شامل هیچ بودجه اضافی برای گشت مرزی عوامل یا موانع امنیتی گفت: امنیت فرعی صندلی Rep. Lucille Roybal-Allard, D-کالیفرنیا.

Roybal-Allard گفت: این پیش نویس به بخش “کمک های مالی به آن نیاز دارد برای محافظت از جوامع آمریکایی” اما شامل اقدامات به “دولت پاسخگو و شفاف است.”

“[شامل] منع انحراف هر گونه پول جدید برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستانه مرز دیوار کاربی” او در بیانیه ای گفت.

اندازه گیری نیز rescinds نزدیک به 1.4 میلیون دلار آن قبلا داده برای دیوار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن منحرف بودجه از وزارت دفاع در سال گذشته به عنوان بخشی از یک وضعیت اضطراری اعلام تحریک هجوم مهاجران در مرز جنوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در حال حاضر ساخته شده است بیش از 200 مایل از دیوار.

“ما لایحه … را فراهم می کند منابع برای پاسخگویی به نیازهای انسانی از مهاجران و انتقادی آن منع دولت از یورش بودجه برای رئیس جمهور بی فایده مرز دیوار” گفت: کمیته صندلی Rep. نیتا Lowey D-n. y.

اندازه گیری را فراهم می کند $14.6 میلیارد دلار برای گمرک و حفاظت مرزی بیش از 1 میلیارد دلار کمتر از آژانس درخواست و $171 میلیون دلار برای نیروی انسانی جدید.

این لایحه خواهد شد در آینده بحث شود و در نهایت انتظار می رود به تصویب دموکرات-کنترل خانه. مذاکره کنندگان در جمهوری برگزار شد و مجلس سنا هنوز در حال کار بر روی لوایح تخصیص بودجه برای 2021. هر دو مجلس کنگره آغاز شد و دو هفته تعطیلی در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>