واشنگتن – به عنوان خانه انتخاب کمیته آب و هوا آماده به انتشار آن بسیار پیش بینی, گزارش, بسیاری از فعالان و دیدن آن را به عنوان یک ناامیدی بزرگ و یک شکست به طور کامل اذعان دامنه و مقیاس آب و هوا در اورژانس و رویکرد آن با ضرورت های لازم برای محافظت از آمریکایی ها – به خصوص به حاشیه رانده شده و خط مقدم جوامع – از اثرات آب و هوا ویرانی.

“این یک واکنش اضطراری گفت:” لورا بری آب و هوا بسیج را مدیر تحقیقات و سیاست. “انتخاب کمیته بحران آب و هوا تا به حال فرصت برای مطرح کردن یک طرح جامع برای محافظت از آمریکایی ها از آب و هوا ویرانی اما راه حل های پیشنهادی برای موفق به دیدار با چالش وجودی سیاره بحران مواجه هستیم. در مجموع این طرح در این طرح تنها کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با 37 درصد در سال 2030 و 88 درصد تا سال 2050 و کاملا ناکافی برای جلوگیری از خطر فاجعه بار آب و هوا اختلال,” او اضافه شده است.
با توجه به پنل بین دولتی تغییر آب و هوا را گزارش ویژه در 1.5 درجه سانتیگراد کاهش انتشار گازهای گلخانه ای توسط 45 درصد تا سال 2030 و خالص صفر تا سال 2050 تنها به ما می دهد یک 40-60 درصد شانس ماندن در زیر 1.5 درجه گرم شدن کره زمین. سطح فعلی گرمایش جهانی در تنها ~1ºC بالا قبل از صنعتی سطح در حال حاضر آسیب جوامع در سراسر ایالات متحده از طریق رویدادهای شدید آب و هوا مانند طوفان و خشکسالی و آتش سوزی که تنها ادامه خواهد داد به بدتر شدن در شدت.
TCM می کند ستایش کمیته اقتصاد خود را گسترده و افزایش تمرکز با لينک مستقيم مقررات صنعت و سرمایه گذاری عمومی — مانند تمیز کردن خودرو اجباری, قوانین و مقررات برای صفر تولید گازهای گلخانه ای ساختمان ها و تلاش ها برای کاهش 2/3rds ملی گاز متان تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2025 —به عنوان به خوبی به عنوان تعهد خود را به آب و هوا و عدالت مسائل – و در عین حال عدم ضرورت ترسناک است.
با وجود سخت درس های آموخته شده با unpreparedness در مورد COVID19 همه گیر و 2020 در مسیر به گرمترین سال در تاریخ ثبت شده بسیاری از آنها انتقاد از کمیته بی بند و مداخله نگرش و امیدوارم که نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن تعهد به پرداختن به تغییرات آب و اورژانس هر دو تهاجمی تر و فوری است.
“کمیته انتخاب طرح برای یک فرصت سه دهه انتقال به یک تمیز کننده اقتصاد تأکید استقرار در ادامه امتناع از رسیدگی به این بحران وجودی با مقیاس و سرعت و شدت مورد نیاز برای اطمینان از آینده برای نسل بعدی ما. این امید ما این است که بایدن به رسمیت می شناسد ضرورت مواجهه با جهان ما و مرتکب به اعلام آب و هوا اورژانس در 100 روز اول دولت او شامل یک سال 2030 مهلت صفر تولید گازهای گلخانه ای و انتشار فدرال بسیج برنامه ریزی لازم برای محافظت از ملت ما” گفت: Ezra ابریشم معاون-مدیر آب و هوا بسیج.
پس از ژانویه گذشته آب اضطراری اعلان شروع به پریدن کرد از تنها 233 در سراسر جهان در حال حاضر به 1740 اظهارات در 30 کشور + EU.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de