خانه Dems تماس با مقامات وزارت امور خارجه به شهادت بیش از IG شلیک

22 ژوئن (فردا) — خانه دموکرات الیوت انگل و کارولین Maloney اعلام کرد آنها باید برنامه ریزی کشت و مصاحبه با اعضای وزارت امور خارجه به عنوان آنها بررسی رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج Linick اواسط ماه مه در بیان 2013 اوباما منصوب دیگر او “کمال اعتماد به نفس” خواهد بود و جایگزین در عرض 30 روز توسط استفان Akard مدیر دفتر از ماموریت های خارجی.

تبلیغات

Linick یکی از پنج بازرس ژنرال انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اخراج می شود و یا حذف شده در طول چند ماه گذشته و مدت کوتاهی پس از آن رخ داده است, مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها راه اندازی چندین تحقیقات مربوط به این موضوع است.

پس از Linick اخراج شد انگل متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای محافظت از “یکی از وفادار ترین هواداران” وزیر امور خارجه مایک Pompeo آنها Linick شد بررسی بیش از اتهامات او با استفاده از یک کارمند برای امور شخصی و مربوط به بیش از 8 میلیارد دلار عربستان در ایران.

“مردم آمریکا لیاقت شنیدن حقیقت در مورد این که چرا رئیس جمهور اخراج یک دولت مستقل ناظران در کار Pompeo را اصرار,” انگل و مالونی گفت: در یک بیانیه مشترک در روز دوشنبه.

کسانی که برنامه ریزی شده به منش هستند “کلید شهود” یا Linick شلیک و یا می دانستند در مورد دفتر کار و یا هر دو آنها گفت.

در بیانیه ای جداگانه دموکرات ها اعلام کرد وزیر امور خارجه برای مدیریت برایان Bulatao موافقت کرده است به شهادت قبل از مجلس کمیته بیان کرد او پدید آمده است به عنوان “یک شکل مرکزی” در Linick را حذف.

Linick شهادت اوایل این ماه که Bulatao دوست نزدیک آمریکا diplomate شد آگاه از دفتر تحقیقات Pompeo و مورد آزار واقع شده بود و استدلال با او در طول تحقیقات خود به این 2019 اضطراری اعلام می کند که تسریع چند میلیارد دلار سلاح مقابله با عربستان سعودی است.

اواخر ماه گذشته Pompeo رد مفهوم Linick اخراج شد برای بررسی او و که او پشیمان نیست آموزش مغلوب ساختن پیشی جستن به حذف او پیش از آن.

“دفتر کار خود شد بررسی سیاست های او به سادگی نمی مانند. که نقش یک بازرس کل” Pompeo گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز. “این نیست که هر چیزی برای انجام با اقدامات تلافی جویانه. این بود که در مورد یک IG بود که در تلاش برای تضعیف ماموریت وزارت امور خارجه ایالات متحده. که غیر قابل قبول است.”

انگل گفت: آنها “خوشحالم” Bulatao توافق به شهادت به عنوان آنها درخواست کرده بود برای جولای 2.

“من مشتاقانه منتظر شهادت او و من را تشویق دولت را در دسترس دیگر شاهد ما درخواست” Engel گفت.

دیگر مقامات وزارت امور خارجه برنامه ریزی شده در حال لیزا Kenna, دبیر اجرایی, در ژوئن 29; مایک میلر معاون وزیر دفاع تجارت از اداره سیاسی امور نظامی در جولای 8; تونی پورتر, مشاور ارشد در جولای 10; Marik String معاون سابق دستیار وزیر امور دفتر سیاسی امور نظامی در ژوئیه 22; چارلز فالکنر مدیر سابق معاون وزیر از اداره امور قانونگذاری در ژوئیه 24; و R. کلارک کوپر دستیار وزیر امور دفتر سیاسی امور نظامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de