خانه نظارت کمیته Rep. کارولین B. Maloney روز دوشنبه متهم به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos از abdicating وظیفه خود را به امپریالیسم و گفت DeVos است “stonewalled” در پاسخ به این کمیته درخواست های مکرر برای ارائه شهادت در حالی که برنامه ریزی برای ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 انتخاب مجدد پیشنهاد.

“اگر شما را قبول ندارند به شهادت داوطلبانه کمیته انتخاب خواهد شد اما به نظر صدور احضاریه برای وادار ظاهر خود را” Maloney (D-n. y.) نوشت: در نامه ای به DeVos.

مالونی با اشاره به او Dec. 23, 2019 نامه به DeVos درخواست وزیر آموزش و پرورش به شهادت Jan. 29, 2020 با توجه به “بحرانی” مسائل از جمله “نظارت فدرال وام های دانشجویی, سیاست در پردیس آزار و اذیت جنسی و تجاوز, حمایت از دانش آموزان در صورت سود کالج استقلال از گروه بازرس عمومی مطابق با چانه زنی جمعی مورد نیاز و مسائل دیگر.”

پاسخ به آن نامه و پیگیری و تلاش برای تایید DeVos شهادت بودند “کاملا نامناسب” نوشت Maloney.

وزارت آموزش و پرورش حاضر “برای هفته برای تایید حضور خود را و یا ارائه هر زمان ممکن است که شما به نظر می رسد” مالونی نوشت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“متاسفانه, آن را در حال حاضر به نظر می رسد که به جای موافقت با امپریالیسم—که تعهد خود را به عنوان یک کارمند دولتی از مالیات دهندگان آمریکایی—شما ساخته شده است قصد دارد به نظر می رسد در چند رویدادهای سیاسی برای رئیس جمهور تهمت انتخابات, مبارزات انتخاباتی,” او گفت:.

“به جای شهادت در برابر کنگره شما در حال حاضر ظاهرا رفتن به آیووا به کمپین نمایندگی از رئیس جمهور تهمت امروز و پس از آن به پنسیلوانیا برای مراسم انتخاباتی دیگر برای او در روز چهارشنبه” Maloney اضافه شده است.

نامه جدید تماس برای یک تاریخ جدید برای شهادت 3 مارس و می پرسد Devos برای تایید ظاهر او توسط Feb 7 و یا “کمیته خواهد نیاز به در نظر گرفتن اجباری فرایند به دست آوردن شهادت خود را.”

فدراسیون فوتبال آمریکا نظارت در زمان به توییتر برای جلب توجه به این نامه و DeVos’ تصدی در آموزش و پرورش است.

“وزیر DeVos شده است از انظار به تازگی” گروه نوشت. “اما وزارت او هنوز هم همچنان به نفع سیاست هایی که سود برای سود کالج ها و وام دهندگان در هزینه از دانش آموزان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de