خانه عبور پلیس لایحه اصلاحات پس از جمهوری خواه سنا لایحه دچار تزلزل

25 ژوئن (فردا) — آمریکا روز پنج شنبه به تصویب پلیس اصلاحات لایحه یک روز پس از دموکرات ها در سنا مسدود جداگانه policing اندازه گیری معرفی شده توسط خواهان.

از حزب دموکرات به رهبری به تصویب مجلس این لایحه با رای 236-181 با پشتیبانی از سه قانونگذاران جمهوری خواه.

تبلیغات

این لایحه شناخته شده به عنوان جورج فلوید عدالت در پلیس قانون را تضعیف میکند “واجد شرایط ایمنی” ساخت آن را آسان تر برای قربانیان جرم و سوء استفاده پلیس به شکایت از افسران و مقامات به آتش و محاکمه افسران. این امر همچنین ممنوعیت chokeholds و “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو در سطح فدرال با پایگاه کمک های مالی به دولت و دولت های محلی در مورد اینکه آیا کسانی که تاکتیک ها ممنوع خواهد بود و نیاز به تعصب و آموزش بیشتر داده های مورد پلیس با استفاده از زور.

قانونگذاران به نام اندازه گیری پس از Geroge فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینه سوتا بود که کشته شده توسط پلیس در روز یادبود جرقه در سراسر کشور تظاهرات خواستار پلیس اصلاحات و همچنین defunding و لغو.

“آمریکایی ها از هر قدم از زندگی و گوشه ای از این کشور شده اند راهپیمایی اعتراض و خواستار آن است که این لحظه از عذاب ملی تبدیل به یکی از ملی اقدام” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت. “امروز با جورج فلوید عدالت در پلیس قانون مجلس است و ارج نهادن به زندگی خود و زندگی همه کشته شده توسط پلیس آمریکا و حمایت: هرگز دوباره.”

خانه پرده برداری کرد این لایحه به رهبری اعضای کنگره سیاه حزبی دو هفته پس از فلوید مرگ و خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی بعد گفت که توافق با مفاهیم گنجانده شده در این لایحه از جمله ممنوعیت chokeholds به عنوان خواهان آماده لایحه خود را.

در Wedneasday دموکرات ها در سنا مسدود پیشرفت یک جمهوری خواه به رهبری پلیس لایحه اصلاحات به عنوان اتاق رای دادند 55-45 به نفع اندازه گیری اما سقوط کوتاه از 60 رای مورد نیاز برای پیشبرد.

این لایحه به رهبری جمهوری خواه ایالت و سناتور ” تیم اسکات از کارولینای جنوبی متفاوت از خانه بیل ساخت استثنا برای ممنوعیت chokeholds و بدون دست کشیدن حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de