خانه پروب: مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر موفق به اندازه کافی صفحه نمایش مسافران از کره جنوبی و ایتالیا برای COVID-19

مارس 8 (UPI) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به انجام موثر غربالگری مسافران از کره جنوبی و ایتالیا برای coronavirus زمانی که از این کشور تجربه شد گسترش سریع در COVID-19 مورد, خانه, محققان گفت.

در اوایل ماه مارس زمانی که کره جنوبی و ایتالیا بودند مبارزه با بالونی COVID-19 عفونت معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد: “ما در حال حاضر غربالگری 100 درصد” از مسافران از این کشورها برای coronavirus قبل از ورود به ایالات متحده است.

اما یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط کمیته نظارت و اصلاحات متحده در این مورد نیست که کاخ سفید با اتکا ایتالیایی و کره جنوبی screeners به بررسی مسافران که تقریبا هیچ محروم شدند از پرواز به ایالات متحده است.

“این تحقیقات نشان می دهد یکی دیگر از فرصت دولت از دست رفته برای محدود کردن تاثیر coronavirus” گفت: تشکر. Raja Krishnamoorthi رئیس کمیته فرعی اقتصادی و سیاست های مصرف کننده.

با توجه به گزارش کمیته فرعی بود جریان توسط کارکنان از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گمرک و حفاظت مرزی وزارت امنیت داخلی مقابله با سلاح های کشتار جمعی و وزارت امور خارجه صادر شده است که غربالگری بخشنامه برای تمام مسافران از این دو کشور در مارس 3.

این کاوشگر نشان داد که بین 3 مارس و 14 مارس که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را جارو محدودیت های مسافرتی به اثر رفت برای کشورهای اروپایی در مجموع تنها 13 مسافران در دو ایالات متحده محدود پرواز از ایتالیا محروم شدند از شبانه روزی با توجه به فرآیند غربالگری.

به طور مشابه برای کره جنوبی تنها 56 مسافر محروم بودند پرواز به ایالات متحده در طول این دوره است.

کسانی که وارد ایالات متحده از ایتالیا و کره جنوبی, اما, نمی, دریافت نمایش های بهداشتی در ایالات متحده فرودگاه با وجود CDC صدور در اواخر فوریه به بالاترین سطح مشاوره سفر برای آن کشور است.

“نه تا زمانی که 14 مارس سال 2020 شد مسافران بازگشت از ایتالیا در معرض افزایش سلامت غربالگری و مسافران از کره جنوبی دریافت کرده و افزایش سلامت غربالگری در هنگام ورود به آمریکا” در این گزارش است. “قبل از مارس 14, مسافران حتی دریافت, سفر, سلامت, مشاوره جزوه با اطلاعات در مورد کوروناویروس و در مورد چگونه برای جدا برای 14 روز.”

این گزارش متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از داشتن توانایی برای انجام نمایش آن گفت: آن انجام شد اما تصمیم به بیان چنین نمایش تا به حال انجام شده پس Jan. 17 برای ورود مسافران از ووهان چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته و قبل از در حال گسترش به تمام مسافران از این کشور آسیایی در اوایل فوریه. تنها مسافران در حال حاضر در معرض افزایش نمایش برای coronavirus کسانی هستند که بازگشت از چین, ایران, ایرلند و شنگن اروپا و منطقه آن اضافه شده است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صادر جارو محدودیت های مسافرتی در مارس 14, دولت نیست “قوی صفحه نمایش” برای coronavirus علائم پروب یافت.

با توجه به اطلاعات دولت از 250000 نفر مسافر از ورود به ایالات متحده از سفر محدود کشورهای بین Jan.17 مارس 29, کمتر از 1500 مسافر یا 0.6 درصد شد با اشاره به CDC برای بهداشت عمومی نمایش.

Krishnamoorthi راه اندازی کاوشگر در اواسط ماه مارس پس از این کمیته دریافت نامه از پنج شهروندان ایالات متحده که به تازگی از یا ایتالیا و یا کره جنوبی و نگرانی در مورد فرآیند غربالگری پس از آنها بودند اجازه ورود به کشور بدون اینکه بررسی شود.

“با توجه به محرومیت و تاخیر دولت از دست زمان بحرانی از آن استفاده کرده اند می تواند برای آماده سازی و ایجاد ظرفیت برای کاهش — ظرفیت ما هیچ تلاش برای ساخت در حالی که ویروس ویران کردن ما در بیمارستان ها و خانه های” Krishnamoorthi گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de