آمریکا و اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به بیماری که بودجه در Ghebreyesus’ حذف

مارس 17 (UPI) — هفده جمهوری خواهان از کمیته روابط خارجی مجلس گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نامه ای که آنها حمایت خود را از حرکت جنجالی به توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی بیش از دست زدن به آن از COVID-19 گیر اصرار او را به وضعیت سال جاری سهم این سازمان در استعفای خود مدیر کل.

در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در پنجشنبه جمهوریخواهان به رهبری کمیته امور خارجی عضو مایکل McCaul تگزاس گفت: آنها “ایمان” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus توانایی خود را برای رهبری سازمان و که آنها توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن شرط حذف خود را برای انتشار در آینده بودجه.

“ما عمیقا با این که چین و حزب کمونیست را از دست داده و مراحل اولیه COVID-19” از جمهوری خواهان گفت. “CCP را نهفته است و چه کسی فقیر دست زدن به این بحران فعال منطقه ای اپیدمی تبدیل به یک بیماری همه گیر.”

قانونگذاران استدلال که دست به دستبند, کشور در سراسر جهان در مبارزه خود را در برابر coronavirus که ظهور در اوایل ماه دسامبر در چین قبل از گسترش در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 2 میلیون نفر و در نتیجه بیش از 145,000 مرگ و میر.

جمهوریخواهان را متهم کرد Ghebreyesus از نادیده گرفتن علائم هشدار دهنده زود هنگام تاخیر در اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی با وجود شواهد این بیماری از طریق انسان به انسان انتقال آید تپه و ستایش در چین حتی اگر آن را با تاخیر کشورها از درستی پاسخ به اولیه شیوع با اطلاع رسانی که از این ویروس تا دسامبر. 31.

آنها اضافه شده است که Ghebreyesus “یک رکورد در آغوش [چین] تبلیغات و سیاست” که “تضعیف توانایی های خود را برای خدمت بی طرفانه به عنوان مدیر کل.”

“مدیر کل Tedros شکست خورده است و در حکم خود به عینی پاسخ به بزرگترین بهداشت جهانی بحران پس از همه گیر HIV/AIDS در اوج آن در اواسط 2000s” جمهوریخواهان گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اعلام کرد او دستور توقف بودجه که بیش از آن “mismanaging و پوشش گسترش” از coronavirus.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از این که در ابتدا برای بودن در برابر قرار دادن سفر ممنوع در چین در طول مراحل اولیه پس از آن بیماری همه گیر و گفت که انفعال بود “وحشتناک غم انگیز اشتباه است.”

“کسی که هدایت به حال موفق به کنترل مرزهای خود را در یک فاز مهم به سرعت رها کردن سرایت در سراسر جهان,” او به خبرنگاران گفت: از باغ گل رز.

مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی شد متنبه از طرف دیگر سیاسی راهرو با دموکرات ها رفتن تا آنجا که به آن تماس بگیرید “خطرناک است.”

“این تصمیم خطرناک و غیر قانونی خواهد بود به سرعت به چالش کشیده” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در بیانیه ای گفت.

تشکر. الیوت انگل D-n. y. رئیس مجلس کمیته امور خارجی را محکوم آن سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل انفعال برای ایالات متحده در حال حاضر کانون همه گیر با موارد بیشتری از عفونت از هر کشور دیگری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است برای انتقاد از کمرنگ جلوه دادن شدت این ویروس حتی در اواخر فوریه حاکی از آن است که دموکراتها جدید “جعل” در طول یک رالی در کارولینای جنوبی است.

“این هرگز یک جعل و یا یک توطئه” انگل در بیانیه ای گفت. “این یک تهدید وخیم به این کشور که رئیس جمهور نادیده گرفته شود. دلیل این است که ایالات متحده در حال حاضر کانون این بحران است. سرزنش که هیچ چیز انجام خواهد شد و قطع منابع تنها چیز بدتر خواهد شد.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده اعلام Ghebreyesus گفت: این سازمان تاسف تهمت تصمیم خواستار وحدت در مواجهه با این بیماری همه گیر.

“این یک زمان برای همه ما به متحد ما در مبارزه مشترک علیه تهدید مشترک — یک دشمن خطرناک است,” او گفت:.

از آنجا که ایالات متحده گزارش داد که برای اولین بار عفونت در Jan. 21 کشور از ثبت بیش از 671,000 موارد و بیش از 145,000 مرگ و میر با توجه به زنده ردیاب توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de