خانه برای شروع تاریخی پروکسی رای گیری در چهره جمهوری خواه دعوی

آوریل 27 (UPI) — خانه مجموعه برای شروع تاریخی جدید پروکسی رای گیری قطعنامه روز چهارشنبه که به شما اجازه قانونگذاران بازیگران آرا وجود ندارد و قانونگذاران چشم انداز مخالف با جمهوری خواهان در پایین اتاق.

خانه قطعنامه ای در اوایل این ماه که اجازه می دهد تا قانونگذاران قادر به سفر به واشنگتن برای تعیین یک نماینده دیگر به عنوان یک پروکسی برای رأی از طرف آنها برای اولین بار در 200 سال سابقه.

اندازه گیری گذشت یک رای 217-189 و بدون دریافت حمایت از قانونگذاران جمهوری خواه.

روز چهارشنبه خانه را پیاده سازی سیاست برای اولین بار به عنوان قانونگذاران آماده شدن برای رای دادن در چند غیر coronavirus اقدامات از جمله اصلاحیه به نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند. تحت موقت تغییر سیاست هیچ قانونگذار ممکن است نگه دارید بیش از 10 پروکسی.

خانه هنوز در بازگشت از آن coronavirus-تحمیل زنگ تفریح در ماه مارس به سنا بازگشت و در اوایل این ماه با محدودیت. پایین مجلسی, اجرا, سیاست جدید بیش از نگرانی های همه گیر محدودیت ممکن است به شدت تاثیر آن توانایی عملکرد به عنوان وجود دارد بیش از 400 خانه قانونگذاران در مقایسه با فقط 100 در سنا است.

پروکسی رای گیری طراحی شده است برای فعال کردن قانونگذاران به رفتار قانونی کسب و کار اگر آنها قادر به حضور فیزیکی در واشنگتن که آیا آن را به دلیل بیماری و حمل و نقل مشکل و یا یکی دیگر از coronavirus مرتبط با موضوع است.

حداقل 60 آمریکا باید تعیین یک نماینده جلوتر از روز چهارشنبه رای اما هیچ حزب جمهوری خواه انجام داده است. با این حال, خانه, رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی و 20 دیگر توافق نمایندگان مجلس با طرح دعوی در دادگاه روز شنبه به چالش کشیدن پروکسی روش رای گیری به عنوان قانون اساسی.

“این است که به سادگی نمی محرمانه پارلمانی روش. آن است که یک بی پروایی نشان دادن تخلف از قانون اساسی یک dereliction از وظیفه ما به عنوان مقامات منتخب و سکوت آمریکا صدای مردم است در طول یک بحران” مک کارتی, R-کالیفرنیا گفت. “اگر چه من آرزو می کنم این موضوع می تواند حل شده است در دو حزبی اساس ریسک بیش از حد بالا اجازه دهید به این بی عدالتی رفتن unaddressed.”

مجلس نانسی پلوسی رد دعوی به عنوان یک “غم شیرین” و متهم کردن جمهوری خواهان از تلاش برای به تاخیر انداختن و مانع قانونی که مفید خواهد بود برای آمریکایی ها در زمان بحران.

“خانه ساخته شده خود را روشن دو هفته پیش زمانی که این رای به پیاده سازی کنترل از راه دور رای گیری توسط پروکسی و دیگر اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که کنگره می تواند همچنان به حفاظت از زندگی و معیشت” او گفت:. “خانه موقعیت که از راه دور رای گیری توسط نماینده در طول یک بیماری همه گیر است که به طور کامل مطابق با قانون اساسی است که با حمایت حقوقی تجزیه و تحلیل.

“بیشتر دیوان عالی کشور روشن ساخته بیش از یک قرن پیش که قانون اساسی سبب هر مجلسی از کنگره به مجموعه خود رویه قوانین است.”

پروکسی رای گیری در خانه یک اقدام موقتی است و باید دوباره مجاز پس از 45 روز.

خانه هرگز قبل از اجازه پروکسی رای گیری در اتاق طبقه استفاده می شود اما اجازه پروکسی رای گیری در کمیته به تازگی به عنوان 1995.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net