خانه پرده جدید COVID-19 امداد بسته پیش نویس با نقاط ضعف برای سوخت های فسیلی شرکت

واشنگتن – امروز, خانه, رهبری رونمایی قهرمانان قانون پیگیری به 2 تریلیون دلار مراقبت تصویب قانون در ماه مارس است. از 3 تریلیون دلار پیشنهاد شامل بودجه اضافی برای دولت های محلی و قبیله ای دولت, منابع برای بیمارستان ها و COVID-19 تست از 25 میلیارد دلار برای خدمات پستی ایالات متحده و دور دیگری از پرداخت های مستقیم. آن را نمی کند, اما, شامل کلید مفاد عقب, عمل, قانون معرفی شده توسط سناتور Jeff Merkley (D-OR) و نماینده Nanette Barragán (D-CA-44) برای جلوگیری از شرکت ها از بهره برداری از COVID-19 همه گیر برای به دست آوردن مالی [1].

در پاسخ Greenpeace USA ارشد آب و هوا مبارز جان Noël گفت:

“سخنران پلوسی پیشنهاد امروز نشانه مهم و نقطه عطف در فدرال پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. برای اولین بار ما به دنبال در یک بسته امداد شروع می شود که با قرار دادن کارگران و خانواده ها قبل از شرکت ها آلوده. اما حتی این لایحه نتواند به قرار دادن محدودیت در محل که نزدیک صنعت سوخت فسیلی نقاط ضعف در آخرین امداد بسته است. و نه آن را ارائه یقین است که کمک خواهد سازی به خط مقدم از بحران و نه به عدم شرکت نفت با دسترسی مستقیم به رئیس جمهور. نفت و گاز لابی انداخته اند این کتاب در کنگره درخواست برای معافیت های مالیاتی اضافی یارانه و وام. کنگره نیاز به درب در چهره خود و تمرکز بر ارائه کمک مستقیم به مردم در تیررس این بحران است.”

در حالی که برگ برنده دولت باقی می ماند متمرکز بر نجات سوخت های فسیلی شرکت های ضروری کارگران در خطوط مقدم از COVID-19 بحران هنوز هم عدم حمایت های اساسی است. قهرمانان قانون پیشنهاد شامل برخی از عناصر ضروری کارگران لایحه از حقوق است که با پشتیبانی بیش از 75 سازمان های مترقی و بیش از یک میلیون نفر از مردم در سراسر کشور [2].

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Noël ادامه داد:

“حتی پس از ریختن تریلیون دلار به حمایت از کسب و کار و propping تا اقتصاد قبلی COVID-19 پاسخ تلاش ها هنوز هم در سمت چپ میلیون ها نفر از کارگران ضروری بالا و خشک است. ما بسیار خوشحالیم که برای دیدن خانه رهبری پاسخ با ترکیب اجزای ضروری کارگران از منشور حقوق امروز پیشنهاد. هیچ یک از ما قادر خواهد بود برای زنده ماندن این بحران بدون مردم خطر زندگی خود را برای ارائه خدمات بهداشتی انبار مواد غذایی, رشد, مواد غذایی و حفظ توده حمل و نقل در حال اجرا است. آنها را باید کنگره را اولویت اول نیست شرکت های بزرگ آلوده.”

به جای هیچ رشته متصل شده کمک مالی برای صنعت نفت, صلح سبز, ایالات متحده آمریکا مطرح کرده است شش اولویت های سیاست [3] برای آینده COVID-19 محرک تلاش. در نامه ای ارسال شده در آوریل 28, 2020, Greenpeace USA, مدیر اجرایی, آنی لئونارد کنگره خواست رهبری برای تبدیل کشور ما در پاسخ به COVID-19 بحران به جای بازگشت به یک اقتصاد وابسته به بهره برداری و استخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de