خانه آرا به تصویب عدالت در پلیس عمل می کنند; یک نیاز اولین گام در پلیس اصلاحات

واشنگتن – در این شب مجلس نمایندگان تصویب جورج فلوید عدالت در پلیس عمل می کنند. در پاسخ به رای Kristina راث ارشد برنامه افسر عدالت کیفری در برنامه های سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا به عبارت زیر:

“با رای امروز مجلس گرفته جسورانه اولین گام در پلیس اصلاحات. عدالت در پلیس عمل شامل تغییرات معنی دار به رویکرد ما به اجرای قانون و ایجاد پاسخگویی برای قتلهای غیر قانونی از مردم سیاه و سفید. ما تحسین ایجاد یک ملی و استفاده از نیروی استاندارد که محدودیت نیروی کشنده استفاده می شود تنها زمانی که لازم است و به عنوان آخرین چاره. قانونگذاران باید مایل به گوش دادن زمانی که اریک گارنر فریاد “نمی توانم نفس بکشم’ — ممنوعیت chokeholds در این لایحه بسیار دیر شده است.

“در حالی که از بین بردن واجد شرایط ایمنی برای اجرای قانون است نه ناچیز ما دلسرد کنید که یک پیشنهاد به پایان دکترین آشکار برای دولت تمام بازیگران را شامل نمی شد. در حالی که این محدودیت در انتقال سلاح های نظامی است که یک شروع خوب ما باقی می ماند و نا امید از تصویب یک ماده برای از بین بردن 1033 برنامه در دسترس نباشد نمی شد ساخته شده است.

“ما قویا بر این باورند که عملکرد این لایحه نیاز نیست بودجه جدید. گنجاندن صدها میلیون ها دلار به دولت و سازمان های اجرای قانون محلی است که یک سیلی به میلیون ها نفر از افرادی که به خیابان آمده اند در پی جورج فلوید را قتل شده اند و خواستار آن است که بودجه آن هدایت می شود به جامعه به رهبری راه حل است.”

پس زمینه

سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا شده است فراخوانی برای پلیس پاسخگویی برای استفاده از نیروی مرگبار. به عنوان معترضان به خیابان آمده اند به تماس برای تغییر AIUSA صحبت کردن در برابر نیروی بیش از حد استفاده می شود با اجرای قانون.

در سال 2015 سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا منتشر شده یک گزارش در مورد استفاده از نیروی کشنده توسط اجرای قانون و افزایش جدی حقوق بشر نگرانی با احترام به حق زندگی و حق امنیت شخصی و حق آزادی از تبعیض و حق برابر حفاظت از قانون است. این گزارش بر نیاز به در سراسر کشور بررسی و اصلاح قوانین موجود سیاست های آموزش و شیوه های پلیس در استفاده از نیروی کشنده و همچنین به عنوان یک بررسی کامل و اصلاحات در نظارت و مکانیسم های پاسخگویی. سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا ایجاد کرده است یک راهنمای برای اجرای قانون مقامات پلیس تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de