طرفداران مسکن تماس بگیرید و فرماندار به گسترش اخراج نگه دارید تا جولای

سالت لیک سیتی — طرفداران به ایالت یوتا برای بی خانمان ها و جوامع کم درآمد خواستار دولتی گری هربرت به گسترش یک ایالت نگه اخراج برای کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر شیوع کروناویروس.

در روز شنبه در نامه ای به هربرت 21 گروه از او خواست به سپر مستاجران از اخراج تا تاریخ 15 ژوئیه و در جای خود قرار داده بیشتر حمایت مانند محرومیت صاحبخانه از شارژ هزینه های اواخر و یا افزایش اجاره.

هربرت زمان اجرایی به منظور تنظیم شده است به پایان می رسد پس از 15 ماه مه هنگامی که کسانی که معوق اجاره مارس و یا در این ماه باید پرداخت.

اضافی فرمت برای مستاجرها کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل کنید که هر Utahn می توانید در خانه بمانند به عنوان ویروس شیوع است که انتظار می رود برای رسیدن به اوج خود در طول دو ماه آینده به طرفداران گفت. آنها ادعا می کنند آن را چین بیشتر از نزدیک با اجرای فدرال کمک.

فرماندار سخنگوی آنا Lehnardt گفت هربرت آوریل 1 بخشنامه در حال حاضر تحت بررسی بخشی از دفتر کار خود را از پروتکل استاندارد برای هر سفارش مجموعه به اتمام می رسد.

این گروه اصرار او برای گسترش آن شامل سازمان های مذهبی به همراه دیگران که مدافع برای غیر فعال Utahns مهاجران و اقلیت ها ، آنها عبارتند از تقاطع شهری, مرکز مسیح کلیسای متحد متدیست جوامع بین یونیدس یوتا سیاه میزگرد و یوتا سیاست های بهداشتی پروژه.

آنها توجه داشته باشید که در بسیاری از کندوی عسل دولت دریافت نکرده محرک یا بیکاری چک. مهاجران مستند نشده نیز واجد شرایط برای پرداخت; نه خود همسران یا فرزندان.

“گسترش اخراج تعویق سفارش ارائه خواهد شد زمان بیشتری برای اجاره برای ایجاد ثبات در درآمد خود را تا زمانی که ما اطمینان بیشتری در اقتصاد که بیشتر از ما خواهد بود قادر به بازگشت به کار” در این نامه می گوید.

آن خواستار اقدامات برای محافظت از صاحبخانه از سلب حق اقامه دعوی به عنوان بسیاری کار کرده اند با مستاجر اجازه می دهد تا آنها را به ماندن در خانه های خود این گروه گفت. تلاش برای کمک به صاحبان اموال شناور ماندن مورد نیاز به طوری که آنها می تواند همچنان به ارائه مسکن “در یک تنگ و آشفته بازار است.”

این گروه نیز به نام هربرت اجازه می دهد تا مستاجرها شش ماه تا یک سال به آمده تا با بازگشت اجاره با هیچ هزینه متصل; منع عروق کرونر از اخراج و مستاجر اجازه می دهد تا 30 روز به ترک اگر آنها در حال اخراج به دلایل دیگر از اواخر اجاره.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de