قیمت مسکن در پروژه های کمک به سالمندان بیش از حد

با رژه از بولدوزر به انتظارنشسته بودند تا در پس زمینه, شهرستان, شهرستان و غیر انتفاعی مقامات به تازگی جمع آوری شده برای پیشگامانه از فلوریدا تراس در شهرستان سن برناردینو.

در سابق Waterman باغ های مسکن عمومی سایت در این مراسم به نمایندگی از آغاز سومین مرحله از توسعه مجدد در این محله با سابقه ای طولانی در جامعه و چالش های ایمنی.

در همکاری با بخش مسکن اقتدار ملی جامعه رنسانس خواهد ساخت 184 خانواده جدید آپارتمان در سایت از جمله 147 خانواده مقرون به صرفه واحد 35 بازار-نرخ واحد و دو واحد ملک کارکنان. این پروژه می افزاید: به جامعه vitalization تلاش های آغاز شده با تکمیل همسایه والنسیا ویستا 76 واحد و زیتون علفزار را 62 واحد از مسکن مقرون به صرفه.

آنها می گویند در آن طول می کشد تا یک روستا به منظور بالا بردن یک کودک – و در این مورد به افزایش یک جامعه جدید است. عزت و سلامت وزارت مسکن و شهرسازی, شهرستان, بانک مرکزی آمریکا جی پی مورگان چیس و ایالت کالیفرنیا رشد استراتژیک شورای همه نقش در آوردن این چشم انداز به زندگی است.

این پروژه قصد دارد نه تنها به ارائه جدید زیرساخت های مسکن اما همچنین به ارائه یک پلت فرم برای جامعه و زندگی ساکن تحول است. در سایت امکانات شامل یک مرکز جامعه برای سلامت و خدمات اجتماعی, مسیرهای پیاده روی, ورزش و تجهیزات استخر شنا.

“پروژه های مانند فلوریدا تراس (هستند) نه تنها تبدیل به محله آن را تغییر زندگی مردم است” گفت: Cecile Chalifour غرب تقسیم مدیر, جامعه, توسعه, بانکداری, تعقیب و یکی از پروژه های سرمایه گذاری شرکای.

من خوش شانس بوده است به مشاهده دست اول چگونه مسکن تغییر زندگی مردم است. در زیتون علفزار مقیم مشترک چگونه او در نهایت احساس امن در خانه خود در حالی که ساکنان دیگر آموخته های جدید مهارت های مدیریت پول و صرفه جویی در برای اولین بار در زندگی خود را. جوانان جامعه در حال پیدا کردن یک مسیر به آموزش عالی و پیگیری های زندگی-دستمزد مشاغل.

مسکن با کیفیت برای خانواده های کم درآمد است تا حد زیادی مورد نیاز است اما در انتهای دیگر این طیف است که یک نیاز رو به رشد برای مسکن مقرون به صرفه برای پیری سالمندان است. آمار نشان می دهد که بیش از 10 ، 000 نفر در حال تبدیل 65 هر روز در ایالات متحده در یک مطالعه اخیر توسط GoBankingRanks گفت: 64 درصد از آمریکایی ها انتظار به بازنشستگی با کمتر از 10 ، 000 دلار در پس انداز.

به این منظور با همکاری LINC مسکن ملی هسته ای فقط اضافه شده 65 جدید آپارتمان خانه برای سالمندان کم درآمد در ویستا گراند دادگاه در گلندیل. در این افتتاح در اوایل این ماه یک جمعیت بیش از 100 ساکنان اعضای جامعه بزرگان و همکاران جمع آوری به جشن می گیرند این ویژگی های جدید.

به طور کامل به اجاره ملک شامل یک مرکز جامعه, جامعه, باغ, در بیرون, شومینه و کباب پز. خدمات سایت شامل آموزش بهداشت و ورزش و کلاس های, مدیریت پول, کارگاه های آموزشی و خدمات هماهنگ کننده برای کمک به ارائه منابع برای دیدار با ساکنان نیازهای فردی.

برای 65 واحد مسکن, بیش از 7000 سالمندان استفاده شود. وقتی پرسید که چگونه یک شهروند دوست خود را در آپارتمان او پاسخ داد: “شوخی می کنی ؟ این محل بهشت است.”

گلندیل شهردار Ara Najarian شد تا حدودی در ترس از توسعه اسپانیایی سبک استعماری. “آنها به ما نشان داد نقاشی در طول مراحل برنامه ریزی از آنچه در جامعه خواهد بود اما من فکر کردم آن را نگاه نمی خواهم که” او گفت:. “اما با دیدن ساختمان امروز به نظر می رسد حتی بهتر است.”

گرگوری Bradbard یک مدافع برای شکستن چرخه فقر به عنوان رئیس جمهور تازه ها-بر اساس امیدواریم که از طریق مسکن بنیاد www.HTHF.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>