Houston Texans’ کنی عکسهای دیگر معترضان را به اتهام جنایت کاهش یافته است

17 جولای (فردا) — به اتهام جنایت علیه Houston Texans گیرنده گسترده Kenny, عکسهای و دیگر معترضان که با حضور در کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون را در اوایل این هفته در اعتراض به Breonna تیلور مرگ شده اند کاهش یافته است.

Jefferson County وکیل مایک اوکانل در بیانیه ای گفت جمعه که Louisville, Ky., پلیس تا به حال علت احتمالی برای اتهام جنایت اما که “به نفع عدالت و ارتقاء رایگان تبادل افکار ما را اخراج که به اتهام” برای هر یک از معترضان.

تبلیغات

عکسهای شد در میان 87 نفر دستگیر شنبه در اعتراض به آن برگزار شد در خارج از کامرون ، او منتشر شد بعد از ظهر چهارشنبه.

عکاسی و دیگر 86 معترضان متهم شدند با تهدید شرکت کنندگان در فرایند قانونی جنایت همراه با بزه رفتار آشوبگرانه و جنایی تجاوز است. لویی پلیس گفت: برخی از معترضان را تهدید به سوزاندن خانه اگر آنها نمی توانید عدالت باعث اتهام جنایت.

تظاهرات ظاهر شده اند در سراسر کشور به عنوان اعتراض تقاضا برای اتهام به ارمغان آورد در برابر سه افسران درگیر در تیلور مرگ در اوایل این سال است. تیلور, 26 کشته شد توسط پلیس در لوییویل خانه, مارس 13.

عکسهای, 28 شناخته شده است فعالیت خود را به عنوان یک NFL بازیکن. او یکی از معدود بازیکنان در لیگ که همچنان ادامه دارد به زانو زدن در حاشیه در طول سرود ملی در چهار فصل گذشته در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری.

سابق میامی دلفین ها wideout بود و سه بار برنده از حق رای دادن Nat مور, جامعه, جایزه خدمات قبل از پیوستن به Texans. او نیز کار کرده است در کنار پلیس برای کمک به جوامع محروم در طول زندگی حرفه ای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>