Houston Texans جانباز CB Johnathan یوسف برای ورود رایگان آژانس

مارس 11 (UPI) — این Houston Texans و cornerback Johnathan یوسف دو طرف توافق کردند که مدافع کهنه کار را رایگان آژانس این ماه, این تیم چهارشنبه اعلام کرد.

یوسف 35 سال گذشته را صرف نه فصل با تگزاسی. او به نظر می رسد در 14 به طور منظم فصل بازی در فصل گذشته ضبط 51 تعداد تکل یکی رهگیری و 13 پاس defensed.

“Johnathan شده است کمال حرفه ای, کاپیتان تیم و یکی از رهبران دفاع از ما گذشته نه سال” تگزاسی در بیانیه ای گفت شنبه. “این نادر است برای یک بازیکن به حفظ چنین سطح بالایی از بازی برای بیش از یک دهه و که می گوید زیادی در مورد او و فداکاری خود را به بازی.

“او استثنایی است, هم تیمی, مربی, شوهر و پدر است. تاثیر او در و خارج از زمین باعث می شود او کاملا احتمالا مشهورترین عامل رایگان ثبت در تاریخ حق رای دادن. کل Houston Texans سازمان تشکر Johnathan برای کمک او به تیم ما و جامعه هوستون. ما آرزو او و خانواده اش بهترین ها را به عنوان او به دنبال رایگان آژانس است.”

پس از تگزاسی’ حذفی از دست دادن به Kansas City Chiefs در بخشی دور در فصل گذشته گفت یوسف نبود او با توجه به بازنشستگی.

The Cincinnati Bengals انتخاب یوسف, دو-time Pro کاسه های انتخاب در دور اول از سال 2006 پیش نویس NFL خارج از ایالت کارولینای جنوبی. در 200 بازی های حرفه ای بین Bengals و تگزاسی او ثبت کرده است 754 کل پردازد 31 interceptions, 195 عبور defensed و هفت دفاعی touchdowns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im